Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Термини
Автор: иван99   
Дата:   14-06-18 23:58

Здравейте трябва ми книга в която са описани всички термини в снимката. Примерно как се казва на многото кръгове които се появяват когато снимаш към слънцето. Казаха ми, че има така книга, но не мога да я намеря. Не знам как се казва и ако може линк от store.bg.

Отговори на това съобщение
 Re: Термини
Автор: asahi   
Дата:   15-06-18 10:30

Lens flare не е термин в снимката. Явно си скаран с Гугъл. Защо не се разходиш до градската библиотека?

Отговори на това съобщение
 Re: Термини
Автор: Kalimas   
Дата:   15-06-18 10:35

Вариянт 1:

Търсиш в гуглето [smilie5]
(това са първите няколко резултата при мен)
ЦЪК
ЦЪК
ЦЪК
Чети си ги онлайн или копирай само текста и каквото ти трябва в един Word файл (или в някоя от безплатните - libre office и т.н.), слагаш си и линковете, да знаеш от къде са, експортваш в .pdf и четеш от тел.

Вариант 2
Ако имаш упътване на апарата, в него има доста описания на термини.

Вариант 3 - ако ти трябва за подарък или нещо друго, не само за информация. Прочети набързо горните линкове и разгледай в някоя книжарница, какво пише в различните книги за начинаещи. Като видиш термините ще знаеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Термини
Автор: иван99   
Дата:   15-06-18 14:31

Точно това ми трябва. Книга в която са описани всички тези наименования като Lens flare . Ходих по книжарници, но не намерих.



Публикацията е редактирана (15-06-18 14:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Термини
Автор: иван99   
Дата:   15-06-18 14:34

Точно това ми трябва. Книга в която са описани всички тези наименования като Lens flare . Ходих по книжарници, но не намерих.



Публикацията е редактирана (15-06-18 14:35)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »