Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 дайте съветче
Автор: vrabcho1974   
Дата:   19-11-15 21:40

здравейте сигурно ви е омръзнало от въпроса " Какъв фотоапарат да си купя " но и аз ще питам - снимам всичко предимно природа искам чисти снимки и реални цветове и добро видео че и голям зум . разделих се със канон сх20 и си търся нещо по добро при супер зумчетата средствата са ми около 500 лв . набелязах SONY DSC-HX300B или CANON SX530HS [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: h_bio   
Дата:   19-11-15 22:01

Много зуум означава малка матрица (предвид изискването за добро видео старите суперзумове с 1/1.8" и 2/3" матрици отпадат) и при споменатите модели, най-вероятно ще е матрица 1/2.3".
Мисля, че нещо от типа Panasonic FZ200 е най-доборот за тези пари (до 600 лв. втора ръка).

Вотори вариант при по-ограничен бюджет е Fujifilm HS серията (HS10, HS20, HS30) отново втора употреба.

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: kiten   
Дата:   19-11-15 22:19

сони А3000 нов!

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: icovalchev   
Дата:   19-11-15 23:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: vrabcho1974   
Дата:   20-11-15 07:33

[beer] Благодаря за помоща хвърлих око на SONY SLT-А3000KB в комплект с обектив 18-55 мм SONY ILC-E3000KB



Публикацията е редактирана (20-11-15 07:40)

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: h_bio   
Дата:   20-11-15 09:23

Значи ако изначално в заданието не бяха споменати "голям зуум" и "супер зуум" приказката може да иде в много посоки и могат да се предложат много неща. Някои от тях дори по-добри от Sony a3000, въпреки че като цяло е чудесен избор с прекрасната си матрица. Нека автора на темата да реши точно в кой сегмент иска да позиционира избора си пък ние ще даваме акъл. Ако няма конкретнен клас/тип камери към, който се е насочил можем да дискутираме на общ принцип с плюсове и минуси. Просто първия пост звучеше доста конкретно и предложенията ми бяха в този контекст.

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: neoneno   
Дата:   20-11-15 09:25

С единия крак си в светът на СЛР/рите. Похвали се ако го или какво ще си купиш.[beer]



Публикацията е редактирана (20-11-15 11:03)

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: vrabcho1974   
Дата:   20-11-15 10:53

[beer] имах оли 410 и се бях разочаровал от обема багаж който мъкнех и за това минах на канонче сх20 но разликата е очевадна на снимките а защото нямаше видео а имам малко дете се навих да махна олито сега като се замисля зум ще снимам някоя птичка веднъж във месеца основно снимам паизаж и семейни снимки за това мога да пробвам сонито и отдавна съм фен на марката ще пробвам дано си допаднем във магазина че и след това [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: vrabcho1974   
Дата:   22-11-15 14:51

горд собственик на сони 3000

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: mmjm   
Дата:   22-11-15 15:01

Честито, със здраве и кеф да го използваш.[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: vrabcho1974   
Дата:   22-11-15 16:38

[thankyou] благодаря [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: h_bio   
Дата:   22-11-15 18:42

Честито! Добър избор.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: дайте съветче
Автор: vrabcho1974   
Дата:   23-11-15 08:05

[cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »