Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Свобода на словото
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 14:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: e-mil   
Дата:   24-11-09 14:36

Е, два дни реклама не ти ли стигнаха?
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   24-11-09 14:37

Пусни два селфа, може да ти я разширим... тая свобода на словото [smilie24]
 Re:
Автор: lillia   
Дата:   24-11-09 14:39

На мен досега не са ми затваряли тема, но пък не съм обидила никой и не съм правила реклама. Ти явно си[ezik]
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 14:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   24-11-09 14:42

Дай селфове, бе, моме. Ако си хубава, ще те нахраним даже [smilie24]
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   24-11-09 14:44

Звучиш доста по разумно от други разни застрахователи, вилнеещи из форумО, но все пак конкретната тема е натрапване. Тук нещата някак се саморегулират- за добро или лошо.

Щом не се харесва такава тема- що да не я затворят.

Пък и темата беше една[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Няма ли Застрахователно- охранителски форуми[smilie8]

Инак и аз за селфовете- с екзиф и дата[smilie5] [smilie5] [smilie24]



Публикацията е редактирана (24-11-09 14:44)
 Re:
Автор: e-mil   
Дата:   24-11-09 14:45

Интересно следствие. Досега Императорът сума тяи пъти си е рекламирал услугите и не е имало сериозни проблеми. Обаче като започна да пише icegirl и му затвориха темата. [smilie5]
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   24-11-09 14:48

e-mil насочи разговора в интересна посока. Ако icegirl е наистина в мъжки род, определено съм на страната на админа [smilie24]
 Re:
Автор: livinginchaos   
Дата:   24-11-09 14:50

... и хляб за бедните...
 Re:
Автор: admin   
Дата:   24-11-09 14:52

Освен, че имаш проблем със свободата на словото, имаш проблем и с правилата на сайта, нефотографски теми във фотографската част на форума и т.н.
Уж си от скоро тук, а твърдиш, че "ПАК" се затварят теми...Надявам се знаеш кога се използва "ПАК". Също така съвсем случайно имаш общо ИП с Императора.
Сега ще ти деактивирам профила и ако се повтори подобна инвазия ще блокирам и профилите сврързани с твоя.
 Re:
Автор: lucky_lychano   
Дата:   24-11-09 14:54

Строг-но справедлив!
ТОЙ отсъди!
 Re:
Автор: feliz   
Дата:   24-11-09 14:54

пропуснала съм темата [smilie8]
А ти, като си от скоро тук, що не пуснеш някоя снимчица? Ей така просто, Фото форум е все пак. [smilie5]

 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   24-11-09 14:56

Абе то IP-то не е чудно да е едно и също, ако му е колега/жка. Освен ако не се виждат и ИП-тата от вътрешната мрежа. [smile] [smile] [smile]
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   24-11-09 14:56

[smilie2] и ся кво, няма селфове :(
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена