Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Базарът в момента замрял ли е...
Автор: rorus   
Дата:   07-01-13 16:32

... или така ми се струва?

Никакъв интерес към м4/3 система в гаранция за 35% от цената или обектив за под 50% от цената?

 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: rorus   
Дата:   07-01-13 16:35

Чакам някой да каже - кой ти купува м4/3?

Ей сега ще пусна и един Цайс 85/1.4 за Никон - та да видим [smile]

 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: compur   
Дата:   07-01-13 16:37

... на цената на 50/1.8 [smilie3]
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: insofia.net   
Дата:   07-01-13 16:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: insofia.net   
Дата:   07-01-13 16:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: milenstiv   
Дата:   07-01-13 17:25

Росене, нещо интересно ли продаваш? [shtrak]
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: realnoncho   
Дата:   07-01-13 17:25

Позамряло е, хората нямат пари...
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: OIM   
Дата:   07-01-13 17:29

Замрял е понеже не могат вече да се лигавят във всяка тема

 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: insofia.net   
Дата:   07-01-13 17:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: fotorafi   
Дата:   07-01-13 18:07

Хората ,някои имат много пари.Но те главно не са ..... фотолюбители . А тези, фотолюбителите нямат пари..Само няколко часа бяха нужни да се продаде Флектогон 2,8/20 мм на Карл цайс Йена...за 400 лв
Пусни нещо хубаво на ниска цена и ще видиш наплива..[beer]
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: kvakioh   
Дата:   07-01-13 18:09

Аз искам да си купя 2-3 неща за към 1000лв, но не съм в Бг, няма как да ги получа...Като си дойда някога през пролетта, каквото има ще взема.
Иначе- лек спад отчитам и аз.
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: asahi   
Дата:   07-01-13 19:48

Няма кинти, няма спам - от какво да се събуди пазара?
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: MOPT   
Дата:   07-01-13 19:49

Пък и дните след Нова година винаги са били най-умрелите за търговците.
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: tochnia   
Дата:   07-01-13 20:15

Аз бих си купил Sony SEL 16-50 ако се появи на добра цена [smilie8]

А иначе се пускат доста обяви.. за нула време обявите ми за Mamiya 645 oбективи отидоха доста назад във страниците... [smilie8]

 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: ipolit   
Дата:   08-01-13 11:10

Принципно върви, ама много бързо падат темите. Аз продадох доста неща, но всичките в рамките на деня, в който пуснах обявите. Имам сега една сапунерка пусната на доста добра според мен цена, ама е потънала сигурно на 25 страница и вероятно няма да я види никога никой.
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: mcnicko   
Дата:   08-01-13 11:45

Това с потъването на темите го има наистина. Всички реакции по последната ми обява бяха в същия или на деня след пускането на обявата или след повдигането й. В момента в който потъне след 2-ра страница и интереса е нулев.
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: kapitancho   
Дата:   08-01-13 12:18

Като потъне, смъквайте цената и ще изплува :)

А Януари си е месец, в който хората са ошушкали де що има още на колега и се кара на фотосинтезеса, нищо че слънцето се вижда рядко :)

 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: mcnicko   
Дата:   08-01-13 12:29

Абе не е точно така, някой хора си правят сега коледните подаръци за себе си с каквото е останало като финанси.

Иначе за смъкването на цената - против този манталитет на работа съм. Написана една цена, вътре в обявата друга, като се обади човек - трета. Или да се смъква на ден по 1 левче...
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: ShotlandetsaWildLife   
Дата:   08-01-13 12:48

Това е абсолютно невярно. Потъването няма нищо общо с интереса. Има си перфектна търсачка, трябва да си пълен глупак за да търсиш със скролине в новия базар.

Всъщност тук е далеч по-лесно да се намери това което търсиш от предишния базар, в допълнение са и множеството филтри, които много помагат.

Всяка тема може да се ъпва през десет дена, ако са минали толкова от пускането на темата, влизате с редакция в поста ви и давате повдигни!

И базара никак не е замрял, просто ги няма лайнарите дето живееха да ъпват нон стоп темите противно на правилата.
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   08-01-13 13:01

[smilie21]



Публикацията е редактирана (08-01-13 13:48)
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: ipolit   
Дата:   08-01-13 13:17

Това "Повдигни" не го бях видял. Мерси Шотландец. А иначе, търсачката върши работа, обаче повечето неща, които са ме заинтригували, са били в списък от някой комплект с много обективи и ако търсиш конкретен обектив, тия от комплектите не се виждат, щото не са избрани от падащо меню, а са в описанието, тъй че тряба да се рови.
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: ShotlandetsaWildLife   
Дата:   08-01-13 13:27

Би трябвало да работи това? Поне аз като съм търсил съм намирал нещата от списъците. Странно - реално търсачката минава през съдържанието като текст и ги лови тия варианти. В самото начало не излизаха, но админите са го оправили това като гледам.
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: estate   
Дата:   08-01-13 13:29

Колегите са прави че интерес има един два дни след ъпване и после една седмица никакъв интерес.Търсенето не е много добро ,всеки си пише както му падне кой на български ,кой на английски и търсачката става неефективна.Има много хора които не знаят какво търсят конкретно и искат да си четат обявите като стария базар....вярно че се отървахме от спама но в темите имаше много полезни коментари дори и в споровете които се водеха там.Абе здраве да има.....е и кинти за другите неща де!
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: ShotlandetsaWildLife   
Дата:   08-01-13 14:07

Ако някой си въвежда неграмотно обявите, проблема е изцяло негов.

Хората които имат желание да виждат в стил стария базар обявите може да си цъкнат "изглед-списък" и базара ще се листва по старо му. Повече от това - какво трябва да стане за да сте доволни? [smile]

Аз не съм се и надявал админите да направят толкова хубав базар, в който всички имат равни права на показване и ъпване. А не най-агресивните и нахални да са все от горе.

Отделно, базара в този му вид е супер прозрачен - обявите, данните, цените, снимките не може да се трият. Така, вината за некоректен продавач лесно може да бъде доказана.
 Re: Базарът в момента замрял ли е...
Автор: estate   
Дата:   08-01-13 15:18

Не сме се научили още да се оправяме с новите неща.Факт е че интереса е след ъпването.Поне ъпването може да е на 5 не на 10 дни.Защото помислете три ъпа и месеца замина ,някой хора искат да си продадат нещата по-бързо.Не говоря за 3-4 трима в базара дето въртят някакъв "бизнес",а за обикновенния ползвател .Виж за прозрачността съм много съгласен ,прекрасно за всички.
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена