Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: levkov87   
Дата:   20-11-17 18:11

[smitten] Здравейте! Понеже участвам в един фотоконкурс при който голямата награда е ваучер за екскурзия на стойност 1000 лв. Аз имам мечта, да посетя една любима моя дестинация и сега мога да го направя посредством тази награда. Ще се радвам ако отделите по минутка време и гласувате за мен. След приключване на гласуването, 10 от Вас, избрани на произволен принцип, ще получат комплект “Brilliance and Care” от програмата “По-бели зъби”. Благодаря! [smitten]

http://photo.pierrefabre-oralcare.bg/autumnsmile/galeriq/cNKfYxeDc1ezMReTIB



Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: chukov   
Дата:   20-11-17 20:29

Нали осъзнаваш, че това, за което молиш, не е справедливо спрямо останалите участници? Утре подобна схема ще направи някой и ти ще си жертва.

Ти направи силен кадър и тогава ничия подкрепа няма да ти е нужна.

Но така .... ??

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: lamerko   
Дата:   20-11-17 20:31

Всъщност няма значение - условията са следните:

"След приключване на гласуването, 10 от Вас, избрани на произволен принцип, ще получат комплект “Brilliance and Care” от..."

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   20-11-17 20:35

Избора е личен, аз отворих от любопитсво и гласувах, но за друг кадър [smilie5] След конкУрса на Канон всичко ми се струва безобидно [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: Saxon   
Дата:   20-11-17 20:47

Така поне малко срам нямаш ли? Достойснтво нещо?
Така ли мислиш да я караш в живота? Направи хубава снимка и участвай. Снимката ти не е за награда, но сега ще спечели, не защото е добра, а защото нахалните и безочливите печелят.
Някои наистина хубави снимки няма да съберат никакви точки, защото такива като тебе задушават всичко . [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: mmjm   
Дата:   20-11-17 23:02

Що нападате така човека? Подобни конкурси, с подобно класиране по принцип са порочни. Силен или слаб кадър, някой трябва да го оцени, при подобно гласуване без жури от професионалисти...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: sayman   
Дата:   20-11-17 23:43

levkov ... наистина ли смятате, че подобна снимка заслужава да спечели?
Подобни подкани са обидни ... за самия вас. Вие сам ще си извадите изводите.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: iliyanb   
Дата:   20-11-17 23:53

Боже мой[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: santuco   
Дата:   21-11-17 08:12

Колко мъка има на този свят! Сега разбрах как е спечелила "Мис България 2017"[smilie5]

Дали да не съберем пари да иде човека на екскурзия, като гледам кадъра друг шанс няма!



Публикацията е редактирана (21-11-17 08:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: tako   
Дата:   21-11-17 09:17

Каква подкрепа, какви 5 лева... Що не погледна другите снимки. Напр. на мен ми хареса тази на Асен Великов. И грамотна и излъчване има..


Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: Kalimas   
Дата:   21-11-17 10:54

Човека иска подкрепа. Не ви е опрял дулото в главата да гласувате за него. Като не ви харесва снимката - не гласувайте.
Един куп народ е пускал снимки за подкрепа за конкурси, вярно доста по-добри, но и много от тях не са били по-добри от конкурентите им. Ама са били на познати или "големи" имена от форума и не е ставало такова мазало.

П.П.
levkov87 ти доволен ли си от тая снимка дето си я пуснал? Защото като ти гледам профила и по-добре може да справиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: ombre   
Дата:   21-11-17 13:04

Ако снимката е тази на този дето е седна и се моли,от линка,абсолютно не заслужава да спечели.Изключително слаб кадър.Като се замисли човек,май и не отговаря на темата-"Есенна усмивка".Тук няма такава.
Не бих гласувал за нея,за друга някоя може-би.
Калимас така е не е опрял дулото,но предполагам останалите които са качили не участват тук,и съответно няма да получат същата подкрепа.(да има го и фб),но тук ще дойде малко като бонус.накрая,ще спечели кадър,който всеобщото мнение не струва,ама пък автора го бОли,нали ще си отиде на ексурзийката доволен.

Авторе,много долна постъпка.....[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: mugen   
Дата:   21-11-17 13:19

Към 1 минута цъках и не видях една адекватна снимка на темата "Есенна умивка". [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: MrPhoto   
Дата:   21-11-17 13:40

Мдааа, тази снимка е с 0 точки, както и тази снимка е с 1 точка, но "велики" творби, като въпросната от темата е с 400. Колко яко! Велико бих казал!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: Тед   
Дата:   21-11-17 13:40

Автор: DidiAndreeva
Дата: 20-11-17 20:35

Вече се коментира друго, че след конкурса за Мис България, всичко вече е безобидно [thankyou] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: ombre   
Дата:   21-11-17 14:01

Хубаво е да се прочете т.11 от правилата,както и тази където УЧАСТНИЦИТЕ НЯМАТ ПРАВО ДА СИ ПОКАЗВАТ ИМЕТО,КОЕТО ЗНАЧИ ПЪЛНА АНОНИМНОСТ.В ТОЗИ РЕД НА МИСЛИ,МИСЛЯ,ЧЕ СЕ НАРУШАВАТ ГРУБО ПРАВИЛАТА,КАТО СЕ ИСКА НАШАТА ПОДКРЕПА.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: Rand   
Дата:   21-11-17 14:30

На мен темата ми прилича малко на скрита реклама на организатора на промоцията. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: sibirska   
Дата:   21-11-17 14:58

ADMINA какво чака? levkov87 е типичен българин и няма място тука. Не те ли е срам поне малко? Такива като тебе провалят смисъла на конкурсите.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   21-11-17 15:03

ombre, в същото време над снимките са направили лесни и ВИДИМИ бутончета- "вземи линк" и "сподели" у фейса... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: ombre   
Дата:   21-11-17 15:11

DidiAndreeva ,да видях и разгледах страничката от конкурса,но по горе казах,че тук той може да получи допълнителна подкрепа.Ако приемем,че всеки има фб,то неговата молба тук за гласуване,получава още едно допълнително рамо,освен това което е в фб,или друго място. Предполагам останалите нямат регистрация в фф.Поне така мисля.
Поздрави.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: sibirska   
Дата:   21-11-17 15:15

БАЦЕ ЩО УСРА КОНКУРСА ТАКА?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: mitpis   
Дата:   21-11-17 15:22

Това по-скоро не е фотоконкурс, а рекламна игра -целта на която е да влезнат повече хора в сайта на фирмата, затова кадрите са по-скоро като за фейсбук, а не за фотоконкурс. Иначе levkov87 има много по-добри кадри в профила си, отколкото този който е качил за конкурса.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс - малко подкрепа
Автор: gore   
Дата:   21-11-17 15:28

Трябва да му се помогне на човека, трябва да му се помогне…[smile]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »