Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Албум.
Автор: prisonbreak   
Дата:   04-02-14 15:31

Здравейте.
Кой в Бг предлага такъв тип албуми.
Албум

Отговори на това съобщение
 Re: Албум.
Автор: kadar   
Дата:   04-02-14 16:27

никой [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Албум.
Автор: Riel   
Дата:   04-02-14 16:30

Изпревари ме с темата. От доста време се канех да пусна подобен въпрос тук.
Точно такива албуми не мисля че се предлагат в БГ. Има snimkitevi.com , но изобщо не може да става сравнение с твоя линк, просто са обикновени и за непретенциозни клиенти. Друг вариант в БГ е например, както една моя близка си поръча албум със сватбените си снимки от частно, нерегистрирано за търговска дейност лице и ме викаше с нея 3-4 пъти да й давам съвети там за дизайна. Никакво студио или офис, направо в дома на въпросната. За наистина качествен и стойностен албум от 52 страници взе 400лв. Това беше съвсем скоро. Поръчката за изделието със сигурност е по интернет от чужда фирма, но никъде няма и загатване за данните на производителя, колкото и детаилно да гледах.
Аз си поръчвам през английски фирми, в зависимост кой има оферта, защото без оферта излиза скъпичко. Например tescophoto.com i jessops.photo.com.

Отговори на това съобщение
 Re: Албум.
Автор: prisonbreak   
Дата:   04-02-14 16:47

Мхммм. Ясно. Започвам ръчно производство. Вече дори се сетих от къде ще взема мостри. Ще го разкостя. Аз ще ги пускам на промоция.по 300лв 24 листа. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Албум.
Автор: asahi   
Дата:   04-02-14 17:14

Ako имаш нужда от помощ - свиркай.

Отговори на това съобщение
 Re: Албум.
Автор: rorus   
Дата:   04-02-14 17:37

Има много сайтове, в които си поръчваш книги - ти си ги правиш - те ги печатат. Може и 1 бр.

Отговори на това съобщение
 Re: Албум.
Автор: nemchev   
Дата:   04-02-14 17:41

Има и готови корици като въпросната. Нищо сложно няма в изработката и от човек направил поне 2-3 корици. А пълнежа какъв е ... зависи от клиента. А цената за 52 страници е повече от добра.

Отговори на това съобщение
 Re: Албум.
Автор: D.S   
Дата:   04-02-14 18:10

И аз доста време търсих нещо нормално/ просто. Накрая случайно попаднах на едно момче, което прави албуми. Ти си избираш размери, цвят и т.н. За албум 28 Х 28 50 листа, ми взе към 60 лв. Корицата е от дебел картон ( може и кожена за малко повече пари ), страниците са от хубав качествен картон. Ако те интересува ще потърся e-maila



Публикацията е редактирана (04-02-14 18:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Албум.
Автор: Riel   
Дата:   04-02-14 18:27

nemchev написа:

> Има и готови корици като
> въпросната. Нищо сложно няма в
> изработката и от човек направил
> поне 2-3 корици. А пълнежа какъв е ...
> зависи от клиента. А цената за 52
> страници е повече от добра.

Според мен не е добра, но по-скоро бих казал приемлива. Снимките не бяха от въпросната, от нея беше само дизайна (или по-скоро подредбата на снимките) и разходите за получаване по пощата. Просто знае добра фирма за изработка. Не я питах къде ги поръчва, защото естествено че нямаше да ми каже. Колкото и много да съм се ровил, точно такъв тип (качество на хартия и корица) фото-книги не съм намерил кой изработва. Иначе се сещам още 2 такива сайта www.artscow.com и www.cewe.de - ако някой ги е ползвал, моля за отзиви.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »