Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Fujifilm X-Pro 1 - продадено
Автор: ivodam   
Дата:   16-07-12 20:24

Пристигна ми едно тяло от новия хитов модел на Фуджи - Х-про 1. Аз самият смятам да снимам в бъдеще с такъв за туристически и битови цели. Тъй като имам възможност да си докарам и друго тяло, а разбрах, че в България изобщо не се внасят и предлагат за момента, ако някой се интересува, може да закупи въпросното тяло от мен.

Камерата е практически нова, била е купена като второ резервно тяло от един човек от Англия, във връзка с едно пътуване до Куба. Само е тествана дали работи. Закупена е през м. март и има стандартните 2 години гаранция на производителя, която най-вероятно не важи у нас, но си важи в Англия, предполагам и навсякъде, където има официални сервизи на Фуджи. Разполагам с копие от фактурата от закупуването.

Ревюто на човека, снимал в Куба с другия такъв апарат може да видите тук:

http://www.luminous-landscape.com/reviews/cameras/x_pro_havana.shtml

Цената на тялото е 2800 лв., пълна оригинална опаковка.

Мислех дали да не докарам първо и поне един обектив, и тогава да го предлагам в комплект, но официално бяха обявени, че до месец-два излизат още ред обективчета, и реших, че евентуалният купувач е по-добре да има свобода на избор. Мога да му доставя допълнително който обектив си избере.

За контакти: ЛС, 0888233004.


[smilie7]
 Re: Продавам Fujifilm X-Pro 1 - тяло
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   16-07-12 21:01

Иво, как не те е срам! Продаде Канон 1Дс Марк 2, който струваше дори по-евтино, за да купиш това фуджи?! Ще те изтърва за две седмици от погледа и пак някоя тъпотия ще направиш [smilie7]
 Re: Продавам Fujifilm X-Pro 1 - тяло
Автор: ivodam   
Дата:   16-07-12 21:57

Хе, тва нема нищо общо бе. [smilie18]

Я сметни колко ти тежи Марк двойката с един широк като Токината примерно. И дали се виждаш да ходиш на почивка с такава комбинация. [smilie8]


[smilie7]
 Re: Продавам Fujifilm X-Pro 1 - тяло
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   17-07-12 14:30

Ми при тия обстоятелства бих жертвал едно кило от горе да [smilie5]
 Re: Продавам Fujifilm X-Pro 1 - тяло
Автор: ivodam   
Дата:   22-07-12 00:19

Ето и една снимчица:


https://photo-forum.net/static/forum/2012-07/iich4407.JPG
https://photo-forum.net/static/site_pics/155/1342905501_fujixpro1.jpg



[smilie7]
 Re: Продавам Fujifilm X-Pro 1 - тяло
Автор: ivodam   
Дата:   07-08-12 13:39

Тялото е продадено и темата се затваря, но има възможност за още едно тяло, ако някой се интересува, да пише на лични.


[smilie7]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.