Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: gam3ra   
Дата:   15-06-09 00:53

Погледнете тази снимка
https://photo-forum.net/i/1127746


Позната, а?

Ето го оригинала
https://photo-forum.net/i/950539


А този копирач дори и същото заглавие е сложил!

EDIT - дори си е добавил оригинала в любимите си [smilie10]

 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: The_Racer_GT   
Дата:   15-06-09 00:57

[smilie23] [smilie23] [smilie23]
Поне да я беше взел от друг сайт [smilie5]
 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: holden   
Дата:   15-06-09 01:00

Админът ще вземе мерки [smilie23] .
 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: gam3ra   
Дата:   15-06-09 01:07

След като поразгледах профила - копирача всъщност е копирачКа, а на крадената снимка има вероятност да е тя самата?
Но това отново си е извън правилата
 Re:
Автор: borisyankov   
Дата:   15-06-09 01:13

Ако е тя самата и другите снимки на която е тя, едва ли ги е правила.

Може би не е чак за триене на профил, ама поне за санкции...
 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: BirdOfPray   
Дата:   15-06-09 01:17

АМИ тя мацката не е разбрала, че това не е точно сайт за слагане на лични снимки за спомен

http://212.36.3.59/site_pics/146/a_1229274413_105.JPG



и хабер си няма че всички снимки които качва трябва да ги е снимала тя!


http://212.36.3.59/site_pics/162/a_1222983199_Az.jpg



 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: geokar   
Дата:   15-06-09 01:27

Останалите снимки от профила са правени от един и същи човек - ясно е, едни и същи сюжети от споменен характер, червени очи от светкавицата и т. н. Всъщност, ако е буден/будна, то му/й препоръчвам веднага да изтрие откраднатата снимка, защото го/я грози деактивиране. Ако пък е моделът от снимката, то тук, в този сайт няма галерия "модели", където моделите могат да качват снимки, на които са те, с разрешение на авторите им, в някои сайтове има такава възможност и може да е произлязло недоразумение.
 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: gecata   
Дата:   15-06-09 07:28

Баси, пък кви работи разправяха само за блондинкитИ....
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: charly   
Дата:   15-06-09 07:44

[smilie10] [smilie18] [smilie5]
 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: tnt   
Дата:   15-06-09 07:47

оф аман от глупости...
Ама може би моделката наистина не си дава сметка, че дори да е модел, това не е авторска снимка [smilie7]
 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: мара   
Дата:   15-06-09 08:56

най-вероятно...
 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: admin   
Дата:   15-06-09 09:14

Снимката е изтрита, а "авторката" получи предупреждение с препратка към правилата на сайта. Явно тя е модела, но това не и дава право да публикува снимки, на които не е автор. При друг подобен случай ще бъде деактивирана незабавно.
 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: matataupa   
Дата:   15-06-09 09:20

О, благородни Администраторе, каква справедлива постъпка [smilie21]

 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   15-06-09 09:33

Блондинка под прикритие [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: MermaiD   
Дата:   15-06-09 10:50

и какво ? по тази логика, аз трябва да си изтрия всичките снимки ! да не говорим, че форума е пълен с автори, който са си те на снимки в безумни пози и от безумни ъгли, искате да ми кажете, че всичките са на самоснимачка ли ! как ли не ! колкото е правото на модела върху снимката толкова и на автора ! без модел снимка няма, а добрите модели рядко се намират и добрите снимки стават точно заради добрите модели ... най-лесно е да хвана апарата и да улавям моменти, но като ги няма тези моменти какво ще улавям, едно нищо ... моля ви се стига глупости ... конкретно затова момиче не знам, защото не се отваря профила и, но попринцип е безумно ! ако аз съм си измислила сама сцената, ако съм и вдъхнала живот сама, защото е трудно да предадеш емоцията и да обясняваш, какво точно искаш да видиш и ако след това съм си я обработила (а дори и да не съм), какво значение ще има кой е бил зад апарата и е хванал фокуса както съм го помолила ? м? той ли ще има по-големи права от мен, само защото е натиснал копчето вместо мен ?
недейте да подценявате всичките красиви момичета по снимките ви ... не ги приемайте като стока, защото без тях сте загубени ;)

 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: darksorrow   
Дата:   15-06-09 10:53

колкото е правото на модела върху снимката толкова и на автора ! без модел снимка няма, а добрите модели рядко се намират и добрите снимки стават точно заради добрите модели ... най-лесно е да хвана апарата и да улавям моменти, но като ги няма тези моменти какво ще улавям, едно нищо ... моля ви се стига глупости ...

стига глупости, наистина.

ти го каза. [smilie5] [smilie5]
 Re: Отново крадната снимка и пусната за глас!
Автор: admin   
Дата:   15-06-09 10:56

Фото Форум е сайт за АВТОРСКА фотография. В правилата на сайта ясно е написано, че може да публикувате снимки, на които сте АВТОР.
Автопортретите са авторска фотография и моля да не се бърка със снимки, нa които сте само модел.
Това са правилата този сайт, моля спазвайте ги.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена