Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой съфорумец живеещ в Чехия или говорещ чешки?
Автор: asenr   
Дата:   03-12-08 16:20

Става дума да помогнем на нашия съфорумец t.marev да си купи една светкавица. Светкавицата е Samsung SEF-42A за Samsung PRO 815. Намира се доста трудно. Има я в 2-3 английски онлайн магазина на цени между 130 и 160 паунда, още толкова американски на цени около 250 долара, някъде се поръчва и с предварителна заявка. Но я открих и в един чешки магазин на цена 1500 крони, което гугъл казва че е около 115 лева. Писах им веднага по icq и през формата за контакт на сайта но вече повече от 24 часа никакъв отговор. Явно хората на които съм писал не говорят английски, а аз не говоря чешки :) Та търси се някой който живее в Чехия и няма нищо против да купи въпросната светкавица и да я прати до България или някой който говори чешки да ги попита дали ще искат да изпратят светкавицата до България и как може да им я платим - кредитна карта, банков превод, пейпал, гугъл чекаут...

Ето линк - http://www.aaafoto.cz/samsung-sef-42a-blesk


 Re: Някой съфорумец живеещ в Чехия или говорещ чешки?
Автор: Георги   
Дата:   03-12-08 16:23

останал съм с впечатлението, че вносителя тук за самсунг е окей какво точно прави

може би бони да ти съдейства да ти я доставят?
 Re: Някой съфорумец живеещ в Чехия или говорещ чешки?
Автор: asenr   
Дата:   03-12-08 16:28

Да, това също е вариант, но цената може би ще е 2-3 пъти по-висока.
 Re: Някой съфорумец живеещ в Чехия или говорещ чешки?
Автор: Snoopoff   
Дата:   03-12-08 16:42

Аз ще ходя до Прага на 19-ти тоя месец и се прибирам на 5-ти януари. Ако мога да ти помогна ми пиши.
 Re: Някой съфорумец живеещ в Чехия или говорещ чешки?
Автор: garry   
Дата:   03-12-08 23:59

Аз живея в Прага, но погледнах горния линк, погледнах и как са цените по другите интернет магазини тука и цените за тая светкавица са към 5200 крони и нагоре , което е 200+ евро. Според мен имат някаква грешка в ааафото.

 Re: Някой съфорумец живеещ в Чехия или говорещ чешки?
Автор: t.marev   
Дата:   12-12-08 11:32

Все още търся човек говореш чешки или пътуващ до Чехия за помощ.[smile]
Т. Марев
t.marev@abv.bg
0888618066
 Re: Някой съфорумец живеещ в Чехия или говорещ чешки?
Автор: wfw   
Дата:   12-12-08 11:53

пробвай на руски. няма да ти обеснявам защо. може да стане, ако не са някакви ментета.
 Re: Някой съфорумец живеещ в Чехия или говорещ чешки?
Автор: urbangrey   
Дата:   12-12-08 11:55

nemski - po-veroqtno (ako ne cheshki) - anglijskia im e na zaden plan
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена