Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Расизмът в САЩ
Автор: ivanov_id   
Дата:   30-10-09 16:15

Една американка пише до "Вашингтон Поуст" (http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/08/27/AR2009082704443.html):
Едни приятели ми казаха, че познават човек, с когото ще се чувствам добре. Съгласих се да се срещнем с него. Той се оказа черен, а мен ме привличат белите мъже. Казах това на моите приятели, които бяха ужасени. Знам, че смесените двойки са по-чести днес, но не знаех че да не те привлича черен мъж е вече морално осъдително … Какво мислите за това?

Редакцията отговаря (пак там): Приятелите Ви са прави - това е расизъм.

Сега остава Американската комисия за защита от дискриминация да се разпореди да вържат тази жена за някой креват и да я минат черния, и цялата му рода. То бива наглост, ама това вече [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   30-10-09 16:18

Нямаш право да имаш претенции към определена раса. Дори и сексуални...




























По-скоро "нямаше", защото нещата дори и в щатите взеха да се връщат към нормалните разбирания и расизма живнА...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   30-10-09 16:19

Педерастия !!!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tofo   
Дата:   30-10-09 16:20

Има си го расизмът и винаги си го е имало. Сега само е забранено като политически некоректно да се говори за това.[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   30-10-09 16:20

Не съм расист
но не съм и далтонист
ти си черен, аз съм бял
Зиг хау

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   30-10-09 16:29

Един път в Холандия се изтървах пред един местен колега да напсувам един патладжан, та тоя същия колега като се отпусна, и като си изля пред мен всичката расистка мъка, дето е насъбрал, чак ми стана жал... Страх го било да ги споделя тези неща пред приятелите си... Все пак някои имат черни и в рода си... Пък за щатите... не ми се мисли колко са загазили...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   30-10-09 16:33

И все повече загазват , щот там не са само черните! Латиноси , индианци , араби.....страшна гужва.....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   30-10-09 16:34

тия са пълни идиоти с промити мозъци [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: h.svinaroff   
Дата:   30-10-09 16:35

Ами и според мен е расизъм, но в най-общ, дори "емпиричен" вид, ако мога така да се изразя и си мисля, че си е нормално. Тази жена предполагам, че и по монголоиди не си пада, но това някак няма да направи същото впечатление...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   30-10-09 16:36

muki,
то има и сексизъм...
Ако си обратен и не искаш да спиш с една жена, тя може ли да предяви сексистки претенции?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Gruyu   
Дата:   30-10-09 16:38

А ако тази американка е негърка и си пада по бели мъже, а не по черни, това пак ли е расизъм?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tofo   
Дата:   30-10-09 16:39

Има и антиочилизъм. Свалям едно гадже а тя- не обичм хора с очила. Чиста проба неравностойно положение...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: h.svinaroff   
Дата:   30-10-09 16:40

CanoniO, абсолютно, на практика можем да определим дискриминирани групи по всеки един признак, по който повечето жени избират да НЕ спят с някой мъж...пълни глупости [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: тьма   
Дата:   30-10-09 16:42

tofo , тя твоята е лесна - слагаш лещи


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tofo   
Дата:   30-10-09 16:43

Ми сложих.[beer]

Иначе така са нагласени нещата, че карат хората да се срамуват и крият собственото си мнение. С малки изключения.[smilie5] Това го нямаше и по тошово време.



Публикацията е редактирана (30-10-09 16:49)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   30-10-09 16:44

Gruyu,
имам отговор на въпроса ти:


Има един филм: "Белите не могат да скачат", дето видя бял свят.
Ти би ли повярвал, че един филм със заглавие "Черните не могат да плуват" ще види премиера?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   30-10-09 16:47

Автор: Gruyu
Дата: 30-10-09 16:38

А ако тази американка е негърка и си пада по бели мъже, а не по черни, това пак ли е расизъм?



вече го бях писал в една подобна тема - ако една фирма назначава само черни това в никакъв случай не е расизъм, но ако назначава само бели ааааауууууууууууу - мръсни расисти!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   30-10-09 16:49

И преди съм казвал, че бялата раса ще са сомоунищожи поради извратената си толерантност.

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   30-10-09 16:49

а гледам че и CanoniO отговорил, това дето го бях писал беше в темата за хомопарадите по повод на това че тия на левия тротоар си назначават само такива от техния край на улицата, но ако някой от другия край им откаже да ги назначи - ауууууу долууууууу

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   30-10-09 16:56

Мдаааа, и мен ме карат да плащам ток, пък бай мангал не го.... Това расизъм ли е?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   30-10-09 16:56

Автор: muki
Дата: 30-10-09 16:35

Ами и според мен е расизъм, но в най-общ, дори "емпиричен" вид, ако мога така да се изразя и си мисля, че си е нормално. Тази жена предполагам, че и по монголоиди не си пада, но това някак няма да направи същото впечатление...

Мда.... То и ако не харесваш руси, или червено коси, или чернокоси.... Тъпотия.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   30-10-09 17:02

Американката от първия постинг е или тъпа, или целта и е била точно да провокира.

И децата в САЩ знаят, а покрай филмите и не само там, че да говориш за някого, използвайки расови определения се смята за обида.

"Аз не харесвам черни" в САЩ се смята за расова обида.

"Този мъж/жена не е мой тип" не се смята. [smilie21] [smilie21]



Публикацията е редактирана (30-10-09 17:06)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   30-10-09 17:05

о да бе, а що някоя чернилка да ти каже - "не харесвам бял човеко" не се смята...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   30-10-09 17:05

slivenski,
"Черните не могат да плуват" обида ли е?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   30-10-09 17:08

По принцип сте прави.

Но там обществото е наложило определени правила на общуване.

Имало е робство. Белите имат комплекс от това, а черните го използнат, за да извлекат полза.

Факт е, че САЩ имат черен президент, все пак... При това, второ поколение американец. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.