Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon Sx15 Is
Автор: Bonboniii   
Дата:   01-08-12 00:00

Здравейте. На скоро се сдобих с апарата и имам едни въпрос.Всеки път когато снимам , гледам снимка или изтривам снимка ми изписва Busy .. ?? Ако някой може да помогне ще съм много благодарна. Благодаря предварително :)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Sx15 Is
Автор: a4o90   
Дата:   01-08-12 00:55

Може би е зает да чете/пише от картата. Особено ако е някоя по-бавна може да се появи нещо подобно. Нека експертите да се произнесат [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Sx15 Is
Автор: Bonboniii   
Дата:   01-08-12 00:58

ами и аз мисля че може да е от картата,8 гб. е на кингстон има ли вариант да се премахте ?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Sx15 Is
Автор: a4o90   
Дата:   01-08-12 01:09

..кое, картата или проблема? [smilie18] Картата по-бърза не може да стане, трябва си по-бърза /а и честно казано не знам до каква степен апарата може да оползотвори някоя по-бърза, не съм запознат/ Толкова ли е голям проблема?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Sx15 Is
Автор: radi_nrj   
Дата:   01-08-12 10:43

Странно защо Google не намира такъв апарат, да не е SX150? Имам SX10 IS и не съм забелязал да се бави, даже е доста бърз за турбосапунерка. Машинката е с DIGIC IV процесор.

Кажи какъв точно ти е апарата да видим дали има смисъл от по бърза карта.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Sx15 Is
Автор: bonboniii   
Дата:   01-08-12 11:40

ами ето апарата http://www.canon.bg/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_Camera/PowerShot/PowerShot_SX150_IS/ и батерийте падат за по малко от 3 часа ?? А колкото до това с Busy не е толкова голям проблем ,но просто е дразнещо постоянно да го изписва

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Sx15 Is
Автор: radi_nrj   
Дата:   01-08-12 13:34

Дам 150 не е 15 [smile] Машинката е със същия процесор както и моя Канон и би трябвало да е сравнително бърза. Може да пробваш с по-бърза карта и евентуално подновяване на firmware.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Sx15 Is
Автор: Bonboniii   
Дата:   01-08-12 15:39

Ами аз отидох в магазина и попитах.. какъв е проблема с това Busy и човекът ми каза , че е нормално защото като снимам и това Busy ме предопреждава да не натискам нищо друго :) дано да е така. Все пак много благодаря за отзивитеее :) [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »