Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 11:19

Спешно се обръщам към всички колеги, след молба от приятел, която изисква бързи действия.
Областният съвет на Софийска област е решил да ЗАЛИЧИ архитектурния резерват Копривщица. Очевидно, поради „инвеститорски интерес“ за активно строителство в града, което със сигурност ще го съсипе. Не е като да не сме го виждали вече. В тази връзка, искам да помоля, ако някой има желание, нека предостави безвъзмездно една хубава снимка на Копривщица, която да бъде използване в интернет за кампания в подкрепа на съхраняването на архитектурен резерват Копривщица. Всичко е изцяло на доброволни начала, затова отдаването на снимката е безвъзмездно, но само и изключително за тази цел. Снимката няма да бъде използвана за комерсиални цели.
Благодаря ви предварително!
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: ecobo   
Дата:   22-03-17 11:24

Ми да беше дал мейл. По водопровода ли да пратя тая снимка? [smilie3]
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 11:29

Ок, благодаря :)

alex_ks@abv.bg
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: ecobo   
Дата:   22-03-17 12:02

[smilie24]
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: ZENON   
Дата:   22-03-17 12:09

Тези свине няма да се спрат докато не насерат всичко до което се докоснат! [smilie9]
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: Gecata   
Дата:   22-03-17 13:51





Публикацията е редактирана (22-03-17 15:44)
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: SEURET   
Дата:   22-03-17 14:26

Разкажи повече за цялата работа, кой, кога, гласувано ли е?
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 14:36

Ето предложението за промяна на ОУП:

https://photo-forum.net/static/site_pics/2017-03/1490186114_FB_IMG_1490185934428.jpg



 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: ZENON   
Дата:   22-03-17 14:39

Сашо, дай пълня текст да го метна във фейса
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 14:40

Това имам, свалих го от стената на Тома Белев. Всъщност той започва офанзивата за спасяване статута на Копривщица. Абстрахирам се от това, че е кандидат за депутат, но тук действително трябва да дадем отпор, въпреки всякакви други различия.
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: lamerko   
Дата:   22-03-17 15:13

Не че не е възможно, но все пак ми се струва, че е партенка. Напоследък фалшивите новини бълват л***а на 360 градуса покрай изборите... всъщност последното за Копривщица от преди месец е с положителна насока, което рязко контрастира с горното:

Копривщица получи официално сертификата за вписване сред културните наследства на ЮНЕСКО на церемония в Париж
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 15:14

В случая съм взел факсимилето от Тома Белев, а той следи нещата. За жалост едва ли е партенка.
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: lamerko   
Дата:   22-03-17 15:20

След изборите ще се разбере. Дано да съм прав де
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: BXMarkov   
Дата:   22-03-17 15:28

Пълни глупости и е(Ф)тин ПР [smilie23]
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: victory13   
Дата:   22-03-17 15:42

Добре, че не сте риби... с бастун ще се хващате [smilie18]

Но най-невероятното е друго... Хора, дето не са стъпвали в този град, ще се "борят" за спасяването му [smilie10]



Публикацията е редактирана (22-03-17 15:43)
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: peter_m   
Дата:   22-03-17 15:44

не че нещо, ама на горния "документ" не виждам имена, номера, подписи, печати ...
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: asahi   
Дата:   22-03-17 15:44

Това е още един тест за интелигентност. Кой ще клъвне първи.
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 15:49

Глупости. Информацията е абсолютно сигурна и не е била в никоя медия още!



Публикацията е редактирана (22-03-17 15:51)
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: Imaginarium   
Дата:   22-03-17 15:58

victory13, задължително ли е да си стъпвал в Копривщица, за да се бориш за опазването и като архитектурен резерват.Това, някъде в твой учебник по патриотство ли го пише???Ако се окаже истина, което не е малко вероятно, тогава пак ли така ще се надсмиваш на "рибите" или ще си кажеш - Тия щом са риби, то, аз трябва мекотело да съм?
Не че нещо, просто питам?
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: tziko   
Дата:   22-03-17 16:03

"Информацията е абсолютно сигурна и не е била в никоя медия още!"

Т'ва звучи като тоя лаф:

Работата е сигурна, говорил съм с човека, той взе парите, качи се на самолета и каза - Ше видим!
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: Gecata   
Дата:   22-03-17 16:17

Alsand написа:
Това имам, свалих го от стената на Тома Белев.
Абстрахирам се от това, че е кандидат за депутат, ...........

Как ще се абстрахираш от това 5 дена преди изборите бре!... и аз да ти се вържа снимки да пращам [smilie7]



Публикацията е редактирана (22-03-17 16:19)
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: b0bb0   
Дата:   22-03-17 16:22

И аз помислих, че е фейк, ама ето го целия документ от сайта на общинския съвет: Покана сесия 17.03.2017.

 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: victory13   
Дата:   22-03-17 16:30

Imaginarium, ако изразходвате енергията си за борба за подобряването на собственото си положение, и ако всеки един го прави, шансовете всички да са добре са много големи.
Обичам да ходя в Копривщица, носи ми невероятно спокойствие... но не само там, а целия район, по случайност мой роден.
Ето ти целия документ отгоре, дето го няма в нито една медия [cool] [smilie18]

А сега най-важното да ти кажа. Най-мразим някой да ми дава акъл на мен какво да правя в собствения си дом, как да си го подредя или направя. Аз не давам непоискан съвет за каквото и да било. Но явно у нас стана национален спорд мъдреци от люлин 6, медитирайки на чердже на северната тераса на 8-я етаж, да ръсят мозъци по всички въпроси навсякъде. Миналата седмица на прицел бяха селяните около Пирин, тази ще е Копривщица, борба без край.
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: victory13   
Дата:   22-03-17 16:31

ПП 1: Ако се случи да минете някога през Копривщица, продължете към Стрелча, направен е страхотен парк над града, Стрелча имам предвид. Миналата неделя се изкефихме с едни новозеландци на направеното [smilie24]

ПП 2: Обикаляйки насам-натам наблюдавам, че "тъпите" селяни и таз година са засяли. Не им увират главите на тези ей... вместо да слушат "умниците" от люлин и сие [smilie18]
 Re: СПЕШНО търся снимка от Копривщица.Решили са да премахнат архитектурния резерват
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 17:30

Gecata, Въпросът беше насочен към хора, които искат да помогнат, а не към световните светила във фотографията.

Аз лично нямам снимки от Копривщица и по тази причина потърсих тук във форума. ecobo се отзова, за което много му благодаря, дадох снимките и всичко вече е направено.

b0bb0 от своя страна ви ДОКАЗА, че не става дума за фейк, а че документът е съвсем автентичен.

Иронията и сарказма ви нямат място в тази тема. Който е искал е помогнал. Който е искал да се направи на много умен - не е успял, вЕрвайте ми!



Публикацията е редактирана (22-03-17 17:39)
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена