Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: fove   
Дата:   06-02-13 14:17

"Сотир Цацаров коментира пред БНР, че не го притеснява терминът "обосновано предположение", но подчерта, че прокуратурата не може да бъде използвана като основа или оправдание за политическо решение. "Работим с това, което е в материалите по делото. Когато те стигнат предположение, при което можем да преценим, че дай Боже сме готови за съд, тогава самата прокуратура ще бъде готова", призна Цацаров."

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: nastradin2   
Дата:   07-02-13 22:21

http://www.pravda.ru/world/europe/european/07-02-2013/1144115-burgas_hesbollah-0/...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: asahi   
Дата:   07-02-13 22:28

Бравооо, добута 100.

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: nastradin2   
Дата:   08-02-13 00:41

[smilie18] [smilie25] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: temelko   
Дата:   08-02-13 00:42

И това е само началото [smilie3] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: fove   
Дата:   08-02-13 10:13

"..... Така на финала на управлението си, макар все още да изглежда всесилен, той вече е насъбрал под земята под краката си много гняв, който вече не може да бъде сдържан и вероятно ще има и други гейзери от рода на „Буда”.

Намеквам твърдо, че според мен става дума за разправа от такъв характер- не че от БСП не биха помогнали, но просто не вярвам, че социалистите наистина са толкова скарани с Борисов, колкото демонстрират за пред публиката. Защото те със сигурност по-добре от когото и да било познават кирливите ризи на Борисов, които праха подозрително търпеливо досега (а и той им отвръща подобаващо, размахвайки срещу тях картонения нож на празните заплахи, с които спечели доверието на наивниците, надяващи се да въздаде справедливост).

Старите кукловоди, ако желаеха да се разправят с него по този начин, отдавна щяха да го удавят в мътните води на това минало. Само че им е много по-изгодно да го държат на „къса” верига. Така нахъсват и своя електорат, който дочува джавкането и се плаши подобаващо.

Точно по този начин постъпиха и в началото на 90-те години, когато използваха всички свои лостове, за да нагнетят страховете от някакъв антикомунистически реваншизъм и успяха да сплотят редиците на партията, оказала се единствената наследница на стария комунистически строй, която спечели първите парламентарни избори на територията на бившия соцлагер в Европа.

Тогава това им беше нужно за прегрупиране и го постигнаха. Сега правят нещо подобно. В същото време доста привърженици на дясната политика се щурат в клетката, в която ги вкарват опитните конспиратори и ръмжат не срещу истинските вдъхновители на разправата зад кулисите, а срещу себеподобните си извън клетката.

Или ще ми кажете, че организаторите на организираната престъпност в България са други, а не техните червенеещи наследници? Само че да се иска Борисов да бъде „спасяван” от онези, които му дърпат конците, е все едно да пожелаем вкупом да се напъхаме в тази клетка, за да ни хранят с мършата на тяхната пропаганда и да осъмнем отново излъгани."

Иво Инджев

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: mun4o   
Дата:   08-02-13 10:21

Има светлина в тунела. Товарният влак. Когато матряла вдене, че Боко, Цоко, Станишев и Доган са четирите лица на една и съща ламя, ше почне да се вижда и края му.


Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: ivodam   
Дата:   08-02-13 10:22

Мда, интересно коя ли е алтернативата за лицето Иво Инджев, по-известно като агент Ивайло.



[smilie7]



Публикацията е редактирана (08-02-13 10:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: ejko   
Дата:   08-02-13 10:45

Иво, не съм сигурен, че агент на "Първо главно управление- разузнаване" е същото като агент на "Шесто управление- борба с идеологическата диверсия и противодържавните прояви"...
Аз не съм сигурен, че е имало кореспонденти в Бейрут или някъде другаде извън Желязната завеса (а и в нея), които не са били разузнавачи. Факт е че всички държави са ги възприемали като такива...
През комунизма е така... И до ден днешен шофьорът на автобуса, който превозва чужденци в Китай е ченге и това всички го знаят...

Аз честно казано дори и през комунизма не бих имал кой знае какви угризения да съм към разузнаването... Друг е въпросът на каква база е ставало вербуването, но от това не разбирам много...
Мисълта ми е че агент Ивайло от 6-то би било различно, но агент Ивайло, който е разузнавач не ми звучи чак толкова фатално лошо... Друг е въпросът, че за мен Иво Инджев нещо не е добре с нервите последните години, като му гледам интервюта и работи...

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: temelko   
Дата:   08-02-13 10:48

Борисов наредил “Хизбула” да бъде назована


Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: ivodam   
Дата:   08-02-13 11:59

Ежко, запознат съм с тази разпространена демагогия, че някои от ченгетата са били лоши, щото преследвали инакомислещите, пък други не били чак толкоз лоши, щото са работили за народа и държавата.

Много хубаво и мило звучи, само че се запитай защо в Германия не са възприели такъв подход към бившите "професионалисти" от Щази. Всички ченгета са лустрирани, без изключение, нито един не е взет на работа в сегашните разни германски спецслужби.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: temelko   
Дата:   08-02-13 12:05

Е в Германия пък оневиниха маса ти народ, само защото изпълнявал заповеди - то и у нас веднъж влязъл в системата нямаше мърдане ...

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 12:12

Не ченгета, Иво, а агенти.

А бе вие не правите ли разлика между политическата ДС и ЦСБОП? И сега си има внедрени агенти под прикритие в престъпните среди, отделно има престъпници-информатори. Законът им дава право срещу сведения да си облекчат присъдата. Да не мислите, че всичко става като по филмите?

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: ivodam   
Дата:   08-02-13 13:43

Не, Асахи, при комунизма не правя разлика между ДС и ЦСБОП или както тогава се е казвала съответната служба, защото цялата система беше незаконна.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 13:46

Не е имало ЦСБОП при комунизма. И ГДБОП не е имало.

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: chill   
Дата:   08-02-13 13:49

Че то тогава не трябва да правиш разлика между ДС, ЦСБОП (или както тогава се е казвала съотвената служба) и, да речем, гимназията, която си завършил. [smilie21]

Че и детската ти градина, тази тоталитарна институция, пълна с малки комунистически агентчета. [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: mun4o   
Дата:   08-02-13 13:54

Тоа па се развихри да проповядва.https://photo-forum.net/joro/emoticons/sarpichuk.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: ivodam   
Дата:   08-02-13 14:01

Добре бе, Чилл, като сте толкова отворени с Асахи, ето ти конкретен пример - шефът на Главното управление за имперска сигурност на Райха генерал Хайдрих е гонел престъпници всякакви и е бил в момента на зверското му убийство президент на Интерпол. Ми да му вдигнем един паметник на човека бе, и да проявим малко уважение, Интерпол е сериозна институция все пак.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 14:12

Да си забелязал някъде паметник на полицейски шеф?

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: n1x0n   
Дата:   08-02-13 14:15

агент Ивайло, който е разузнавач не ми звучи чак толкова фатално лошо...

Никакъв разузнавач не е бил никога, а дейностите на Първо и Шесто много често се преплитаха сериозно. Сред интелектуалците по онова време Иво Инджев винаги беше човек, пред когото не можеше да се говори свободно.

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: mun4o   
Дата:   08-02-13 14:25

Цхилл, я скивай кво прай конкуренцията от ГЕРБ по другите форуми:
[smilie5]


Прокламация на Хасковския революционен партизански отряд "Емилия Масларова":
Ние не искаме европейски пари, ние искаме съветски танкове
Ние не искаме Бойко, искаме Доган
Ние не искаме магистрали, а ядрени централи - поне 2 на брой
Ние искаме Румен Петкова за вътрешен министър и Маргините да се върнат
Ние искаме заменка на цялата държава и брата на Станишев да я застрои с грозни хотели
Ние искаме да не работим и някой да ни "издържа"
Ние искаме обръчи от фирми
Ние искаме някой все да ни оправя
Ние искаме Бойко да си вземе световната финансова криза и да се маха
Ние искаме да се отмени Закона за гравитацията
Ако не ни изпълните исканията, ще пишем писмо на Дядо Мраз!!!!!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: ivodam   
Дата:   08-02-13 15:00

asahi:


Да си забелязал някъде паметник на полицейски шеф?

Ми забелязвал съм, ич да не е. Я да видя можеш ли да се сетиш къде.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Боко Будата и Цецо Далайламата
Автор: chill   
Дата:   08-02-13 15:29

ivodam, какво, разрешение ли ми искаш? Ми, добре, вдигнете му паметник. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.