Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Sigma DP1
Автор: clipse   
Дата:   10-08-11 12:45

Продавам апарата от заглавието.

Продавам го, защото признавам, че ме надви - нямам търпението да настройвам всяка снимка по 10-15 минути само докато уцеля правилния баланс на бялото. Още повече трябва да се ползва само софтуера на сигма, защото Lightroom примерно вади много странни цветове и е неизползваем за повечето кадри... А SPP ми е страшно неудобен и превръща в мъка това, което трябва да е удоволствие...

Иначе конкретно моята бройка е доста експлоатирана (не от мен, от предишния и собственик) и това ще бъде отразено в цената. :)

На колко точно кадъра е не мога да кажа и май няма как да се разбере, но работи безотказно и има само козметични забележки. Всичко се вижда на снимките.

Има ожулване на боята на 2-3 места и 2-3 леки драскотинки по екрана отзад. Предишния собственик ме увери, че не е изпускан апарата, аз също съм го пазил доста. :)

Към апарата давам 2 батерии - едната е чисто нова оригинална и една ползвана китайска, чисто нов калъф Case Logic, карта 8GB, зарядно, диск, кабели и указания.

Ето линк към албум със снимки на апарата : ЦЪК

Всичко е в Хасково, но може да се прати където кажете с опция за преглед и тест преди плащане.
 Re: Продавам Sigma DP1
Автор: clipse   
Дата:   10-08-11 12:45

Цена:ПРОДАДЕН!



Публикацията е редактирана (15-08-11 14:30)
 Re: Продавам Sigma DP1
Автор: clipse   
Дата:   11-08-11 12:29

При сериозен интерес, цената може да се коментира в разумни граници.[smile]
 Re: Продавам Sigma DP1
Автор: clipse   
Дата:   12-08-11 15:24

[smile]
 Re: Продавам Sigma DP1
Автор: clipse   
Дата:   14-08-11 15:18

Вярно, че направих доста лоша реклама на апаратчето в първия си пост, но това не означава, че то не става. Просто споделих личните си впечатления и мнение.
Не всички са като мен и съм сигурен, че ще има хора, които хем ще настройват по-бързо снимките, хем няма да им е толкова неудобен софта на сигма.
Апарата не е точно за мен, но за всеки влак си има пътници. [smile]

И пак да кажа, при интерес, цената подлежи на коментар, макар и в момента да е доста добра според мен.[smile]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена