Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ремонт на апарат НР 950
Автор: jeremiah   
Дата:   14-01-11 14:47

Колеги, имам познати с повреден апарат НР 945. Машинката е добра, особено предвид факта, че хората не разбират нищо от фотография и снимат само на автоматични настройки.
ОБАЧЕ. Като всяка човешка направа, се повредила машинката. Попитали са в един сервиз в Пловдив (Пансервиз), от където са им отговорили високопарно че "в България за тия апарати няма нито части, нито сервизи, и не могат да се поправят".
Тая работа ми се вижда малко мъглява, и някак си не мога да си представя тия от сервиза да знаят точно какво е положението в ЦЯЛАТА страна. Намирисва ми на класическото българско смесвансе на понятията "не моГА" и "не моЖЕ".
Та, въпросът ми е може ли някой колега от форума да препоръча сервиз, за предпочитане в Пловдив?

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на апарат НР 945
Автор: klez   
Дата:   14-01-11 15:25

трудна работа... и аз в работата имам един такъв разхвърлян на части... доста ремонтоНЕпригодни са тея сапунерки :) пък и НР никога не са се славели с кой знае кво качество.
По добре за 100лв да си вземат една друга сапунерка втора ръка и да не се занимават :)

Освен ако проблема е че някое копченце заяжда или работи трудно или някакъв такъв дребен кусур... иначе не си струва

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на апарат НР 945
Автор: d_ave   
Дата:   14-01-11 15:30

Няма да може да се оправи, HP вече не се занимават с фотоапарати и няма поддръжка за тях:) наистина е по-добре да се вземе направо нов, предвид, че тоя модел вече е и на бая годинки...

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на апарат НР 945
Автор: asahi   
Дата:   14-01-11 15:36

Фъргай.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на апарат НР 945
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   14-01-11 22:29

А какво се е развалило?
Поне това може да сподеиш! :)

Иначе колегите са прави - няма смисъл да се ремонтира, освен ако не е някоя дреболия...

за 100лв може да се купи много по-хубава сапунерка!

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на апарат НР 945
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   14-01-11 23:10

Вече са ти казали - от 2007 или 2008-ма НР не се занимават с фотоапарати.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на апарат НР 950
Автор: jeremiah   
Дата:   17-01-11 23:27

Благодаря за отговорите!
А за повредата - в сервиза са им казали на хората ,че матрицата е дала фира.

За качеството ... klez , аз самият известно време снимах с подобно НР, и имах само една забележка - бавно "помнеше" (бавно записваше снимките на картата). Иначе за хора, дето щракат на автоматични настройки си е супер.



Публикацията е редактирана (19-01-11 10:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на апарат НР 950
Автор: klez   
Дата:   18-01-11 10:01

Мда в последствие разгледах снимки от тоя фотоапарат и не са чак толкова лоши, доста по добре от предшествениците си.. но все пак не си струва да се ремонтира [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »