Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: Промени в страница СНИМКА
Автор: crownmaker   
Дата:   04-04-17 23:36

Няма да е лошо да разделим правото за коментари под теми на А и Б.Аз бих чел А[smilie18]
 Re: Промени в страница СНИМКА
Автор: swqaz   
Дата:   04-04-17 23:44

Аз лично виждам как Бобик, който твърди, че няма Его не може да го контролира. Пумабг също, но той не твърди, че е без Его. Няма нужда да се борите, кой да е последен. Стигнахме до извода, че не е хубаво така с групите. Админите са на ход да ни светнат как им се иска да е, куриране от тях или гласуване от потребителите. Чак след това могат да се правят предложения и да блесват идеи :)

Бобик, не познавам пумабг изобщо. С теб се познаваме много по-добре отколкото аз с него. Това в случай, че имаш съмнения за някакъв сговор с него. Всичко което сме си казали с него е било в коментари пред всички. Нямаме лична кореспонденция освен размяната на телефони буквално преди малко.
 Re: Промени в страница СНИМКА
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   04-04-17 23:47

Аз също съм новобранец ,за това се и чудех дали имам право да кажа нещо, но тъй като се говори за недооценени автори или снимки /не се смятам за такъв защото участието ми във форума не е с тази цел ,а съм виждал хубави кадри с никакъв рейтинг и с плюсове и удивителни за коментари / и автори на чиито творби съм се възхищавал да се карат и като участник извървял пътя от не публикуващ снимки и следящ базара единствено, до човек публикуващ и очакващ някакъв конструктивен коментар или едно браво ,щото нещо е направил па макар и не супер или е предизвикал чувство или усмивка ,се реших да кажа нещо.
roburt48 ме изпревари ,но е прав за повечето неща и съм съгласен с него !
Критичен момент е преминаването на снимката от,,нови предложения,, в ,,избрани,,! Ако до два дни това не се е случило тя отива на втора трета страница и вече рядко някой я гледа ,камо ли да я оцени !!! Б-тата сякаш гледат само в избрани ! Наблюдавал съм доста ! Чудех се защо е така и един колега ме светна : ГЛАСУВАЙ !
Отговорих ,че гласувам за неща които са ме впечатлили с качествена направа или със сюжет ! Отговора бе : КОМЕНТИРАЙ !!! Отговорих че не съм майстор за да коментирам ! НИЩО И така се тръгва по спиралата !
Някъде горе бе споменато за начална анонимност ! Админите не са съгласни !
Предлагам идея близка до тази на roburt48 за задължителното качване на снимки за гласуване и снимки в профила но:
1.В профила снимките не са анонимни ,гласуват се и се коментират ,но не участват в никакви рейтинги и класации ! / все пак имам някакви приятели тук и гледам какво правят когато имам време и е редно да им кажа мнението си както и те на мен /
2.Снимките качени за гласуване в ,,нови предложения ,, да са абсолютно анонимни и да няма видимост нито на рейтинга,нито на коментарите . Така да останат една седмица и след това вече да се вижда всичко .
3.От тях тези с определен брой х-точки да отиват в избрани и от тях вече да се определя снимка на деня ,на седмицата и т.н. Другите да се върнат в профила на автора и който иска да гласува още и да коментира и да се захласва или просто да отпаднат .
4.Щом някой автори се смятат недооценени и неразбрани може да се създаде майсторки сектор и който иска да качва за гласуване там но, без коментари, ако смята ,че е достатъчно над нивото на ФФ !И пак да е анонимно .Всички форумци ще сме публика жури !Както има висша лига и лига ,що да няма и тук ! Пък който се почувства узрял да опита!
То и сега си го има това с А и Б рейтинг само , че се знае кой кое !!!А- тата колкото и да си гласуват Б-та няма да станат ! Б-тата пък си гласуват предимствено за тях и рядко за А-та !
Така Б ще отпадне само като значение за гласуване ,а те като майстори ще избират снимка на деня ,седмицата ,месеца .
Не твърдя ,че нещата трябва да са точно така ,но общо взето може да е нещо такова ! Все пак Админите гледам четат всички мнения !
дори да не отговарят на всички и не е нужно ! но определено системата с ,,нови предложения,, и ,,избрано,, подтиква към системата ,,аз на тебе ,ти на мене ,, дори и де не това презумцията на действието гласуване ! Всеки се опитва да върне жеста особено ако отсреща има хубав кадър !
 Re: Промени в страница СНИМКА
Автор: Борислав_Ковачев   
Дата:   04-04-17 23:59

Надявам се да бъде взето предвид това ми изказване от админите.Его имам до толкова, когато някой да се държи арогантно.Отказвам се от "Б" правата си.Надявах се да помогна в този разговор и подкрепих предложенията.Държах да бъде възпитано всяко мое изказване и да не обиждам.Извинявам се , че този разговор се случи тук.
 Re: Промени в страница СНИМКА
Автор: sayman   
Дата:   05-04-17 00:01

Докато си чешем езиците тук, не само рейтинг А, а и рейтинг Б се напълни с цветенца ... даже бурени [shtrak]
 Re: Промени в страница СНИМКА
Автор: pumabg   
Дата:   05-04-17 00:08

А аз се отказвам от теб [smilie18] [smilie18] [smilie18] Не мога просто.. сега на жертва ли ще се правиш.... ??? [smilie5]
Искрено съм бесен на Създателя, че е дал толкова много талант на такива прошляци, като теб.... Ти не си на нивото на снимките си и то от години ! Без да те познавам виждам, че ти си едно огромно мекотело.... Човек, който няма грам самокритика и самооценка ! Пресъздаваш образи, които ни говорят много а в същият момент ти си НЯМ!
Нито искам да те виждам, нито искам да те чувам ако трябва да съм честен ! Не си ми достоен противник !

 Re: Промени в страница СНИМКА
Автор: roburt48   
Дата:   05-04-17 00:13

sayman [cool] Респект, човече !!!
 Re: Промени в страница СНИМКА
Автор: Борислав_Ковачев   
Дата:   05-04-17 00:14

Пума аз сам си избирам противниците.Не се отказвам заради теб.Не се ласкай..няма нужда.:) Не се считам и за жертва.Явно си търсиш противници, вероятно защото не можеш да се справиш със себе си.Мисля, че по-важни са снимките ми от теб. И аз не умирам за теб.. :)))
 Re: Промени в страница СНИМКА
Автор: Admin   
Дата:   05-04-17 00:33

Уважаеми форумци,

Прочетохме всички мнения, критики и препоръки.

Продължаваме с отстраняването на бъговете, работа по новия дизайн и новите функционалности, които все още се разработват.

Можете да продължите да ни сигнализирате за проблеми, като ги отправяте лично към нас - на имейл и лични съобщения. Както всички виждаме темата зави в друга посока.

В тази тема няма какво повече да бъде казано.

Скоро време очаквайте промяна и в рейтинговата система.

Демокрацията е мъртва, да живее демокрацията!

Лека вечер.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена