Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Panasonic FZ 1000-Питане за видео
Автор: ani_im   
Дата:   26-02-18 15:31

Привет на всички.
Имам въпрос към хората които ползват FZ1000,въпроса ми е свързан с видеото. Как се справя машинката при занижено осветление? Става въпрос за FHD. Може би ако обясня за какво става въпрос ще е по ясно. Имам Sony RX100 MK4, понякога го използвам за непретенциозни видео клипове с по дълго времетраене и Сонито знаете че доста загрява, иначе видеото си е доста прилично, та мисълта ми е Видеото на Панасоника много по лошо ли е, или се доближава до това на Сонито. Ако се доближава или е аналогично искам да си взема една такава машинка за видео :)
Благодаря предварително

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic FZ 1000-Питане за видео
Автор: stef7   
Дата:   26-02-18 15:45

Сенсора в Panasonic FZ1000 е същия като в Sony RX100 MK4 така че съществена разлика в качеството на видеото както и държанието по отношение на високо ИСО не би трябвало да има. Ато това от Sony RX100 MK4 ти харесва значи и с това от FZ1000 ще е така.


Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic FZ 1000-Питане за видео
Автор: chrisnoch   
Дата:   28-02-18 16:35

stef7 [smilie24]
Освен това досега не съм успял да накарам FZ1000 да прегрее. Не съм и чел за такъв проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic FZ 1000-Питане за видео
Автор: h_bio   
Дата:   28-02-18 18:44

Вярвам, че fz1000 имацпо-добър авто фокус от Сонито.

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic FZ 1000-Питане за видео
Автор: Crocodile   
Дата:   03-03-18 02:20

Специално при видеото фокуса му е леко "нервен " тъй че предпочитам ръчния фокус и пикинг. Качеството е задоволително !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »