Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Курс по фотография
Автор: iliyanb   
Дата:   22-12-15 22:37

Здравейте, надявам се да ми помогнете[smile] . Много искам да се науча да правя фотография. Къде да запиша курс? Предварително уточнявам обработката на този етап не е приоритет. Искам да заложа на фотографията. Истинската, онази дето въздейства и се помни повече от минута. Работата с модела също още не ме интересува. Желая да се развивам стъпка по стъпка за да вървя напред и нагоре[smile] .
Много благодаря за съветите и евунтуални линкове към курсове за начинаещи. Разни занаятчии предлагат такива и пращат такива като мен да се учим. Занаятчиите не са ми приоритет. Търся по възможност майстори. Благодаря предварително на тези, които биха били полезни на мен и такива като мен [beer] .
 Re: Курс по фотография
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   22-12-15 22:38

В кой град си?
 Re: Курс по фотография
Автор: iliyanb   
Дата:   22-12-15 22:40

В столицата. Кандидатстваш за учител ли[smile] ?
 Re: Курс по фотография
Автор: piknik   
Дата:   22-12-15 22:50

Отведнъж няма да стане...трябва да гледаш и да се учиш от по-големите..., както и от тези, дето не знаят нищо, и публикуват информация В Тубето...
Имам Фаворити, но трябва да си ги откриеш сам...

За обработка - Дек Маклиланд, един Поляк - в линда.
И те така... - нека Силата бъде с теб....
 Re: Курс по фотография
Автор: kiten   
Дата:   22-12-15 22:53

[smilie6] нека Силата бъде с теб.... първо им носиш куфари и антураж като чирак, а пък после според възможностите ти! Успехи с начинанието[smilie5]
 Re: Курс по фотография
Автор: iliyanb   
Дата:   22-12-15 22:54

piknik, благодарности за напътствията [smile] .
 Re: Курс по фотография
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   22-12-15 22:55

iliyanb написа:

> В столицата. Кандидатстваш за
> учител ли[smile] ?

Цък, аз и за калфа не ставам още. Просто в общия случай като дириш нещо е редно да споделиш в кой регион живееш.
 Re: Курс по фотография
Автор: catandgoddess   
Дата:   22-12-15 22:56

Приемам благодарностите!

Цитирам: Занаятчиите не са ми приоритет. Търся по възможност майстори.

Най-добрата помощ е да те посъветвам да не търсиш майстори, хеле пък курс[smilie5]

Надявам се бях полезна в духа на темата. Ако да - приемам благодарностите за втори път[smilie21]

 Re: Курс по фотография
Автор: iliyanb   
Дата:   22-12-15 22:56

Цанков, ако трябва ще пътувам до провинцията. Твърдо съм решил. Географският регион не е от значение.



Публикацията е редактирана (22-12-15 22:58)
 Re: Курс по фотография
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   22-12-15 22:59

Успех!
 Re: Курс по фотография
Автор: kor   
Дата:   22-12-15 22:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Курс по фотография
Автор: marvves   
Дата:   22-12-15 23:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Курс по фотография
Автор: lamerko   
Дата:   22-12-15 23:05

Календара за нищо го нямате - днес е все още САМО вторник [smilie18]
 Re: Курс по фотография
Автор: victory13   
Дата:   22-12-15 23:06

Трудна работа... но мога да предложа друго... дай да направим фотографски клуб, със седмична сбирка, и обсъждания на идеи и реализацията им [shtrak]

Сега, ако се каже няма време, хич няма да се съглася... По трудното е споделянето обаче, тва може да е проблем [smilie8]
 Re: Курс по фотография
Автор: iliyanb   
Дата:   22-12-15 23:08

marvves, благдоаря за конкретното предложение. Готов съм да се отзова. Нека се уточним на лични съобщения.[smile]
Виктори13, ако съществуват фотографски сбирки, бих се отзовал. Благодаря!



Публикацията е редактирана (22-12-15 23:30)
 Re: Курс по фотография
Автор: шдфдшд   
Дата:   22-12-15 23:19

..ми ,що не се запишеш в училище за фотографи..[smilie8] ..нали има там гимназия...и висшо?...
 Re: Курс по фотография
Автор: marvves   
Дата:   22-12-15 23:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Курс по фотография
Автор: nyamago   
Дата:   23-12-15 02:01

Някой погледна ли снимките в профила на питащия, преди да се отговая на въпроса? 'Щото отговорите не са еднакви за всеки питащ и тука ми изглеждат с повишена трудност [smilie11] [smilie8]

И като знам кой пита, един сериозен отговор (с въпрос): понеже не търсиш занаятчия, а майстор, знам един дето това точно му е прякора. Готов ли си на бартер - уроци срещу уроци?

Което не е далече от идеята на victory13, но може и да е 1 на 1. Сам човек не е клуб, но двама вече са [smilie3]
[shtrak]
 Re: Курс по фотография
Автор: nositel   
Дата:   23-12-15 08:54

Някои са прекалили с винцето, прескочили са Коледата и НГ, и са се озовали директно в 1 Април. Преназобили са еленчетата[smile]. За Арт портрети да се търси само Иван Иванов.
 Re: Курс по фотография
Автор: hrup   
Дата:   23-12-15 09:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Курс по фотография
Автор: Emoxide   
Дата:   23-12-15 09:04

Илиян Б. с този риторичен въпрос, направо умори ФоФорума...
 Re: Курс по фотография
Автор: шдфдшд   
Дата:   23-12-15 09:15

..Автор: nyamago
Дата: 23-12-15 02:01
... майстор, знам един дето това точно му е прякора...


...nyamago има предвид мен , обаче аз не мога да поема ангажимента..
...и не щото не искам..
...гениален творец и добър учител са различни неща...
...не мога да обучавам , щото аз сам не знам , как ги докарвам толкоз работите..[smilie8]
...мойто си е дар божи...
 Re: Курс по фотография
Автор: iliyanb   
Дата:   23-12-15 09:29

nositel, няма такова нещо. Еленчетата тръгват довечера, най-късно утре сутринта[smilie5] Не подценявайте Иван Иванов[smile].

Емо, съжалявам ако съм уморил някого тук. За 2-3 години съм пуснал 2-3 теми. Едната за намерено птиче[smilie18] .

Сериозно се замислих вчера. Казаха специалисти в друга тема да не пипаме камера или софтуер за обработка преди да се минат профилирани курсове. Иначе щели да продължават те специалистите да ни се подиграват на нас лаиците относно въпроси за обработка на изображения, зададени във фотографски форум. Същото било като в хирургията. Сериозно обучение при специалист и чак след това можеш да доближиш скалпела. Все пак и фотографията спасява човешки животи, нали е изкуство.

Реших, че няма да станат нещата при мен без курсове и събирам мнения. Не ми се рискуват пари преди да съм убеден, че курсът ще ме задоволи. Бях набелязал разни преподаватели, но те не предлагат обучение [smile].

Продължавам с търсенето[beer] . При кой си струва да се учим?
 Re: Курс по фотография
Автор: Emoxide   
Дата:   23-12-15 09:46

Мисля, че правилно ме разбра... надявам се не буквално.
За съжаление търсенето ти, на днешно време няма бързо и категорично решение [smilie11]
Желая ти успех [smilie24]
 Re: Курс по фотография
Автор: шдфдшд   
Дата:   23-12-15 09:51

..аз , като малък, се записах на дистанционно обучение при Богданов..
..той по това време се провикваше във форума , че искал да научи всички и това му било мечтата , и аз викам , хубу ади...и се записах..
..и знаеш ли , ко ми каза...добре , вика , обаче първо да съм си изпилял рогите и като съм усетил крилата и тогава...иначе нямало да стане...
..и аз го послушах..изпилих си рогите и сега[smilie2] ...ни крила,ни роги..
..майсторлък не се купува - майсторлък се краде...
..никой няма да седне да те учи[smilie3] ...
..гледай ко праят те-и ти така...ко праят те-и ти така...[smilie5]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.