Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Снимка от ФФ във "Шоуто на Слави"
Автор: gam3ra   
Дата:   23-02-10 12:49

На около 5тата минута показват снимка на ромка, която съм виждал и тук, интересно дали са я закупили?

http://vbox7.com/play:78198fb4

Отговори на това съобщение
 Re: Снимка от ФФ във
Автор: apollo   
Дата:   23-02-10 12:53

Хе, че примерно смешника дето се изявява като кмет на Белоградчик преди време като гостува в шоуто показа "интересни" снимки в презентацията на града [smilie10]

Любопитно ми е колко пари вероятно са окрадени покрай истерията около града, защото в момента положението е същото както преди с разликата че цените в туристическите обекти са надути...



Публикацията е редактирана (23-02-10 12:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Снимка от ФФ във "Шоуто на Слави"
Автор: demolution   
Дата:   23-02-10 13:26

мдааа сетих се за коя снимка говориш,дори беше страстно коментирана ...Дълбоко се съмнявам някой, осбено някой от шоуто на Слави да е броил пари за тоя кадър.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимка от ФФ във "Шоуто на Слави"
Автор: tonitka   
Дата:   23-02-10 14:00

Ако снимката беше моя и са ми я откраднали, не бих се отказала да си търся правата, макар да знам, че ще е много трудно! Защото точно той - Славчо, все апелира за авторски права![smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимка от ФФ във "Шоуто на Слави"
Автор: J0R0   
Дата:   23-02-10 14:19

Най-вероятно са се договорили с автора.
Миналата година, когато показваха снимки от протестите на 14 януари ми се обадиха и на мен и на Бони и ни питаха дали може да пуснат на екрана наши снимки, които гледали във ФФ.
Казахме при какви условия и така...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »