Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Може ли голям термосублимационен принтер да работи със системата PictBridge
Автор: hristo_qn   
Дата:   02-06-14 13:35

Здравейте,знае ли някой дали има ли в момента на пазара принтер с големи формати, който да работи със системата PictBridge и консуматива му да е на ролки?
В момента работя с термосублимационен принтер Канон Селфи формат 10/15. Доволен съм от качеството, но за съжаление съм ограничен в размера на снимката. Трябва ми принтер с големи формати 15/21 или 20/30 от рода на DNP на Коника Минолта или Мицубиши, но доколкото знам при тях не може да се принтира директно от фотоапарата и принтирането на снимката трябва да мине първо през компютър. Необходимо ми е скоростно копиране на снимките след заснемането без никаква обработка.Има ли устройство което да се включи между фотоапарата и принтера, което би елиминирало компютъра или може ли някой да направи такава приставка? Не ми е необходим екран или визьор към тази приставка, а просто да сработи системата PictBridge от фотоапарата към принтера.

За различните формати, различни ли трябва да бъдат приставките, понеже директно от фотоапарата с PictBridge не може да се избере формат.

Благодаря Ви предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли голям термосублимационен принтер да работи със системата PictBridge
Автор: Блясък   
Дата:   02-06-14 14:08

това ?

Отговори на това съобщение
 Re: Може ли голям термосублимационен принтер да работи със системата PictBridge
Автор: pivanov   
Дата:   03-06-14 17:51

Потърси ВИП-трейдинг, те са вносителя http://vip-trading.com/

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »