Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор между апарати
Автор: faithless   
Дата:   25-11-13 23:38

Здравейте,
Нов съм във форума и искам да отправя няколко въпроса към по-запознатите. Искам да започна да снимам, не говоря за нещо с професионален аспект, искам да се науча и да дам шанс на едно ново желание в мен - това да снимам. Реших да си купя апарат, който да е на скромна цена, затова разгледах из обявите и се спрях на три модела: 1. Olympus E-500; 2. Canon EOS 400D; 3. Olympus E-510. Гледах, сравнявах и нищо не ми стана ясно, не можах да избера фаворит, въпреки че "E-500" най-много ми хареса, а и положителните коментари за него не са малко. Ще се радвам за малко помощ :)) Благодаря предварително!!
И съжалявам, ако темата не е в правилната категория, не съм чест посетител на форуми :)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор между апарати
Автор: borichew   
Дата:   25-11-13 23:48

Canon EOS 400D

Отговори на това съобщение
 Re: Избор между апарати
Автор: Stenlius   
Дата:   26-11-13 00:01

Напиши си бюджета за фотоапарат и обектив, и имай предвид че избираш система, а не само фотоапарат - канона е по-универсален илесно ще смениш тялото ако решиш, предлагането е огромно. Ако можеш, опитай да вземеш поне 450D.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор между апарати
Автор: Rand   
Дата:   26-11-13 00:03

Винаги в такъв случай се задава въпрос - какво ще снимаш. И още един - какъв бюджет имаш заделен за обективи.

Имал съм 450D, следващото поколение. Много съм доволен от покупката си, затова ми се струва, че 400D ще ти върпи добра работа. За Олимпусите нямам впечатления.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »