Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Благодарности на екипа на Photopavilion :-)
Автор: nemchev   
Дата:   18-09-14 15:15

Мога да дам и обратни примери, но никой от посочените не ми плаща за реклама - няма да го направя.
 Re: Благодарности на екипа на Photopavilion :-)
Автор: kosmodisk   
Дата:   18-09-14 15:22

Ми ок, никой не те кара. Аз пък като като съм доволен ще си кажа. Всеки знае да критикува
 Re: Благодарности на екипа на Photopavilion :-)
Автор: kokino   
Дата:   18-09-14 15:47

[smilie18] а кафе не те ли черпиха
 Re: Благодарности на екипа на Photopavilion :-)
Автор: mlubomirov   
Дата:   18-09-14 18:51

Мен павилиона не ми харесват. Продадоха кокин з про филтри нови - пък те използвани. Ай да бе това им е 2 издънка..... И да чиста реклама си е.
 Re: Благодарности на екипа на Photopavilion :-)
Автор: e-mil   
Дата:   18-09-14 21:08

Автор: kosmodisk
Дата: 18-09-14 15:11
"Ами потърсих защо от синтеза са толкова зле, но не намерих теми за тях, а само теми с похвали за павилиона..."


Не си намерил, защото не си търсил - авторът на темата още в първото изречение казва, че е срещнал подобна тема за "друг магазин". И вероятно е имал предвид тази, пусната месец преди неговата. В нея има всичко - и колко са добре, и колко са зле, има и балансирани мнения, включително има позиция и от собственика на Павилиона. [smilie5]
И още на следващия ден след тази се появи нова.
А после и още една... и не са единствените.

Както и за Павилиона има теми с обратен знак. Като тази, или онази, както и прочутата тема с кафето, и те също не са единствените.

В почти всяка област има поне две доминиращи фирми, така е и при доставчиците. И във всеки специализиран форум има теми за това колко са велики едните и колко са зле другите. Така че неумелият ти опит за реклама, подкрепен от неумели оправдания наистина няма как да хване дикиш в един форум на 11 години, който пък е наследник на група в друг още по-стар форум.

 Re: Благодарности на екипа на Photopavilion :-)
Автор: kosmodisk   
Дата:   19-09-14 04:46

Абе вие сте се побъркали. Човек да не каже, че е доволен от нещо
- Кой ти плаща?
- Ти си им агент!
Хахаха.
Като не ви харесва не четете темата, какво се надпреварвате да критикувате, че съм си дал мнението.Влизайте си само в теми от сорта на "Не ми работи еди какво си" / "Купих си нещо, но ме излъгаха" / "Искам да се оплача от..."
Аман от хейтъри [smilie10]
 Re: Благодарности на екипа на Photopavilion :-)
Автор: e-mil   
Дата:   19-09-14 06:18

Ми ако просто се беше похвалил колко си доволен вероятно нямаше да има толкова критика. Но ти съживяваш разговор отпреди 5 години (при това без повод) за да кажеш колко е лоша конкуренцията на Павилиона.
Особено пък като лъжеш, че не си намерил теми... е каква друга реакция очакваш? [smilie5]
 Re: Благодарности на екипа на Photopavilion :-)
Автор: nemchev   
Дата:   19-09-14 09:17

А да обвиниш конкретно Е-мил в хейтърство....ей тва вече е нещо[smilie10] Не знам от кога си в този форум, но това е един от най-полезните юзъри.
 Re: Благодарности на екипа на Photopavilion :-)
Автор: kosmodisk   
Дата:   19-09-14 10:51

А сега пък и лъжа [cool]
Мислех че това е форум, където хората могат да пишат свободно.
Направих бърз сърч, попадна ми тази тема и си казах мнението.
Ама защо да се оправдавам. Те старите кучета трябва да си кажат от колко много време са във форума и знаят наисуст всички теми...ОК.
Респект форумни ветерани [beer]
 Re: Благодарности на екипа на Photopavilion :-)
Автор: realnoncho   
Дата:   19-09-14 11:04

ОК, да приемем, че няма нищо такова.

Елементарно неписано форумно правило е, че теми на 5 години не се изкопават без да има някаква наистина конкретна връзка с писаното (общи приказки за фотомагазин са далече от това). Толкоз.
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена