Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony HХR – МС2000E
Автор: ivan_207   
Дата:   22-08-11 22:23

Колеги, имам Sony HVR-HD1000E, За 3 години и разказах играта. Пак такава ли да си взема или Sony HХR – МС2000E. Дайте мнения за 2000-то! Предварително благодаря!


Отговори на това съобщение
 Re: Sony HХR – МС2000E
Автор: gmir   
Дата:   22-08-11 23:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HХR – МС2000E
Автор: ivan_207   
Дата:   22-08-11 23:52

2-3 хиляди часа, получава се едно трептене във визьора, и аз нямам идея от какво е, първо си помислих, че е от жегите, но и сега се появява - без основание - изтръпвам.... имаш ли идея от къде е?

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HХR – МС2000E
Автор: divanov   
Дата:   25-08-11 14:10

МС2000E пълна скръб касетата си е касета

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HХR – МС2000E
Автор: gmir   
Дата:   25-08-11 21:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HХR – МС2000E
Автор: pxdemon   
Дата:   28-08-11 05:58

Колега аз от няколко дни съм със Sony hxr-mc1500p. И аз мислех да купувам 2000, но се оказа че в Америка нямат точно тази и следователно са на NTSC което за България не ни върши работа. Поради тази причина се принудих да купя 1500 разликата между двете е единствено във 32гб хард на 1500, а на 2000 е 64гб.

Та по същество за тея няколко дни в проби на камерата съм много доволен системата iAUTO е много стабилна прави си бърз фокус добре се държи и на тъмни помещения, както и на вън с малко светлина. За жалост ми се появи един проблем който днес забелязах иии още не съм го установил от какво е. Иначе ще ти покажа кадри от нея за да се увериш просто ми трябва малко време да разбера защо ми размазва картината. Някак си насичат контурите на обектите предполагам че е от кодеците на пц-то ... пуснал съм тема на колегите във форума ии чакам техен отговор по въпроса ето и линк да следиш темата щот предполагам ще ти бъде полезна и на теб https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1365483&t=1365483&phorum_uriauth=
.

Но наистина съм доволен от камерата въпроса е че е с хард диск и аз както и много други хора са предубедени към хард дисковете затова ако решиш да взимаш тази камера задулжително си вземи и карти с памет за да можеш да правиш backup-и от време на време защото никой незнае кога ще те изненада диска а така ще можеш поне от единия носител да си вземаш материала. Хубавото е че има и за директен трансфер на външен хард диск тъй че и на него можеш да прехвърляш материала.

Това е моето мнение за камерата, доволен съм и не е особена скъпа.

Надявам се да съм ти помогнал :)



Публикацията е редактирана (28-08-11 06:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HХR – МС2000E
Автор: tsanko_3   
Дата:   13-10-11 18:15

Камерите Sony hxr-mc1500 и Sony hxr-mc2000 нямат хард диск. И двете камери имат вътрешна вградена флаш памет 32 GB и съответно 64 GB.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »