Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Оценяването в галерия Представяне?
Автор: capos   
Дата:   23-11-08 10:37

Като направя първоначалното уточнение, да вземем някоя средно оценена снимка (нещо като 80/10)


Мислите ли че "златото" в Представяне, тежи по-малко от златото в другите галерии? т.е. че сред купища снимки, като щракнати с телефона сте по-склонни и по-щедри да оцените кадри, които имат щипка вкус във себе си.

Личното ми мнение е, че една и съща снимка, в представяне би изпъкнала, докато в произволна друга галерия би останала незабелязана

Отговори на това съобщение
 Re: Оценяването в галерия Представяне?
Автор: stoyan_5   
Дата:   23-11-08 10:40

Хубавите снимки навсякъде се оценяват еднакво добре!
І... ако съм разбрал правилно темата .../[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Оценяването в галерия Представяне?
Автор: мара   
Дата:   23-11-08 10:54

ми не.

Отговори на това съобщение
 Re: Оценяването в галерия Представяне?
Автор: natassja   
Дата:   23-11-08 10:59

Да, смятам, че една хубава снимка в представяне може да изпъкне сред другите. Да, има известна доза "насърчителност" в гласовете, които се получават там, но, след попадането си в Избрано, вече има възможност за по-смислена критика и по-реална конкуренция.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Оценяването в галерия Представяне?
Автор: mitku   
Дата:   23-11-08 11:11

НЕ. И без туй в "Представяне" почти никой не гледа, така че - смятам, че "златото" в "Представяне" "тежи" повече (отколкото в "Избрано"), защото е дадено от по-малко преминали хора. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Оценяването в галерия Представяне?
Автор: boni   
Дата:   23-11-08 11:16

Независимо дали някой гледа или не представяне, ние гледаме всички автори, които си пращат портфолио. Няма пропуснат добър автор.

Иначе :
200 снимки минали прага за последния месец

225 снимки за октомври

за септември

и т.н.



Публикацията е редактирана (23-11-08 11:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Оценяването в галерия Представяне?
Автор: capos   
Дата:   23-11-08 11:22

А да не се приема като критика... [smile] констатация някаква (възможно и погрешна). Случват се такива неща, не е справедлив живота. [smile] Ако се върна назад и направя една ученическа аналогия, като колко 6-ицата на село е равна на 6-цата в "елитна" гимназия примерно [smilie3]


ПП: А според мен, малко се иска в Представяне. Може и късмет да съм имал, може и с доста мерак да съм обикалял, но с малко старание и първите си 3 снимки излязох от Предствяне без затруднения.



Публикацията е редактирана (23-11-08 11:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Оценяването в галерия Представяне?
Автор: chris73   
Дата:   23-11-08 13:10

Ами попаднал си в правилното време на правилното място :)

Иначе снимките от Представяне излизат само в Албум - всичко и категория Представяне - т.е. трябва специално да ги търсиш, докато другите си излизат в дясната лента и имат много по-голяма видимост...

Иначе го има и този момент, че в представяне нещо наистина хубаво ще изпъкне повече, особенно пък ако има и тема по въпроса...

Отговори на това съобщение
 Re: Оценяването в галерия Представяне?
Автор: vlex   
Дата:   23-11-08 13:39

Аз съм останал с впечатлението, че представяне не се оглежда толкова добре, колкото избрано. И се оглеждат интересните тъмбнейли, така че 90% от снйимките си остават незабелязани дори и да са в избрано [smilie3]

Иначе евала им на екипа да разглеждат всяко пратено портфолио. Аз лично не очаквах дори отговор на моето, но пък взех, че получих [smilie8]

Поздрави,
Влад

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »