Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Разходка в Рим
Автор: mitadoc   
Дата:   29-07-11 09:35

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Разходка в Рим
Автор: mitadoc   
Дата:   29-07-11 09:39

Гледам някои са се върнали към екскурзията ми в Испания от миналата година...

Но да покажа как оползотворихме 4-5 дни в Рим с жената.Понеже април месец ходих служебно във Вечния град и не можах да му се насладя,реших да се върна с любимата отново там.
Тъй като в предната тема за Испания се получи много хейтърско относно кадрирането ми и хоризонталите - повтарям пак - снимал съм туристически набързо,притиснат от тълпата;снимките са за вас да разгледате Рим,който не е бил там и му е интересно.Иначе за многознайковците - отидете там и направете по-хубави снимки.
На останалите приятно гледане!
Този път имах и 17-35 подръка[shtrak]

http://imageshack.us/g/692/img29121u.jpg/



Това е албум.[smilie24]



Публикацията е редактирана (29-07-11 09:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Разходка в Рим
Автор: Славов   
Дата:   29-07-11 09:43

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Разходка в Рим
Автор: gradskia   
Дата:   29-07-11 12:44

Аз да питам, защо като е забранено да се снима, си снимал? [smile] Сигурно сте и говорили?! Айайай
Bella Roma

Отговори на това съобщение
 Re: Разходка в Рим
Автор: mitadoc   
Дата:   29-07-11 19:58

Ако имаш предвид за Сикстинската капела - докато показвах на полицая ,че слагам капачката на обектива и ударих серия от кадри.Беше голяма шумотевица и не се стигна до разправии.Само там е забранено да се снима,навсякъде другаде е свободно за снимки,дори и за светкавица не правят проблем.Аз "гръмотевичката" не съм я ползвал никъде интериорно,достатъчно ми беше 17мм /2,8 и около 1250-1600 ИСО.

Отговори на това съобщение
 Re: Разходка в Рим
Автор: Lalinda   
Дата:   29-07-11 21:07

Моите са по-хубави и не така отчайващо туристически, но дори на самата мен ужасно и изобщо не ми допадат.

Който иска, да ги гледа.
Основното им достойнство са анотациите към тях, заради които хейтърите ме намразиха...

Подтискащи са като всички кадри от Рим, независимо кой е авторът им...

ТУК


Отговори на това съобщение
 Re: Разходка в Рим
Автор: Suggs   
Дата:   29-07-11 21:56

mitadoc, хубави снимки [smilie24] [smile] .
Благодаря, че ги сподели с нас.

Отговори на това съобщение
 Re: Разходка в Рим
Автор: mooneclipse   
Дата:   29-07-11 22:03

Голяма глупост е там, където не е позволено да се снима и има и гардове и знак за забранено снимане. Защото много е важно да имаш ТИ кофти снимка на капелата, вместо тихо и кротко да си гледаш в нета снимки правени с позволението на Ватикана. Затова е и неприятно гардовете да се провикват за тишина. Не е само там забранено да снимаш, но човек е хубаво да погледне първо и да попита гардовете- изненадващо може да установи, че на места и трипод е допустим.
Но не си само ти де, има подобни " хитряги" от цял свят.

Отговори на това съобщение
 Re: Разходка в Рим
Автор: mitadoc   
Дата:   29-07-11 23:51

Естествено,че на Лалка снимките са по-хубави - самият факт,че ги е правила тя говори много[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Разходка в Рим
Автор: mitadoc   
Дата:   29-07-11 23:55

Колкото до Лунно затъмнение - Пич,платил съм си 200 лв за вход за мен и жена ми.Ще снимам,колкото си искам.И пак ще отида там.А ти си се прави на интересен и морален.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Разходка в Рим
Автор: gradskia   
Дата:   30-07-11 00:45

mitadoc [smilie24]
А във Ватикана, макар и да не изглежда, всичко е с пари.
Ето и една моя "кофти" снимка.

http://photo-zona.net/images/user63433/album20720/preview/1311975396_gyqk6221_CappellaSistina2959.jp

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »