Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Има ли наглостта граници ?
Автор: pmartinov   
Дата:   04-10-09 12:53

Няма трон, от който да бъда свален...






Няма ли пандиз за тези продажници ???


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: next_time   
Дата:   04-10-09 21:22

Другаря Овчаров няколко пъти съм го срещал по Витоша и съм се чудел дали ако го нокаутирам ще успея да избягам от охраната която се влачи уж не е с него на 50-60м. назад.Всеки път си давам сметка че ... едва ли.Много натренирани стоят момчетата 80-90кг. а вероятно са и въоръжени.

Ама някои ден ... знам ли може и да реша че имам шанс.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   04-10-09 21:24

next_time
Дата: 04-10-09 21:22

Другаря Овчаров няколко пъти съм го срещал по Витоша и съм се чудел дали ако го нокаутирам ще успея да избягам от охраната която се влачи уж не е с него на 50-60м. назад.Всеки път си давам сметка че ... едва ли.Много натренирани стоят момчетата 80-90кг. а вероятно са и въоръжени.

Ама някои ден ... знам ли може и да реша че имам шанс




[smilie24] пробвай се, после ще събираме пари за паметник! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tvk75   
Дата:   04-10-09 21:28

може да се мине и без паметник,има си начини,много [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   04-10-09 21:29

Викай, да снимаме.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   04-10-09 21:30

Имаме позната, която е електроинженер, проектант и е заемала ръководна длъжност преди време в Енергопроект. Тя е на 70г. сега и ни разказа как са им натресли по партийна линия Овчаров като партиен секретар, като единствената му функция е била да придружава специалистите в командировките им в чужбина и да следи по партийна линия всичко ли е ОК. Колегите не са го понасяли и са го подигравали с него. Типично ЗКПЧ[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   04-10-09 21:30

брей pmartinov ... др. Овчаров трябва да е канонец, деба ... [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   04-10-09 21:32

Р.Овч. е паразит.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   04-10-09 21:33

паразит, паразит, ама смуче яко [smilie19] [smilie19] абе едно Белене добре ще му се отрази на формата [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   04-10-09 21:40

Ми те паразитите това и правят-смучат.Кой яко,кой малко и незабелижимо.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   04-10-09 21:57

"Аз знам каква е истината и няма защо да се обаждам в прокуратурата"
Мамин злате, в това не се съмняваме май!

"Политизирането на енергетиката е една от най-големите ни грешки, вместо да се съобразяваме с големите"
А това също го видяхме, че го умее. Ама едно е да се съобразяваш с "големите", друго е да си буташ сам задника на големия...
Ако има някой, когото наистина да не понасям, то този със сигурност ще има трон...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: valjo   
Дата:   04-10-09 22:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   05-10-09 08:22

Нас не ни интересува какво е казало руското ЗКПЧ изобщо !

Но всички виждат как този руски възпитаник продава националните ни интереси в енергетиката на тези които са го обучили да прави това добре .


[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boreto   
Дата:   05-10-09 09:12

Една случка.

Първо да поясня, че нямам нищо общо с която и да е партия.

По стечение на обстоятелствата се случи някъде към края на миналия век да играя волейбол на плажа на Слънчев бряг, близо до почивната станция на Министерския съвет. Просто случайна развлекателна игричка. Доста от играчите бяха партийци от БСП. Играеше и Първанов, който тогава вече беше станал шеф на БСП-то. Играта си вървеше нормално. Въртяхме се, както си му е реда. Плажно забавление. По едно време се включи Овчаров. И като почна да се разпорежда и да подрежда играчите, според къде са най-добри, да поучава и да се кара. Крайно неприятно поведение. Е, аз си тръгнах, разбира се, но ми остана неприятното впечатление от Овчаров.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   05-10-09 09:24

Има - смъртта.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boreto   
Дата:   05-10-09 09:26

ре: valjo

Да, точно така каза. Слушах го лично разговора по радиото. Но така му беше зададен въпроса от водещата и той продължи нейните думи.

Не е добре да се съди за този доста обширен разговор по извадени от контекста изречения...

Както и да се квалифицират читателите...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   05-10-09 09:56

Следващовремев - ако само му разкъртиш мордата, няма да свършиш голяма работа - китайците са го измислили - там такива ги разстрелват публично - 45 престъпления се наказват со смърт, включително корупция в големи размери.

Наистина - най-добре май да ни завземат китайците.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danvan16   
Дата:   05-10-09 16:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: biso   
Дата:   05-10-09 17:42

за наглоста /и за гъзарията също/ почивен ден няма

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   15-10-09 22:19

Наредиха на НАП да разследва Масларова


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   15-10-09 22:24

Мазнева ми е фаворит за най-противна политичка.
Искрено и пожелавам да се запознае отблизо с бита в Сливенския.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли наглостта граници ?
Автор: pmartinov   
Дата:   25-10-09 22:55

$304 млн. повече е плащал "Булгаргаз" на "Газпром" през 2007 и 2008 г.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   22-11-09 23:53

Нов гаф на Масларова разкри Дянков


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   22-11-09 23:55

абе те хубаво ги разкриват, ама аз искам да ги видя в панделата тези гадове мазни! [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: equinox   
Дата:   23-11-09 00:06

Кражбата на няколко милиона лева не е гаф, а престъпление.

Ония ден гледах историята на един човек от Бяла Слатина. За 14 откраднати лв го пратили за 5 години зад решетките. Сега, дали е истина това или не не знам, но е факт че за една открадната кокошка могат да те пратят зад решетките. Тия охранени котки крали милиони няма какво да ги галят с перце.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.