Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Деветашката пещера
Автор: mileandhalf   
Дата:   04-07-13 20:17

Така здравейте.

Снимах си сцените на Рилските ,сега се местя около Деветашката пещера .


Не съм ходил там , снимките в нета са точно това ,което ми трябва , отново обаче снимките , които гледам на тези ' дупки ' горе и огромната красота ,не мога да разбера това дали е вътре в самата пещера или е входа .

Защото пише ,че юли и юни месец била затворена,това значи ли,че до там също не може да се стигне или това е преди да се влезе в самата пещера ?

Не знам дали ме разбрахте .

Ако не се сещате ,напишете ' Деветашката пещера ' в гугъл , питам за тези снимки дали това също е 'затворено' заради прилепите .

Отговори на това съобщение
 Re: Деветашката пещера
Автор: Peakone   
Дата:   04-07-13 20:31

В осветената от дневната светлина част се влиза, в тъмните галерии обаче е забранено заради прилепите т.е. огромната галерия с "дупките" по "тавана" са достъпни по всяко време.

Отговори на това съобщение
 Re: Деветашката пещера
Автор: mileandhalf   
Дата:   04-07-13 20:38

Супер ,мерси много !.


А според теб ,след като сега е забранено за прилепите ,дали ще има туристи там ?


Защото ще снимам видео и се надявам да има колкото се може по - малко хора .

Отговори на това съобщение
 Re: Деветашката пещера
Автор: mitaka33   
Дата:   04-07-13 20:44

Деветашката пещера е затворена за туристи от 01 юни за 3 месеца заради размножителния период на прилепите

Отговори на това съобщение
 Re: Деветашката пещера
Автор: victory13   
Дата:   04-07-13 20:45

най-общо гледай да не си там събота, неделя и празник, че и крушуна е близо, и става панаир [smilie5]
а ако проучите района на луковит, може да попаднете на подобни обекти [beer], без цялата тарапана [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Деветашката пещера
Автор: Kolev68   
Дата:   04-07-13 23:39


http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/941188_195832527242514_756591024_n.jpg


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »