Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Канонците
Автор: explorer   
Дата:   16-03-05 19:40

Чакайте още едно ново тяло през Октомври някъде. Канон ги бълват едно след друго, ха-ха. Щял да бъде "нито евтин, нито скъп", т.е. пак някакъв междинен модел. Информацията се появи в Канонския форум на дпревю-то. Тъй че сега като си купувате 350Д да знаете, после да не ви е яд че за малко повече е можело и нещо малко по-добро да вземете. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: Brummaker   
Дата:   16-03-05 19:42

..така е май от....колко...4-5 годинки /поне аз от толкова ги следя, горе-долу/ и ще е още ..колко 50-100 [smilie18] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: thor   
Дата:   16-03-05 19:53

верно ..мдааа .. хехе ..ко ся ..ми могат хората и си го вадят ..а кой немое си гледа по празните гащи [smilie19] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: Stoevmobile   
Дата:   16-03-05 20:05

Защо темите за Canon предимно се пускат от привърженици на "другия" отбор? [smilie3]
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: Brummaker   
Дата:   16-03-05 20:08

питай - Тор-а [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: thor   
Дата:   16-03-05 20:09

стоеф споко големото око кат ги подгони ..ше се чудят къде да са крият [smilie5] [smilie5] [smilie5]

http://www.cps.canon-europe.com/products/details.do?universalId=D611A365A5BDFAC0C125680900541088&cat=Fixed%20Focal%20Length

къде са напъват и те с тея малки п***и....[smilie19]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: Stoevmobile   
Дата:   16-03-05 22:36

Ако ги нямаше "противниците", с кого ли щяхме да се налагаме със стативите по главите у споровете кой е
по-по-светъл и по-по-дълъг [smilie5]
а volokin нещо обеща за едни тестове....

[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: GOSPODIN   
Дата:   16-03-05 22:53

То във форума на Д.П. се изказаха мнения , че запланувания Про 2 няма да се появи сега (очакваха го в края на февруари) а някъде октомври-ноември. Може би няма да се казва и Про 2 , а Про 10 . Може би и ще е с 12МП , но имаше само догадки за вида на матрицата.

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: tchani   
Дата:   16-03-05 22:58

И тук действа закона като при компютрите - 4е всяка година перфърманса се удвоява при цана const.
Ами през Октомври някой 6те изрови секретна инфо, 4е по Гергьовден следва6тата година 6те излезе друго поредно 4удо. К'во да 4акам докато се успокоят производителите ли?
Мене ме убедиха (убедихте ме ей тук пи6е6тите), 4е само оптиката ре6ава проблема. Всъщност разбирайки това сме се врекли в CANON;)
Не 4акам до Октомври. Не 4акам и да се убедя, 4е новата версия 350Д е буг фрее. Ами Canon са за т'ва. Всяка нова версия може да кихне некой друг бъг. Е тук идва съпорта и мрежата на вендора. Системата требе да работи!!![beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: Junior   
Дата:   16-03-05 23:02

Ia edin barz quiz:
Kolko novi modela Canon sa izlezli prez 2004 g.?

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: GOSPODIN   
Дата:   16-03-05 23:05

ами само 19 нови модела[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: Brummaker   
Дата:   16-03-05 23:07

не бе, френда Тор от 1/2 час ги смята...[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: Junior   
Дата:   16-03-05 23:21

материал за размисъл по темата

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: Stoevmobile   
Дата:   17-03-05 00:37

Хе, junior, накефих се на продуктивността, яко роене е паднало [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Дай нещо и за обектифчетата на Канонци [smilie5]
tchani,
моето компче е П4, 2.8Г, с 1Г рамче, модел от 2003, ако се не лъжа...
Може да провериш за Toshiba Satellite 2450-S203 у нета, колко е дърт модела [smilie5]
Ама ако ми покажеш някой от тези лаптопи с "удвоеният пърформанс за цената", искрено ще се израдвам [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Няма да си мерим само обектифчетата, я [smilie5]
[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: FOTORCORD   
Дата:   17-03-05 01:07

абе вие да нямате акции в канон или никон?

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: FOTORCORD   
Дата:   17-03-05 01:07

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: FOTORCORD   
Дата:   17-03-05 01:08

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: Stoevmobile   
Дата:   17-03-05 01:24

тези, де гледат мачове на Левски-ЦСКА, да не им плащат за викането [smilie5]
[shtrak] [beer] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: jumbo   
Дата:   17-03-05 08:37

кат ви гледам и ми става едно драго на сърцето :-)
макар че май аз имам право да съм най надъхания тук :-)
с оглед на това че се занимавам с рекламата на една от посочените фирми :-)
но се съобразявам с основния постулат на мъдреца - уважавай опонента си [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: thor   
Дата:   17-03-05 08:57

jumbo [smilie5] кви спорове ,кви постулати та гонят и тебе тука [smilie11] къде си видел някой да спори [smilie11] пък има ли и за какво да се спори [smilie11] я кажи ми как можеш да спориш за нещо което при единия го има ,а при другия го нема ,какъв довод ще ми изкараш [smilie10] [smilie11]
ей го на :

EF 1200mm f5.6L USM

а сея спори и вади доводи ,пък ако щеш се н****и все тая [smilie5]
мдаааам или май и ти да си почешеш малко езика като всички нас тука ,ама и малко го раздаваш културно и неглиже [smilie5][smilie5][smilie5]

ае [beer] [beer] там [beer] [beer] [beer] бири-мири [beer] и квото са полага [beer] [smilie21]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: jumbo   
Дата:   17-03-05 09:05

я ми кажи колко пъти ще използваш този обектив????
аз лично пред това дръвце бих предпочел 200/2 ВР със сигурност ще го ползвам в 30234562344567 ситуации повече от колкото голямата берта [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] както се казва гъзарии всеки може да извади номера е до колко са използваеми [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: thor   
Дата:   17-03-05 09:14

е айде ,кой сега спори ,на който му требе ще си го използува ,колкото си иска и където си иска ,ами ти мен ко ма интересува ти къде ще го използуваш [smilie11] тва 200/2 със сигурност ,да не би да си го купил вече ,че да ми го навираш пред погледа [smilie11] нали си уж мъдър ,кво ми скачаш с обективи каквито немаш [smilie11] още повече че когато Canon го имаше този обектив 200/1.8 Nikon дремеше ,а и вече две години откак не го произвежда Canon ,че и беше и по светлосилен [smilie19]

кое е гъзария за теб а MPE ли [smilie11] TSE ли[smilie11] или 300mm f4.0L IS USM или 85mm 1.2L ..или Macro -USM ..ми те станаха мнооо мой човек и напълно достъпни до обикновенните хора ,доста хора от форума притежават поне един от тези изброените ,а колко от тях притежават този 200/2 ВР[smilie11] ае посочи ми ги [smilie11] [smilie10] нали си мъдър ..земи спори като мъдрец ,не ми изкачай така избердем с врели некипели [smilie5]

[beer] [beer] [beer]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: explorer   
Дата:   17-03-05 11:31

Ха-ха, видяхте ли линка на Junior... най се изкефих на това:

"Those companies out there that have no experience producing film cameras have yet to create a camera that performs like a real camera should. I won't say who that is."

на български за неанглоговорящите:

тия компании, които нямат опит в правенето на филмови апарати, тепърва ще трябва да направят апарат, който работи, както истински апарат трябва да работи. Няма да казвам кои са тия компании.

Такаши Ошияма, директор на отдела за цифрови апарати на Канон (според авторите на статията, изказването било насочено срещу Сони).

Торе, тоз телескоп 1200/5.6 ще си го купуваш ли бре? Много се съмнявам, като се има предвид цената, размерите и възможните му приложения. Освен ако нямаш някакви красиви съседки да живеят отсреща. [smilie25] Щото аз имам един 500/5.6, на който като му кропна едно парче от центъра на 6х6см кадъра може и да ти докарам подобно увеличение... ама честно казано още не съм намерил ситуация, в която да го ползвам. Е, няма да е с качеството на канонския може би, но пък няма да ти казвам за какви пари съм го взел щото е смешно...

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: thor   
Дата:   17-03-05 11:41

хе-хе.......ex-плозър [smilie5] пак си пускаш саморекламата в действие ,някъде да си ме прочел че съм си го взел или имам намерение да си го взимам [smilie11] като ми четеш коментарите чети наред ,а не селективно ,на тва отгоре че ми и преиначаваш писанията ,айде немаа те святкам пак кво съм искал да кажа в постинга в който съм споменал EF 1200mm f5.6 ,оставям ти го за домашно ..като се приготвиш с домашната работа заповЕдай пак ..да коментираш .. и иииими чети добре постингите ,понеже си претенциозен ,не ставай и смешен с претенциите си [smilie5] щото иначе не виждам как да гледам по друг начин на коментарите ти /претенциозни и смешни [smilie11] /..[smilie6]
айде ..кат са прибереш дома ,ако сега не си там та черпя [beer] [beer] [beer] бирчоци[beer]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Канонците
Автор: explorer   
Дата:   17-03-05 11:48

Самореклама? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Не виждаш ли че се бъзикам с тебе... какво постоянно се чудиш от кои кладенци вода да носиш само за да покажеш колко са велики тия от Канон... ей тва не го разбирам. Както каза Jumbo, той поне работи за Никон (и пак се въздържа да ги рекламира), ами на тебе като не ти плащат от Канон за чий го правиш това?

И що за пример за "величието" на Канон е тая голяма Берта? На който му трябва телескоп, ще си купи телескоп, на този обектив цената му със сигурност надхвърля $10000... аз само ти дадох пример как ако наистина ми трябваше такава снимка мога да мина много по-тънко...
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна