Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да има ли ограничения в базара?
Автор: aldygreen   
Дата:   26-05-14 21:52

Базарът ли става все по-либерален или само на мене ми се струва?
Гледам някои хора си пускат по десетина, петнадесет позиции наведнъж. Според правилата на базара това не е позволено. Правилата ли "омекнаха"? Други не признават секциите и си пускат обявите където им скимне. Рядко, много рядко някой по-чувствителен форумец ще се обади под сурдинка и толкова.
Да пускаш фототехника за продан в грешна секция означава да оставаш съзнателно или не извън търсачката. Защото никой нормален потенциален купувач няма да търси примерно СВЕТКАВИЦИ в Аналогова секция. Народът го е казал: "Ум царува, ум робува, ум патки пасе".
[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Да има ли ограничения в базара?
Автор: allyx   
Дата:   26-05-14 22:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да има ли ограничения в базара?
Автор: marves   
Дата:   26-05-14 22:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да има ли ограничения в базара?
Автор: nikan10   
Дата:   27-05-14 18:33

На мен нещо не ми отваря всички обяви в аналоговата секция,опитах си повдигна обява системата го отчете,но не я виждам![smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »