Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 09.05.2009 - Велопреход Храбрино
Автор: Pulsar   
Дата:   13-05-09 00:08

Радвам се, че има толкова любители на велосипеда в тоя форум и ми се ще да ви зарадвам малко с едно приключение, което ми донесе много положителни емоции през изминалата събота когато с двама приятели си направихме велопреход Пловдив-Храбрино-Пловдив. Дано ви хареса, а снимките са всичките правени с джисием, така че... [thankyou]

http://www.badzhakov.com/blog/?p=1648

Отговори на това съобщение
 Re: 09.05.2009 - Велопреход Храбрино
Автор: promis   
Дата:   13-05-09 00:17

Евала [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 09.05.2009 - Велопреход Храбрино
Автор: kaiser.soze   
Дата:   13-05-09 00:23

бабаитово [smilie18] [smilie18] колко пържоли съм изял там [smilie18] с вино от избата в първенец [smilie21]

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 09.05.2009 - Велопреход Храбрино
Автор: ecobo   
Дата:   13-05-09 01:12

Много флеър мята обектива ти... Да го смениш с мулти-коутид [smilie18]

И аз харесвам колело, ама по ми се нрави моторетката... Като си купя къщя с двор, ще си купя и колело, че сега няма къде да го паркирам [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: 09.05.2009 - Велопреход Храбрино
Автор: jekopj   
Дата:   13-05-09 01:14

За сведение...около с.Храбрино има две калета от средновековието,един каньон,три рекички,хижа "Академик".../преди се казваше "Родопски партизани"/...изобщо много живописно место само на 20км от Пловдив...автобусите са през час,като последния за Пловдив е в 20ч и 30мин.
Да не забравя,че от него тръгват пътеки за къде ли не...едно от любимите ми места през лятото.[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 09.05.2009 - Велопреход Храбрино
Автор: kkkolelo   
Дата:   13-05-09 09:05

Храбрино е един от водоизточниците на Пловдив, като ученик на екскурзии ни показваха системите за пречистване на водата ... Но това за което винаги си спомням е една есенна ученическа бригада (залесявахме с борчета) - излегнали се на южен склон, приятно слънце и вълшебни есенни багри, под нас дерето със стар римски мост над него, хапваме кехлибарен болгар от близките лозя (макар брани, винаги се намира), Вихър дрънка с китара и припяваме песни на The Beatles ... .. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 09.05.2009 - Велопреход Храбрино
Автор: tutttifrutti   
Дата:   13-05-09 10:17

и на мен веднъж ми се случи това.и беше голям цирк, защото аз хич не съм издържлива за такива мероприятия, та карах на инат [smilie18] Иначе местенцето е 6

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.