Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: swy   
Дата:   19-03-17 18:40

Пица със шкембе.
Прасета и не толкова невежи работодатели.
Всичко е въз основа на законите на Мърфи.
Направете си кокаин.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 18:40

quazimodo, ся точно вече реших да си купувам 50ка, ти па ме накара да се замисля...ебаси[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   19-03-17 19:16

Аз в една друга моя тема оплюх леко 50-ката, (G-to), и всички останаха потресени ... но явно има и друго слънце в нашата вселена - такова, дето не повтаря сляпо рекламните съобщения и дърдоренето на фото-светилата [smilie21]

(ма аз затуй не съм известен из форума де ... )



Публикацията е редактирана (19-03-17 19:18)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   19-03-17 19:30

Лаптоп, щракане и преглеждане. Няма друг вариант.[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   19-03-17 19:32

Ето ме, тук съм. [smile]
Нека обсъдим на спокойствие как "още не съм срещнал такава цел с която Nikon-а ми да не се справи", като няма верно попадение на 1.4, 1.8 или ръчния Хелиос. Ако с това не може, с кое се справя, че да заслужи титлата. Давай да видим, като ще е тема за глупости, да ги дрънкаме. Но да е преди 8, че мисля като за неделя да сипя една водка и след това не отговарям [smile] Може да се наложи точката от първия пост ...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 19:48

Ей кат си прав си прав...ама то работата беше за микро аджъсмънта, ний туй го разконсперирахме вече. Иначе за "още не съм срещнал такава цел с която Nikon-а ми да не се справи" - имах предвид, че раницата е винаги в готовност. Няма студ, сняг, лед, дъжд, падат светкавици, жега, +40C, -17C, мъгли, в планини, по язовири, вадя и снимам. Признавам си само не съм се гмуркал с него. Обаче се опасявам, че ще влезне вода през дупчиците на микрофона[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Иначе като каза водка, ай наздраве to all[beer] [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   19-03-17 19:52

Залепи им едно тиксо. Ще издържи половин час под вода[smilie18] [smilie18] [smilie18]. Наздраве[beer]!
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   19-03-17 19:54

И светката пусни да бягат акулите [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 20:00

Той ще издържи, ама аз няма да издържа половин час.

Боби, мене акули ме не гонят, аз ги гоня...



Публикацията е редактирана (19-03-17 20:01)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   19-03-17 20:01

Добре, понеже беше извадено от темата с безогледалките, мога да кажа, че същите неща ги може и безогледалката + още се мъча да сгреша фокуса и не ще да му се не види ... оня ден снимах при отвратителни условия .. мрак, няма цвят, няма контраст и пак не успя да строши фокуса ... как ли не го мъча и не ще и не ще пустата играчка ... за 1.8 говорим нали ... на 5.6 и никона се справяше [smilie5] Като турим и 100% покритие на кадъра, при никоня е малко ... в краищата гадеш ще го има ли ще го няма ли, та се чудя с какво считаш никона за по-добър от произволна безогледалка, че така категорично ги отричаш?
За здравина ... доколкото знам 3200 е пластмасов, безогл е магнезиева, не ми се ще да разберем кое е по-здраво, само гадая. За тегло и размер ... ще го оставя това засега. За качество на изображение, ще спорим ли?
Може и боби турбото да се включи и да обясни с какво неговия фулфрейм е по-добър от безогледалката според неговия начин на работа?
Да стане готина темата ... да отговаря на заглавието ...
Давайте, че ще отварям водката.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   19-03-17 20:04

Боби има си обработва снимки [smilie3] с глупости не се занимава.[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   19-03-17 20:11

кАжи, кАжи, не се срамувай ...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 20:16

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отваряй, отваряй...аз още на първото виски, е ся кат шибна още едно и го вадя, Никоня, загасям лампи, пускам една нощна и ти показвам как цепим мрака...

Иначе че е пластмасова играчка, играчка е. Ама да ти кажа, от както в една друга тема Йонко Русев каза, че и D750 е детска играчка, вече ми е по-спокойно и не ме тормози това.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   19-03-17 21:12

Ми начи наздраве и от мене [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 21:17

[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: victory13   
Дата:   19-03-17 22:05

Интересно ми стана [smilie5] ... Като си дадете камерата с обектив на сервиз за настройка на фокус, какво всъщност смятате че "настройват" [smilie7] /не само никон, а и другите марки дслр-и/

Просто трябва един шестограм, или подобен инструмент, и всичко заспива [cool]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 22:09

Май някой знае некви тънкости в занаята...и кво викаш за тоя шестограм, къде му е играта на него ?
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: victory13   
Дата:   19-03-17 22:16

Има достатъчно информация, включително теми и в този форум... Положете леки усилия, а не само да се тропа с лъжица по масата [smilie5]

Естествено трябва да сте готови да се разделите с "поправяемото", т.е. трябват и топки [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 22:20

Ясно...и ти не знаеш.[smilie3]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   19-03-17 22:32

еее, изпонапихте се ... никой нищо не обажда.
той шестограма на 3200 май не баца, така ще се цепи мрака без този туул.
преден мрак, заден мрак, преден, заден и така до края на света, или докато не отиде в кофата [smilie5]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: steeens   
Дата:   20-03-17 10:11

Jk.freeman, те ти една стара тема дето се споменава шестограм, ама едва ли ще ти е полезна, щото линка дето е обяснението при мен не се отвори...
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=942742&t=942223


Но ми стана едно такова тъжно смешно от някои коментари...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   20-03-17 10:31

Вуаля, пичове, както казват по филмите, само не знам дали ще ви е съедобно (аз нали съм си русофил та не ми прави впечатление[smilie18] [smilie18] [smilie18] )

http://sergey-kandyba.livejournal.com/723.html


 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: steeens   
Дата:   20-03-17 10:35

още една

и всичките резултати за "шестограм"
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: steeens   
Дата:   20-03-17 10:43

quazimodo, дано и на D3200 да са на същото място.[beer] [beer] [beer] [smilie24]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   20-03-17 10:44

Айде нека да е "шестограН", че и на мене ми става смешно-тъжно[smilie5] [beer]!

 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена