Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Имам нужда от помощ
Автор: denislav4o   
Дата:   06-07-08 15:58

Имам принтер канон selphy и апарат канон, взех ги на промоция от метро.Модела сега точно немога да уточня но проблема ми е следния.Правя снимки за документи и хартията която е за принтера по принцип отзад е като картичка и в полицията ми правят проблеми за това, ако някой може да ми помогне и да ми каже от къде мога да намеря хартия която да става за моя птинтер и отзад гърба да е чист или поне да не е като картичка.Благодаря предварително.Модела на принтера е Canon Selphy CP720.

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ
Автор: ogimag   
Дата:   06-07-08 16:03

В полицията не продават ли такава хартия [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ
Автор: cv   
Дата:   06-07-08 16:03

няма друга хартия освен оригиналната. В момента и аз на такова правя паспорти - проблеми нямам.
Като ти прави проблем и кажи че това е най-новата хартия на дигиталните машини, за малоумници отзад да си ги надписват.

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ
Автор: denislav4o   
Дата:   07-07-08 14:26

Аз знам,че по принцип няма проблеми с хартията, защото с такава хартия ми направиха книжката,а сега и личната карта ми се прави със снимка с тази хартия, но работата е там че в града аз правя най-евтините снимки и съм най-голямата конкоренция на фотото което е във полицияте(то снима на двойна цена).Такаче там е проблема.Значи освен оригиналната хартия друга няма да стане така ли ? И ти снимките на същия принтер ли ги правиш или просто хартията ти е същата?

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ
Автор: azzy_ilia   
Дата:   08-07-08 10:06

Работя с OLYMPUS P-440 термосублимационен и също правя снимки за документи но нямам проблеми .Неговата хартия няма редове на гърба ама е много скъпа.Правя и със Селфи 510 ,не са ми правили проблеми но обикновено предупреждавам клиента да не дава снимки с редовете които се виждат .Просто избира няколко снимки без редове /като срежеш снимките по размер не всички имат редове и писано по гърба/и дава тях в полицията.Абе научи клиента малко на тарикатлък .и той доволен и ти най вече няма да имаш проблеми .....[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ
Автор: denislav4o   
Дата:   16-07-08 10:51

А някой ще може ли да ми препоръча някакъв друг принтер който ще мога да си купя и на който хартията му да не е толкова скъпа и от задната страна да няма редове и пак да става за документи ?Ако имате предложения ще съм ви много благодарен[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ
Автор: denyo   
Дата:   16-07-08 10:59

Моя уточнявайте в заглавието за нужда от пари ли става дума, за здравословен проблем ли. Така желаещите да помогнат ще се ориентират по-лесно. Все пак, ако искате да ви се помогне, можете да улесните малко помагащите, нали? Ексхумация на темата без промяна на заглавието не мисля че ще помогне за разрешаване на проблема ви. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ
Автор: denislav4o   
Дата:   18-07-08 12:26

Никой ли не се занимава със правене на снимки за документи бе хора ??? Поне тогава ако знаете ми кажете защо принтера ми по някой път прави разни цветни точици на снимките, защото това много ме притеснява[smilie8] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ
Автор: avjijata   
Дата:   18-07-08 12:58

Пробвай с Канон Пиксма 4500 и хартии от Прокарт мастилено струен е и е около 200лв.Хартиите на Прокарт също не са скъпи/100бр.10/15=15лв./ и са с идеален гланц и водо,спирто,биро устойчиви.Ако имаш много работа си вземи една СНПМ и си готов.Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ
Автор: denislav4o   
Дата:   18-07-08 13:51

А какво е СНПМ ?

Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ
Автор: stoychev   
Дата:   18-07-08 14:37

Система за непрекъснато подаване на мастила. Нещо като външни мастилници. Излиза по-евтино. :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »