Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля за малко помощ !!!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   06-01-09 15:44

Копирам темата от зоната, защото ми е спешно.
Искам да знам дали мога да получа по някакъв начин справка дали колет , пътуващ от САЩ е все още в Пощенска станция при Митница София , намираща се на ул. "Веслец" 84. Рових се доста из нета, набрах десетина телефона, с кой ли не си говорих, но не нацелих целта, а и никой не ми даде информацията, която ми трябва. Предисторията- чакам от доста време въпросния колет. Днес получавам писмо, че е на дадения адрес и ще бъде там 20 дена. Лошото е , че датата на писмото е 10.12.08. Искам да реазбера дали все още е там , за да си организирам пътуването до София. Благодаря за всяка информация предварително

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за малко помощ !!!
Автор: dau   
Дата:   06-01-09 16:00

звъниш на митницата в София, и си казваш номера на пратката който ти е на листа и ще ти кажат...

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за малко помощ !!!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   06-01-09 16:04

Дау, звънях. Казаха ми, че само били в една сграда, но те не били това, което търся . А и телефона им не знаели, защото разбираш ли, те не били едно и също. Онова било поща, пък те били митница..... без коментар [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за малко помощ !!!
Автор: d_ave   
Дата:   06-01-09 16:19

вярно си е, това, което ти трябва е разменна пощенска станция, която е към митницата, ама не е част от нея, просто са на едно и също място за по-удобно:) както и да е, имаш телефона на ЛС:)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за малко помощ !!!
Автор: algaivel   
Дата:   06-01-09 16:24

София -ул. Веслец 84, работи от понеделник до петък от 8-13 и от 14-16.30 часа. Телефон за заявка за доставка до адрес - 832 51 95;


Пробвай на този телефон изрових го в нета
http://www.pazaruvane.com/2007/07/la-redoute.html




Публикацията е редактирана (06-01-09 16:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за малко помощ !!!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   06-01-09 16:28

Благодаря, звънях на този номер, никой не отговаря. Утре пак [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »