Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Pentax K100D+Sigma 55-200 f/4-5.6 DC
Автор: clipse   
Дата:   11-10-11 17:42

Продавам апарата и обектива от заглавието.
И двете са купувани от базара, като обектива, съвсем наскоро.
Бях взел апарата, за да изпробвам най-сетне как се снима с Pentax и М42 стъкла, тъй като бях чел, че Pentax е най-добрата с-ма за целта. Ами наиграх се, а и ми трябват пари.[smile]

Апарата има следи от употреба, но е запазен и работи перфектно! На под 34 хиляди кадъра е, като единствената по-сериозна козметична забележка е, че се е изтъркал надписа на бутона "OK" (всичко се вижда на снимките).

Към тялото давам 2GB SD карта Transcend - чисто нова.
Давам също и чисто нова чанта Tamrac Zoom 25, както и ИЧ 6в1 дистанционно за Pentax/Canon/Nikon/Olympus/Sony.
Също и нов преходник Hama М42-Pentax K.
Няма кабели, книжки и кутия, има само капачка - така го взех, но на мен не са ми и трябвали.
Указания се изтеглят от нета с няколко клика, а за прехвърляне на снимки ползвам четец за карти.[smile]

Цена за всичко дотук: 350 лева.

Ако някой иска мога да дам и 4бр. зарядни батерии Uniross АА и зарядно Panasonic за тях за още 20 лева.[smile]


Сега за обектива - като нов е, без следи от употреба, оптиката е напълно чиста!
Има си предна и задна капачка, сенник и кутия.[smile]
Бях го взел с идеята да нося пентакса като второ тяло и да не сменям обективи, но излязоха непредвидени разходи и ми трябват пари и затова се налага да го продам (както и тялото).
Обективчето снима супер за парите си и е много компактно предвид покриваната дължина.[smile]
Изработката му също е на добро ниво - метален байонет и доста качествена пластмаса с добро покритие за корпуса.[smile]

Цената, която търся на обектива е 150 лева.


Ако някой вземе всичко накуп, подарявам зарядното и батериите и цената става 500 лева!

Техниката е в Хасково, но куриера не е проблем. [smile]

Албум със снимки, можете да видите: ТУК
 Re: Продавам Pentax K100D+Sigma 55-200 f/4-5.6 DC
Автор: clipse   
Дата:   11-10-11 19:52

Тялото и аксесоарите са ЗАПАЗЕНИ!
 Re: Продавам Pentax K100D+Sigma 55-200 f/4-5.6 DC
Автор: clipse   
Дата:   12-10-11 12:33

Тялото и аксесоарите пътуват към новия си собственик!
Мисля да заключа тази тема и да пусна отделна за обектива.[smile]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена