Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: RHCP   
Дата:   11-04-13 18:40

Здравейте,

някой може ли да ми обясни каква е тази идиотщина, която се случва при последната ми снимка - гледам всеки гласува с по 1 точка, а снимката е доста хубава - естествено не претендирам, че е кой знае какъв шедьовър, но има доста повече идея в нея, от множество снимки с рейтинг изтрелял се някъде в небесата...

Ето линк:
https://photo-forum.net/i/1717531
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: mcnicko   
Дата:   11-04-13 18:44

Ти сериозен ли си? [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: photostoykov   
Дата:   11-04-13 18:47

Споко, авторе!
На фона на другите Ви снимки, не очаквайте високи оценки за тази...

Успех! [smile]
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: vikitovikito   
Дата:   11-04-13 18:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: BoneFletcher   
Дата:   11-04-13 18:49

Верно е шедьовър!

Не им обръщай внимание! Просто не са дорасли да оценят творбата ти!

Ти си дерзай!
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: MarinY   
Дата:   11-04-13 18:52

С пищене снимката ти няма да стане по-хубава.
Директна светкавица от камерата
Кофти цветове
Фокус на пуловера и размазано лице
Кофти перспективни изкривявания от обектива. Композиция за реклама на пуловер. Нито "стълби в кула", нито портрет.

П.П. И никой не е длъжен да ти обяснява, особено, след тона, който държиш. [smilie23]

Ако някой ти е дал една точка, това е заради модела, който сигурно заслужава повече внимание.
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: mcnicko   
Дата:   11-04-13 18:55

Ако съм на тебе ще я смъкна от сайта и право в кошчето или за фейсбук. После ще затворя темата и ще се надявам бързо да потъне в небитието.

Това не е шега, казвам го като добронамерен съвет [beer]
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: achkata89   
Дата:   11-04-13 18:55

Аз гласувах с 1 точка, защото ме радва тая тема [smilie18]
Иначе попринцип гласувам много рядко- даже хич.
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: insofia.net   
Дата:   11-04-13 18:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: ksietta   
Дата:   11-04-13 18:58

Ами... на въпросите ще си отговориш сам само след година, предполагам. Снимката има големи проблеми от където и да се погледне. По-точно - нищо не и е в ред. Гледай, сравнявай...

 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: Bumerang   
Дата:   11-04-13 18:58

Така се случва с фотограф силно влюбен в модела си.
Или ако един мъж прави всичко за една жена то значи е много влюбен в нея.Ако една жена прави всичко за един мъж ,то значи ,че това е майка му[smilie7]
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: ChuCkLe   
Дата:   11-04-13 19:04

Ама изобщо не ми харесва тази снимка,то не ,че моите стават за нещо,но просто това ми е мнението ![smile]
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: RHCP   
Дата:   11-04-13 19:09

Упс. Ей сега ме похвалихте!
Понеже става много забавлението - целта на снимката е реклама на зелените ръкави и не е търсено изящество на изображението. Даже напротив, фонът е специално подбиран с "неестетическата си външност"

Иначе моделът е много красив :)
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: Capolavoro   
Дата:   11-04-13 19:15

Умряя циганката, 'дет' те хвалеше [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: bOzo   
Дата:   11-04-13 19:17

Не им се връзвай - прост народ, не разбира от изкуство простолюдието, завиждат и за това гласуват с единици...
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: vikitovikito   
Дата:   11-04-13 19:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: RHCP   
Дата:   11-04-13 19:45

че какво му е на този абабабаабаа
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: Idoru   
Дата:   11-04-13 20:00

Споко, ако познаваше правилните кръгове от "хора" сега щеше да имаш рейтинг над 500 (бъ, разбира се). Упорство и постоянство - запознаваш се, почваш да им гласуваш за помиите, полека лека почват и те да гласуват за твоите и си в джаза с всякакъв шит в профила си [cool]
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: MarinY   
Дата:   11-04-13 20:39

Да бе, продължавайте да се залъгвате, че с познанства ще станете големи. Извади си на екрана рейтин Б портрети и в съседство си отвори твоята снимка. Сравнявай. Ако не виждаш разлика, значи не съм прав за Б-тата.
[beer]
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: rujev   
Дата:   11-04-13 20:44

Като всяко велико изкуство,така и Вашето е надминало времето си.Не обръщайте внимание на жалките персони,които неразбиращо зяпат Вашите шедьоври,простете тяхното невежество,проявете снизходителност. Не се надсмивайте над простите продавачи на снимки,когато плещят за някакъв си старомоден ретуш или банален начин на осветяване,камо ли за този толкова де-моде приьом-лицето на модела да е на фокус.Простете на милите неандарталци.Спомнете си,че и други велики творци са били неразбирани и неоценени в своето си време,такива като Ван Гог, Чичо Том и мн.др.
С уважение.

 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: atrifonov   
Дата:   11-04-13 20:44

Авторе истината е, че снимката ти не струва, но си прав, че има и далеч по- кофти кадри с надут до небесата рейтинг благодарение на приятелските кръгове [smilie5]
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: vikitovikito   
Дата:   11-04-13 20:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: And   
Дата:   11-04-13 22:10

Idoru, atrifonov
[smilie24]

 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: RHCP   
Дата:   11-04-13 22:16

хайде, ядохме, пихме и се веселихме! вдигаме трапезата :)))
 Re: Опищявам орталъка!! (заради рейтинг)
Автор: marrio31   
Дата:   11-04-13 22:24

доста падна нивото,да[cool]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена