Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Портфолио..съвети препоръки
Автор: greypixels   
Дата:   13-02-11 20:01

Здравейте, знам че този сайт е точно за това, но нямам време да качам снимки и искам да си постна направо портфолиото за да ми дадете съвет и оценка. приемам всякакви критики http://greypixels.daportfolio.com/
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Портфолио..съвети препоръки
Автор: d_b   
Дата:   13-02-11 20:23

Не бих се наел да критикувам, още по малко да съветвам, но лично на мене доста неща ми харесаха и като стил и като изпълнение.

Отговори на това съобщение
 Re: Портфолио..съвети препоръки
Автор: Alex-dan   
Дата:   13-02-11 20:29

Като колажи има интересни, като фотография в по-чист вид [smilie8] Хубавото е, че имаш стил, продължавай да правиш нещата така, както ти харесва [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Портфолио..съвети препоръки
Автор: darksorrow   
Дата:   13-02-11 20:39

като фотография нещата са на доста начално ниво, но пък личи, че някои са помислени - което е добре, развий го това, защото ще се учудиш при колко хора мисленето практически отъства. чисто технически има време, ще се вдигне (нивото им).

като портфолио са прекалено хаотични, освен това логиката на подреждането им я няма много-много, а това е важно при подобен тип представяне на нещата. изобщо "портфолио" е готина думичка, модерничка, но не е съвсем лесна за качествено изпълнение (съвсем отделно от техническото изпълнение на нещата вътре) и изисква време, добър подбор и стабилна самокритика, за да изглежда добре. хич не е лесно това (:

редактирай си абаут-а, английският да речем, че... куца.



Публикацията е редактирана (13-02-11 20:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Портфолио..съвети препоръки
Автор: greypixels   
Дата:   13-02-11 22:00

оо тая тема със замисъла на някой "творби" е доста обширна хахх. От доста време снимам с един турбо-сапунер Panasonic, който доста ме трови напоследък и ми убива желанието..което не е оправдание, но все пак доста плюсове дава снимането с по-качествена техника. Прав си за портфолиото! Трябва да изгладя там положението..аз набързо го претупах. Мерси за критиката! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Портфолио..съвети препоръки
Автор: Stoychev   
Дата:   13-02-11 22:10

Продължавай да се развиваш, имаш творчески талант! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »