Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Последни фото новини
Автор: e-design   
Дата:   21-04-11 01:55

гледам, гледам и се чудя къде живея ...изглежда всичко се случва само в СФ (моите извинения, вероятно се случва), мисълта ми е друга... напоследък а и не само, много фото -събития се случват и в други градове, аз мога да говоря само за Варна...факт е, че към админите на ФФ е подадена новина (говоря конкретно за Благотворителна Фото Изложба), но или се публикува 2 часа преди събитието, или въобще се игнорира... от всичко това, тежест губи ФФ като място за комуникация между хора със сходни фотографски интереси ... тъжно си е, на мен най-много... за момента напускам този "форум" [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: scrap   
Дата:   21-04-11 03:07

Аз също се опитвах безуспешно да се свържа с админите във връзка с благотворителен търг в базара, но така и от никъде не дойде отговор. Има ли някой изобщо от другата страна на webmaster имейла?



Публикацията е редактирана (21-04-11 03:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: Rebellious   
Дата:   21-04-11 08:09

e-design,
Защо не си го публикувате сам като тема въпросното събитие?[smilie24] Какъв е смисъла от админската намеса при постването на нова тема? Възможно е да имате нещо в предвид, за което да не се сещам, затова бихте ли обяснили малко по-конкретно и без негативни емоции? Може да е просто стечение на обстоятелства, заради които не си струва да ви е тъжно или обидно...


Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: vale_en   
Дата:   21-04-11 08:10

И аз им писах за благотворителна изложба за онко болни деца. Тук явно се обръща внимание на много "по-интересни" теми...преди 10 дни пуснах тема за същата благотворителна изложба- нито един човек не написа и една дума!

В Photo-cult я сложиха на първа страница само след2 часа...


Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: alsash   
Дата:   21-04-11 08:17

то и телевизор да пуснеш все същото София и София и пак София....ама иде лятото (изплезена емотикона)

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: vale_en   
Дата:   21-04-11 08:21

Rebellious, с горния пост си отговаряш сам за "пускането на тема". А и няма как от това нещо на човек да не му стане тъжно и обидно! Когато се срешнах с един от организаторите на това сдружение и казах, че ще пусна тема, че във форума има готини хора, ще откликнат (тук не визирам само админите, едва ли им е само това на главата), малко от малко да се даде гласност на събитието...или пуснах невидима тема, или има много по-важни теми като намиране на произхода на някаква джаджа или не знам си кво!!!

Ако смятате , че това е нормално, аз не смятам и зная , че все още има и нормални хора!

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: admin   
Дата:   21-04-11 08:45

Ние сме създали чудесна форма за предлагане на новини. Всеки може да я използва директно от профила си. Всички новини, изпратени по този начин достигат до администратор, който ги публикува веднага. Лесно бързо и удобно е.
Това е направено, работи няколко години вече и е направено, за да не се губят тези съобщения между стотиците мейли и спамове, които се изливат в пощата и на ЛС всеки ден и които не винаги е възможно да се прегледат навреме.
Направено е само за НОВИНИ и много хора го използват.
Не виждам тези, които се оплакват в темата да са пуснали новина. Разбира се по-лесно е да са виновни админите, ОК.



Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: vale_en   
Дата:   21-04-11 08:54

Гогато сгреша, се извинявам. Пропуснах момента с предлагането на новина, аз писах на мейла. Извинявам се на админите.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: e-design   
Дата:   21-04-11 09:34

админ, значи или формата ви не работи, или нещо друго (синхрона примерно) зашото за изложбата Оризоеи полета - аз използвах тази форма, Deeppassion също подаде новина чрез нея, 2 дена след мен, Shtrak също чрез тази удобна форма подаде информация. И на тримата ни излезе съобщение, че инфото е получено и ще бъде разгледано от администратор. Съжалявам, че не си направих Принт-скрийн...

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: Shtrak   
Дата:   21-04-11 10:20

лично аз пуснах новината и снимка към нея, ако нещо в тая форма не работи, пускащите новини не са виновни, но никой не може да ме убеди, че ако формата работи новината не е получена,за цензурата по форумите не ми се говори, темата е дълга и неприятна, а днес е прекрасен ден освен това довечера имаме чудесен повод за радост, откриваме изложба въпреки недоброжелателите, благодаря на всички приятели, които помогнаха в начинанието и които ще бъдат довечера с нас[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: jokevcv   
Дата:   21-04-11 10:57

Това с цензурата, незнам дали е точно цензура или нежелание да се занимава човек.

Наистина не смятам, че е нормално по bTV, NOVA и т.н. да има новини 98% за София и 2 % за провинцията. Все пак са национални телевизии не регионални.

И във форумите и т.н. си е същото.

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: alsash   
Дата:   21-04-11 11:01

https://photo-forum.net/joro/emoticons/money09.gif
....платена новина....ей го решението



Публикацията е редактирана (21-04-11 11:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: Shtrak   
Дата:   21-04-11 11:08

за да се плати една новина, тя трябва да се представи на ниво, не с 3 реда и след благоволението на някой, но случаите за непубликуване или триене са показателни[smilie23]



Публикацията е редактирана (21-04-11 11:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: e-design   
Дата:   21-04-11 11:11

плащането само вдига цената, на една проява (пленер, уъркшоп и т.н),така и не получих разбиране, че едно Сдружение с нестопанска дейност, не може и не прави неща с комерсиална цел и печалба [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: alsash   
Дата:   21-04-11 11:16

....абе аз се пошегувах....май!

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: jokevcv   
Дата:   21-04-11 11:34

alsash ти се шегуваш ама си е така.
Предното лято във Варна се запознах с един PR, който организираше едно международно спортно събитие. Сподели ми, че когато се обадиш във някоя (коя да е) медия да им кажеш, че на еди си коя дата ще се състои еди си кое събитие (един вид ако желаят да го отразят) и отсреща се задава въпрос " А вие имате ли заделени пари за представителни разходи?".

Един вид щом трява да си плащаш да се отразева едно събити, ако не си плащаме, какво ще публикуват медиите?

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: simbon4o   
Дата:   21-04-11 12:11

ем не е ли ясно какво - боза. Затова не гледам телевизия от години и вестници не чета. Айде варна довечера на изложба [cool] хубави са снимките тия дни ги печатах.

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: alsash   
Дата:   21-04-11 12:13

[smilie5] ...типичното за България поставяне на каруцата пред коня...(ако не е трагично, ще е комично)

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: DeePPaSSioN   
Дата:   21-04-11 12:19

админ, предложих новината използвайки стандартната форма в профилът си още в петък. Аз също съм озадачена и притеснена от начинът, по който се случват или по точно не се случват нещата!
Какато и да е...
Каня всички, които носят фотография, поетика и съпричастност в сърцата си на изложбата довечера и благодаря на всички, които ни помогнаха, бяха до нас и ще са с нас довечера!


Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: compur   
Дата:   21-04-11 13:13

и ние дето немаме "лицекнига" как да разберем, а?

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: BirdOfPray   
Дата:   21-04-11 13:27

Ами тук - в съседната тема пише де:
Оризови Полета - Благотворителна изложба фотографии и хайку



Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: admin   
Дата:   21-04-11 13:35

Абсолютно сте прави. Причините са при нас и са технически. След смяната на сървъра имаше проблеми с много неща и едно от тях, което не сме забелязали е формата за предлагане на новини. Тя не работи наистина!
Извиняваме се на всички за причиненото неудобство. Проблемът ще бъде коригиран веднага.

Отговори на това съобщение
 Re: Последни фото новини
Автор: protey   
Дата:   21-04-11 16:44

admin [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »