Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем със сваляне на снимки
Автор: tdkolev   
Дата:   14-05-09 20:13

Преди известно време, докато бях на екскурзия по празниците, след солидно щтракане, приятели ме помолиха да им метна снимките на лаптопа, тъй като картата им е 512-ка, а предстояха още няколко дена престой. Боцнах аз апаратчето- Canon powershot А460 (мисля беше) и се опулих като видях че снимките ги има в по няколко копия, а на всичкото отгоре, една част от тях липсваха. Липсваха отваряйки ги с компютъра, на дисплея на апарата си излизаха (за първи път ми се случва подобно нещо). Първоначално си помислих че са снимали в режим за серия от снимки, но не беше така, тъй като и аз снимах с апарата. Казах нищо какво толкова, ще ги копирам да освободя памет, пък после ще ги мисля другите. (да уточня само че свалих снимките влизайки в апарата през explore и мисля че тук ми и беше грешката). Маркирах половината от снимките и ги копирах, след това ми се наложи да излезна и оставих нещата така. Като се върнах, случайно ми се отвори функцията "get pictures from photo" която принципно не използвам никога вършейки маневри с личния си апарат и по инерция ги свалих така останалите. Ето и проблемът: снимките които копирах директно се свалиха по три от всяка, а свалените чрез вградената програма излезнаха по една и без да има липси, появиха се включително и тези които излизаха само preview на апарата. Виждайки ефекта реших да кача обратно тези тройните на апарата и да ги сваля с програмата. Да ама не. никакви манипулации не можех да извърша, защото явно апаратът не го позволяваше. Преди малко качих проблемните снимки чрез картов четец с мисълта да ги метна от моя апарат, но този път и чрез програмата не ми излизаха. Някакви идеии?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »