Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  5  6  7 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   21-03-17 23:01

Еййй ... спите вече май [smilie11]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   22-03-17 10:21

Слънчо, аз ходех на разходка с лодка...

Добро утро и успешен ден to all !

[shtrak]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   22-03-17 12:28

Аз пък тепърва отивам на работа - за сметка на това пък ще окъснея доста :)

Лек ден на всички! [smilie24]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   22-03-17 12:31

Ти не беше ли в армията ?
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   22-03-17 23:06

Ахъм, затуй работя така "ненормирано" ...
Ай наздраве ви - че тъкмо се прибрах [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   22-03-17 23:21

И за да не умира традицията - поредното поздравченце :

Anathema - Release

Ако познаете филма - печелите една бира ... ако се видим нявга [smilie18]

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-03-17 09:36

Pan's Labyrinth ? Ще се видим, споко, писал съм ти на сметката една биричка вече...

Добро утро ! Хубав и успешен ден на всички.[shtrak]



Публикацията е редактирана (23-03-17 09:40)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   23-03-17 10:04

Бравос, имаме участник познал верните килограми!
Еййй, тва беше ба*и тъпоте предаване [smilie18]

Staropramen?
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-03-17 10:42

Как позна, че ми е любимата ? [smilie3]

Всъщност, да, то не е мноо трудно, те другите не стават...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   23-03-17 11:16

Abso-fuckin-lutely [smilie24]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-03-17 11:32

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Слънчо, ти в майна-сити ли беше ? Нещо такова ми се е запечатало в съзнанието...



Публикацията е редактирана (23-03-17 11:34)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   23-03-17 11:58

Там, дагое*а ... ма не е майна сити, а Майнатаун - демек малко провинциално градче в крайните щати ... шото тука и мисленето и поведението на селяндурите е такова.
(нищо против нямам селяните, щот те са свестни и отрудени хора, ма селяндурите... ооо, ела да ги видиш!!!)

Но не съм майничка де - тука съм заради работата.
А не помня ти с какво се занимаваше основно - ти ме учуди малко, че така помниш разговор от преди доста време :)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-03-17 12:12

Търговия. Но не работя за себе си.

Ти си ми на една идея разстояние. Ей ся да се стопли още малко, нищо не мой да ме обърка да си направя една разходка, да поснимаме малко. Ти само измисли, некви тарикатски места дето да ме заведеш. В смисъл да заведем един -два модела да пощракаме. После си направим една сбирка в някоя квартална кръчма. Може и други съфорумници да извикаме. И съм съвсем сериозен.[shtrak]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   23-03-17 19:08

Ей, "фокусници"[smile], попаднах на една интересна препоръка за Никон 7000. Ако обективът примерно е "поискал" поправка от -10 да речем, тя да се ползва само за снимки до 4-5 метра. За всичко клонящо към безкрайност поправката да се нулира. При мен сработи за недоклатената 50-ка, която по мишена иска -20 и отгоре на отворена бленда f2.2. На f9 и поправка нула си изкара доста читав "квартален" пейзаж[cool].

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-03-17 19:34

Ем бравос, тва е за Слънчо. Той е човека със седмата серия.[smilie5] Може и да тръгне добре вечерта, поне тръгна с добра новина. Ша шибнем ли по едно виски...[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: victory13   
Дата:   23-03-17 19:37

ас го пия, ама ти ако искаш го шибни...

50-тка на f/9 след 14 метра е на хиперфокал... пейзажа не трябва да е читав, а идеален [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-03-17 19:45

Първото го щибвам на екс, второто по-бързо...и от там вече почвам да пия.[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Аз съм си сигурен, че точно quazimodo го е направил даже перфектен...пък ако се навий и да ни покаже, ше видиш, че съм бил прав...

[beer] ...наздраве to all !
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   23-03-17 20:03

Ей! Ако ще се събирате в майнаселото за снимане и кръчма и не се обадите, не ви познавам, да знаете! [smilie21]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-03-17 20:06

[smilie24]
Тва пък никой път не може да се случи, даже как си си го помислил...аз съм мноо навит, искам само да си взема една 50ка.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   23-03-17 22:38

Малиии ... ся едва се довлачих до вкъщи ... дей*а и тъпите американци и всякакви останали лигльовци - едва изгонихме едните, и взеха да се влачат другите ... Без нервички останах заради началници-гъзолизци [smilie22]

Вижте само :

https://www.pan.bg/view_article-4-378772-Zavyrshi-uchenieto-Trakijska-prolet-2017.html


Т.нар. "зрелищно" учение беше всъщност най-обикновено перчене на недорасли американчета с много пари и невъобразимо оборудване за нашия стандарт...

А сега ни чака тоя ШИТ :

http://eatc-mil.com/user_uploads/CALENDAR%202017.jpg


(на третия ред съм аз...)

Изобщо който си поиска - все ни ползва, щот тука за великите братя от НАТО всичко е позволено и е БЕЗПЛАТНО ... Нямам думи просто [smilie9]
А пък с какви претенции са лайненцата, божееее - не знам толкова псувни, за да го опиша...

Иначе за сбирка съм навит - ще е хубаво да се видим и запознаем. Тарикатски места в Майнатаун ще измислим - я в стария град, я нейде край тепетата ... ма нека някой да помага за това.

А ... и накрая - ми айде наздраве де - аз съм още на първото Виски, и ще карам полека, щот макар че ся се прибирам от работа утре в 0630 пътувам пък за Софето. Бе изобщо - ба*о си е мамата [smilie25]

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   23-03-17 22:53

Jk.freeman [smilie24]
и аз идвам да те возя ,така и така не пия [smilie3]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-03-17 22:58

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   23-03-17 23:05

Абе groopies - обичате ли класиката ???

Да вЪ поздравя с нещо, па белким ви хареса ...

Uriah Heep - Gypsy

Това го слушах наживо миналата година в майнатаун - и щях да умра от кеф ... Ей ви на - малко да завиждате (не ми се карайте, снимано е със сапунерче)

https://goo.gl/6JUSnc


https://goo.gl/GiBGXM


https://goo.gl/q6c12c


 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   23-03-17 23:08

slyn4ogled
дай нещо тракийско бре ,стига с таз ваща глупава музика [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   23-03-17 23:09

И нещо по-новичко от тях - да разкършим вратовете малко :

Uriah Heep - One Minute

Ма всъщност ... аз все ви пускам по нещо, а виЙ даже не казвате дали ви е по вкус или не ...
Я да ме светнете накъде сте музикално!

Божеееее ... ша са умира - Whitesnake пуснали нов албум само с кавъри на Deep Purple !!!!!
Майкооооооо ....



Публикацията е редактирана (23-03-17 23:17)
 първа  назад  1  2 ..  5  6  7 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена