Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: Pavlin891   
Дата:   06-04-16 14:39

Здравейте колеги . Аз съм от Северна България и почти всички интересни дестинации са недокоснати от мен . Решил съм да си пусна 2 дена отпуска + събота и неделя и да си направя една снимко ваканция . От няколко дена съм собственик на канон 6д и е грехота да снима само по равнините . Бихте ли ми препоръчали дестинация , която не е трудно достъпна за сезона . Мислех си за язовир Доспат и околността , но ако имате да препоръчате нещо . [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: realnoncho   
Дата:   06-04-16 14:41

По-скоро в района Голям Беглик и Широка Поляна, около Доспат май не е толкова интересно. Аз бих се държал до границата на височината, където вече са почнали да се поразлистват дърветата, на 1500м в Родопите може и да е рано още за това :)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: Lycan   
Дата:   06-04-16 14:46

https://goo.gl/maps/MDiycSxjqku

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: nikon7   
Дата:   06-04-16 16:32

Интересна тема и аз търся интересни места за снимаме.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: D.S   
Дата:   06-04-16 16:37

Някоя хижа примерно ? В Рила и Пирин има някои, до които се стига с кола. После с лифтове. Сняг още има, но времето е поомекнало. Иначе по Родопите правилно са казали, че в момента още не е зелено, а това е част от чара :)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: Gaiver   
Дата:   06-04-16 16:59





Публикацията е редактирана (06-04-16 17:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: bo6o   
Дата:   06-04-16 17:10

На Широка поляна не важи - още е празен язовира. Скоро бях на Юндола и има какво да се види-минзухарите трябва да са баш готови.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: shadow...   
Дата:   06-04-16 18:44

ЩЕ предложа този маршрут-много пъти съм бил и всеки път има недоснимано....от град Омуртаг през селата до град Върбица-язовир Тича е наблизо-а над Върбица-3км-прекрасна хижа и хижари-огромна е но всяка стая -баня-кръчмата е на първия етаж-и обичат животните-ако има куче с вас-2 дни няма да стегнат-но опитай-и нищо че проходът-Върбишки е затворен се стига до билото на планината...Котелската а тя е красива и е лесно проходима...Хем е по близко-време за снимане и е прекрасно място-нищо ,че повечето хора са Мюсулмани-открити и усмихнати...

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: Hman   
Дата:   07-04-16 00:39

На ляво от Асеновград през Червен до Белинташ. Връщане през Асеновград със спиране на Асенова крепост. После по пътя нагоре към Бачковски манастир и около него, двата водопада и пещерата на иконата. От нам нагоре по пътя за Смолян на около 10км от Бачково на Юговското ханче завивате за да стигнете Кръстова Гора. Ниско е времето е топло и зеленината се показва вече. Пътищата са добри има много места за спане и ядене. И за снимане има места даже.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: cubanos   
Дата:   07-04-16 22:12

Да Родопите е рано, бях в районана Женда, Кърджали и Студен кладенец, има зелено, но още му трябва. На мен също ми се хди Широка поляна, но се като чета май ще изчакам още :)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: landstar   
Дата:   10-04-16 09:56

Я си стой в Северна Бълагрия! Качи се например на Беклемето над Троян, иди до хижа Дерменка пеш и снимай на воля! Куршунските водопади пак ги отворили но иди през седмицата, че през уикенда е салхана от народ.
Белогрдчик, някои язовири навести, Побитите камъни ...

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: Pavlin891   
Дата:   10-04-16 21:31

Реших до ида до язовир Жребчево и да наема хотел за 3 дена там . От там , ще мина също и през Язовир копривка и Бузлуджа . Дано да пускат хора вече .

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: sherbit   
Дата:   10-04-16 22:16

За Беглик и Широка поляна и Нончо на тая височина в Родопи няма широколистна гора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля препоръчайте ми дестинация за почивко снимкова ваканция
Автор: cTpaHHo   
Дата:   11-04-16 08:12

Тъкмо щях да ти кажа, че сигурно си единствения в този форум който не е ходил да снима църквата на Жребчево :D
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »