Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля, помогнете ми да избера :)
Автор: poljakovski   
Дата:   30-03-16 22:47

Здравейте! Имам нужда от съвет за избор на фотоапарат.
До неотдавна имах Sony Cyber-shot DSC-HX200V. Често снимам събития и ситуации на закрито - т.е. при недобро осветление и бързо движещи се обекти (деца) и - както се досещате - апаратът не се справяше добре. За външни снимки, обаче, приближението ми вършеше добра работа. Бюджетът, с който разполагам, е около 800 - 900 лв. Първоначално си мислех за DSLR на старо, после се зачудих дали нещо от сорта на Sony A5000 Black Kit (16-50mm OSS + 55-210mm OSS) няма да е по-добре (заради размера на матрицата, въпреки че тялото е много мъничко на захват). Обмислях и варианта Sony Cyber-Shot DSC-HX400V (при който максимална светлосила f/2.8-6.3 ми се струва добре, но пък е с малка матрица). Ще ми е много полезно да споделите мнения. Предварително благодаря!


Отговори на това съобщение
 Re: Моля, помогнете ми да избера :)
Автор: kvakioh   
Дата:   30-03-16 22:59

A3000+18-55+55-210 e моето предложение. Май ще стигнат 900лв за всичкото. Ще има и захват апарата. Този А3000 може да е недолюбван дори от някои Сони фенове, но е доста добро решение. Има си и визьор, макар и малък, добри форми и удобство.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля, помогнете ми да избера :)
Автор: Crocodile   
Дата:   31-03-16 09:10

Деца на закрито без външна светкавица е апсурд освен ако не спят. Може и да стане и без но не с този бюджет а с няколко пъти по толкова.
Авторе имате ЛС !

Отговори на това съобщение
 Re: Моля, помогнете ми да избера :)
Автор: poljakovski   
Дата:   31-03-16 12:12

Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Моля, помогнете ми да избера :)
Автор: MARLOV   
Дата:   31-03-16 13:44

Автора на темата едва ли би желал ДЪРТИ камери от преди 6-7 години, пък макар и със супер параметри и сензори за времето си...

Отговори на това съобщение
 Re: Моля, помогнете ми да избера :)
Автор: quazimodo   
Дата:   31-03-16 15:24

И кво викате, Сони А3000 с фокус-бръснач на тъмно и бягащи деца[cool] ?!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »