Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: endlessdark   
Дата:   10-06-09 20:58

http://www.dnes.bg/article.php?id=72369


Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: georgi969   
Дата:   10-06-09 21:02

Сега е ред на Импито да обвини циганитев Австрия, че заговорничат по поръчка на ДПС,и че това е компромат.

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: kaiser.soze   
Дата:   10-06-09 21:02

дългата ръка на ДС

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: kaiser.soze   
Дата:   10-06-09 21:04

Интересното тук е, че той е активист на партия "Атака"


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


тва пък кво му е интересното [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: georgi969   
Дата:   10-06-09 21:05

Всъщност този е турчин,внедрен в Атака с цел злепоставяне на партията.[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: kaiser.soze   
Дата:   10-06-09 21:08

ся ше долети черния лебед и ще каже че сфинксът е виновен [smilie7]
пратил го е да злепостави партията и той най безсрамно да им обере гласовете [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: apollo   
Дата:   10-06-09 21:09

Интересното тук е, че той е активист на партия "Атака" и до последно е участвал в подготовката за евроизборите в родния си Чипровци.





Деееба и боклуците само срамят името на прекрасни места и градчета [smilie9] [smilie23]


Воленеее хвани утрепките като теб и се махайте далеч от България [smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: riddick   
Дата:   10-06-09 21:10

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Insight   
Дата:   10-06-09 21:15

Дрис.бг публикува такава лавина от пумии .. че достоверността на всичко публикувано там следва да се подлага на щателна проверка.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   10-06-09 21:21

Insight написа:

> Дрис.бг публикува такава лавина от пумии .. че достоверността
> на всичко публикувано там следва да се подлага на щателна
> проверка.

[smilie24] Не само те.


Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: canonio   
Дата:   10-06-09 21:21

Идват избори... Доста такива неща ще прочетем...
Педераст е Волен, и партията е семейна, ама като се съобщава новина, защо не се задоволяват само с имената и месторождението, ами намесват и партийни принадлежности? Какво ме интересува мен, или бай германец, в каква партия членува един престъпник...

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: boink   
Дата:   10-06-09 21:48

медии, създават настроения.

но на бацо гацо това му прави впечатление. това помни - насаденото му насторение което после е създало впечатление, поле убеждение.

прост ли е? не, ограничен е.

масова ограниченост и алкохолизъм.

ин вино веритас.

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: mugen   
Дата:   10-06-09 22:42

по тъпо заглавие е съм виждал [smilie11]
ако беше активист на БСП или ГЕРБ едва ли щеще да е такова [smilie23] [ezik]
УУУУУУУУУУ [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 22:42

А когато тези гласоподаватели на ДПС и БСП размахват брадви, убиват, изнасилват, грабят, защо никой не споменава на коя партия симпатизират, т.е. продават гласовете си?

Ще поговоря МНОГО СЕРИОЗНО със собствениците на Днес.бг, да не си продават анусите на турско-комунистическата престъпно-политическа мафия, защото някой ден ще им се потърси сметка. Тази медийка от месеци се е заела със всички сили да залива с помия единствената Българска партия.
Само погледнете заглавието - "ИЗБИ СЕМЕЙСТВО" с големи букви, а после мимоходом споменават, че само бил "заподозрян"... тия несретници не знаят ли елементарният юридически принцип, че всеки обвиняем се смята невиенн, до доказване на вина?

Наистина, сгащя ли ги, ще имаме сериозен разговор.

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: ivanino   
Дата:   10-06-09 22:55

Само така ИМПЕРАТОРЕ!!! Издай декрет, тяхната .ам.! Друг път да се научат за кво да пишат! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: джъмбо   
Дата:   10-06-09 23:39

иператора забрави да каже че това е подуенско мекере спонсорирано от батков да очерни партията [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 23:42

попрочетете Днес.бг и ще видите какви политически лакейчета са. Наистина ще ги скастря, ако се осмелят да се появят на следващото сборище на Инвестор.бг. И не само аз ще ги кастря.

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: e-mil   
Дата:   10-06-09 23:42

Императоре, не е зле още веднъж да погледнеш заглавието. За разлика от друг път сега статията си е коректна:
- още в заглавието споменават, че цитират австрийски вестник.
- и това, че е само заподозрян го споменават не мимоходом, а още във второто изречение.

Ето я австрийската статия, която е с подвеждащо заглавие: Убиецът от винарната бил добре познат политик

Пък и вземи направи разлика между активист и симпатизанти.

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: J0R0   
Дата:   11-06-09 09:09

Не знам защо никой не обръща внимание на истината:

Цветан Георгиев не е убиеца. Убиеца е от Австрия и носи паметта на Цветан; защото е скелет, т.е.дете на извънземен жител. В Австрия е пълно с такива.Причината за ,бийството е че започва срещу България да се извършват различни видове скалъпени обвинения.Убитото семейство са извънземни. Трябва да се изиска експертиза специализирана с участието и на други държави и да се докаже ,че той действително е такъв.Те сами започнаха да се заличават, оставят децата, които са родени тук.На детектора.

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: anto   
Дата:   11-06-09 09:43

Автор: Императорът.
Дата: 10-06-09 22:42

Наистина, сгащя ли ги, ще имаме сериозен разговор.


Императоре, всички атакаджии ли сте такива смешници или ти си изключение[smilie18]

Жалка картинка.

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: fove   
Дата:   11-06-09 09:50

Не само той.Виж им фюрера.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   11-06-09 11:58

Добре познат политик? - За пръв път го чувам, а вие?
Жоро - докато вината на даден заподозрян или обвиняем не бъде доказана, той пред закона е невинен - трябва да го повторя сто пъти ли?
Анто - казах, че познавам създателите на сайтгрупата Инвестор, към която се числи и Днес.бг и когато ги видя ще им обясня, че злостните им и постоянни нападки срещу Атака са некоректни. Какво смешно има в това? И какъв си ти, че да наричаш хората "смешници"?
Аз обаче няма да те определям какъв си, защото съм възпитан човек.

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: explorer   
Дата:   11-06-09 14:33

"Добре познат политик". Типична медийна манипулация. А всъщност въпросният е просто някакъв "активист" на Атака в Чипровци, т.е. дори не заема някаква длъжност.

Затова пък добре известни на всички нас престъпници заемат ръководни постове в други партии и в управлението на държавата, но това изглежда на никой не прави впечатление.

Но най-лошото е, че управляващите - чрез хора като Ирена Кръстева, притежават редица медии, чрез които редовно промиват мозъците на доста българи, и това много добре се вижда и тук във форума.


Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: Stoyneto   
Дата:   11-06-09 14:45

Императорът пък сега стана възпитан човек дето на дава определения. хахаха [smilie18] Ще се спукам от смях. Като че ли не писа вчера, в друга тема, как всички които не харесват Атака са родоизменници и как тези който не се съгласяват с него са идиоти и цигани :))))))))))))
Браво Импи ;-), Те не случайно те взимат на подбив в този форум и ти подхвърлят по някоя друга АТАКА в загалвията на темите - та да ти гледат сеира после [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Активист на "Атака" изби семейство....
Автор: Императорът.   
Дата:   11-06-09 18:22

Стойнето - нали твърдиш, че циганите са хора и са ни равни - от какво се обиждаш тогава? Да, аз съм възпитан човек, но понякога си изпускам нервите, особено когато ми говорят глупости и ми слагат в устата думи, които никога не съм казвал, както ти направи.

Експлоъров - точно - тоя "известен политик от Атака" никой не го е чувал всъщност...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.