Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ремонт на Canon
Автор: f40   
Дата:   22-12-08 14:11

Здравейте. Ползвам Canon Powershot s2is, но от извесно време нещо му стана - при стартиране показва само черен дислпей и не се появява образ. Иначе си показва всякаква информация на дисплея, която би трябвало да си показва, само не се появява образ. Когато се превключи на функция преглед на снимки, си показва всичко, което е заснето. Отначало проблема се отстраняваше от само себе си при неколкократно рестартиране, но вече този номер не минава. Казват, че може да се дължи на блокиране на ириса в обектива. В Panservice ми казаха, че ремонта ще струва към 250-300 лв. Молбата ми е, ако може някой да ми препоръча проверен сервиз, където биха го ремонтирали на по-приемлива цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на Canon
Автор: vgramatikov   
Дата:   22-12-08 15:45

300лв...купи си нов апарат [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на Canon
Автор: ZENTEX   
Дата:   22-12-08 16:09

80 лева,ремонтира се за ден два

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на Canon
Автор: bobihot   
Дата:   23-12-08 12:52

Ako не си разбрал,
ZENTEX е сервиза- пиши му лични да се разберете

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на Canon
Автор: robi   
Дата:   23-12-08 13:12

Не се занимавай с Panservice, нищо няма да свършат (на мен ми развалиха един апарат и ме мотаха 2 месеца с един обектив без да го оправят ами тогава не знаех за ZENTEX). Така че директно отивай при ZENTEX, той може [smilie24] !


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »