Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: neillmakoli   
Дата:   18-03-17 20:46

Привет, каква марка и/или модел тв ще ми препоръчате с размер 22 инча?
Не е задължително да е с ФУЛ ХД резолюция, ще бъде купен от някой Сф техномаркет, а не онлайн.
За ЛГ и Самсунг чувам хубави неща, а Филипс им спаднало качеството напоследък..

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: Jk.freeman   
Дата:   18-03-17 20:56

Ще ти споделя една информацийка, а ти си я тълкувай както искаш. Там където работя, до моя магазин има и ТВ сервиз. От време на време ходя при колегата в сервиза му за разни неща. Там естествено отрупано с телевизори. И като ги почнеш, гледаш наредени Самсуняк до ЛГ, ЛГ до Самсуняк. Между тях за цвят се прокрадва някое Нео, Телефункен и Ариели. Всичко чака за ремонт, естествено. Тъй ли пък един път не видях някой Панасоник или Филипс. Що? Не мога да кажа еднозначно...

Късмет в избора.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   18-03-17 22:27

Ми щото масово се купува Самсунг и ЛГ

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: Pavlov   
Дата:   19-03-17 09:53

"Тъй ли пък един път не видях някой Панасоник или Филипс. Що?"

"Що"-то си имат упълномощени сервизи.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: quazimodo   
Дата:   19-03-17 09:56

Ха, аз имам и от двете марки дет им е паднало качеството[smilie5]. Една плазма на Панасоник се труди вече 5-та година без да се оплаква, като почива само от 00h до около 6h сутрин. Един LCD на Филипс вече трета година е на същия режим. Не си спомням дали тук или в друг форум, вървеше една шегичка уж пусната от някаква фирма-производител - Ако не ви харесват вече цветовете на вашия "...", значи е време да забършете екрана от прах[smilie18] [beer] .


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: Fifata   
Дата:   19-03-17 10:36

Аз като работещ в сервиз за телевизори, ще споделя мнението си.
Самсунг са супер, ама от 6-та серия нагоре. По ниския клас им е калпав и се разваля по често. ЛГ 22 инча си е направо Монитор, с 3 години гаранция излиза от магазина, но най слабото място му е звука, защото е с едни мижави колонки вътре.... иначе е удобно че е с външно захранване и от доста лаптопи става захранването.
Филипс и Сони не си купувай НИКОГА! Не са това което бяха едно време. Сега са пълен шит. С тоя андроид направо им сбъркаха софтуера от всякаде и през 2 дни трябва да го преинсталираш. Абе калпава работа.
За Панасоник мога да ти кажа само хубави неща, ама мисля че най малкия им размер е 32 инча, така че ги изключваме от играта :)
Аз бих ти препоръчал да си вземеш едно ЛГ, няма да сбъркаш. Купи го от Техномаркет примерно с 3 години гаранция + доплащане за още 3 срещу 50лв и 6 години си имаш телевизор дето е в гаранция и си супер. Дори и да се скапе ще ти го сменят :)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: Pavlov   
Дата:   19-03-17 10:45

Тези допълнителни 3 години, дето им викаш "гаранция", всъщност са си застраховка. И като прочетеш внимателно условията по полицата ѝ, направо ще се откажеш изобщо от идеята.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: Fifata   
Дата:   19-03-17 10:51

Цялата ми техника е застрахована с тази вид застраховка и никога не съм имал проблеми. А и всеки ден идват клиенти и до сега нямаме върнат клиент с отказана застраховка!

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: pch_bg   
Дата:   19-03-17 10:54

+1 за ЛГ
не купувай Нео Филипс и Самсунг

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: Pavlov   
Дата:   19-03-17 11:16

Fifata - радвам се за теб [smile] .
Просто призовавам хората, които попълват въпросните полици, да прочетат внимателно условията им, преди да ги подпишат. И да мислят със своите глави, а не с тези на любезните продавач-консултанти, които получават по една скромна комисионна от всяка пробута... грешка, продадена [smile] застраховка.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: Fifata   
Дата:   19-03-17 11:48

Това просто удължава един вид гаранцията. Ако телевизора или монитора или каквато и да е там техника си е ползвана нормално, не виждам да има проблем да не се оправи.
Ама имам случай в който колкото и да ти се иска, просто няма как да не откажеш гаранция на клиента.
Пример ти давам, как онзи ден носят гаранционен Панасоник, ама детето го е намокрило с воден пистолет и му е съсипало дисплея тотално. А телевизора е на 3 седмици и е 8 години гаранция 5 + 3 от магазина. Ама просто няма как да се оправи това, при положение, че всичко което поръчваме гаранционно след това частите се връщат в завода.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за ЛЕД ЛСД тв до 22 инча
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-03-17 15:42

Pavlov
"Що"-то си имат упълномощени сервизи.

Мдааа...точно в Стара Загора имат...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »