Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: bg2014   
Дата:   12-02-17 19:10

Както всеки българин очакваше - Григор Димитров спечели турнира.
Освен хубави емоции и гордост друго няма.....
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: roburt48   
Дата:   12-02-17 19:11

Евала на момчето !!!
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: bg2014   
Дата:   12-02-17 19:12

Предполагам всеки се радва.
Поздравления за шампиона!

Който има снимки от турнира - пускайте ги.
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: sherbit   
Дата:   12-02-17 19:20

Не я изпра тази тениска [smilie18]
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: alext   
Дата:   12-02-17 19:23

Браво. Мното добра работа е свършил Валверду и в технически и психически план за играта на Григор. [cool] [cool] [thankyou]
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: uri64   
Дата:   12-02-17 19:26

bg2014 написа:

> Предполагам всеки се радва.


Що пък всеки трябва да се радва??? Играе си човека , готви се, печели..чудесно за него си...аз бих се зарадвал на негова победа, когато е ирал за България. Нищо лошо срещу него, здраве и късмет и да печели повече момчето, ама чак пък и да се радвам... Може би трябва и снимка на поредната Гришовица да държим на подходящо място, да се вижда от всеки, който влезе вкъщи?
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: ГКонаров   
Дата:   12-02-17 19:28

Страхотен! Трабва да му се кефим от душа!!!
[cool] undefined



Публикацията е редактирана (12-02-17 19:29)
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: xela1bg   
Дата:   12-02-17 19:35

Голямо Браво!!!
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: bg2014   
Дата:   12-02-17 19:36

1. Българин, тръгнал като дете от тук.
2. Издигнал се с много труд до ниво СВЕТОВНО.
Там на ОНОВА ниво няма националност. Има връх и дано се качи и задържи там.
3. Играе за България дори днес.
4. Безброй хора се радваха днес въпреки проблемите си.
5. Безброй деца искат да са като него и да са спортисти, и тенисисти.
6. Днес си е национален празник, както беше и оня ден, когато игра на Аустралия опън.
7. Скромен спортист, който говори български език. Усмихнат и земен.
8. Той докара на този турнир доста елитни спортисти.
Дори САМО еднат точка да си избере човек е достатъчно,за да се усмихне.
Красива игра, страхотна победа и уникален спортист.
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: mmjm   
Дата:   12-02-17 19:41

[cool] [cool] [cool]
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: uri64   
Дата:   12-02-17 19:45

bg2014 написа:

> 3. Играе за България дори днес.


Пълни глупости. Играе за себе си. В което няма нищо лошо и/или осъдително. За България не е играл веднъж ако не се лъжа. Даже на два пъти отказа да играе за националния отбор. За мен това не е драма и причина да го мразя или нещо подобно. Просто не смятам че трябва да се опивам от глупав възторг от личните успехи на някой сънародник. Все едно да ме карат да се чувствам горд от това, че някой българин е отишъл в Америка, Канада или Папуа и Нова Гвинея и е станал милионер там. Браво на него, но аз защо трябва да се чуствам възвисен от това?. Виж вече игра за националния отбор е друго нещо.
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: venny   
Дата:   12-02-17 19:52

uri64, заради хора като Григор Димитров, света обръща глава към България. [beer]
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: luboar   
Дата:   12-02-17 19:58

темата не е за този сайт.

П.П
ФФ надявам се, не е лечебница за криви души.
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: uri64   
Дата:   12-02-17 19:59

Все едно да кажем, че светът обръща глава към Швейцария заради Федерер, към Испания заради Надал, към Германия заради Бекер и Граф или към Шотландия заради Мъри [smilie18] [beer]

 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: bg2014   
Дата:   12-02-17 20:09

Браво uri64, радвай се на националния отбор по футбол. Аз се срамувам от тях. Дори ме е яд да ги споменавам.....
Тук темата е за гордост и радост от една българска звезда.
И ако си нормален, не влизай в темата. Дразниш и ставаш противен.
Извинявай за откровението! Мога да те блокирам, но това не съм правил никога с никой до сега. Няма и да го направя. Разчитам на колегата отсреща да ме разбере. И или да си промени поведението, или да не спами хубавата тема. Жалко!
Нищо против теб....



Публикацията е редактирана (12-02-17 20:11)
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: venny   
Дата:   12-02-17 20:10

uri64, жив и здрав [shtrak] [beer]

Браво на Григор!
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: vkk1   
Дата:   12-02-17 20:16

мен пък ме беше срам от поведението на публиката [smilie2]
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: alext   
Дата:   12-02-17 20:23

Просто не смятам че трябва да се опивам от глупав възторг от личните успехи на някой сънародник.

Типичен байганьовски манталитет- видиш ли някой който е успял да хейтим. Левски преди 130 години го е казал печеля ли аз, печели цял народ, загубя ли губя само себе си. Докато не осъзнаете , че успеха на народа е съставен от успехите и победите на всеки индивидуален човек, ще тъпчем на едно място. Позитивите от тази победа и всичките участия на Гришо дори не може да си представиш...На всеки голям турнир говорят за българина Григор Димитров и до името му стои националния флаг. По- добра реклама от тази на БГ в последните 20 години няма, нали се сещаш, защото основно ни знаят с евтиното пиене и разврата в Слънчев бряг и корупцията.А пък колко деца мотивира и в родния му град и в цяла България, което е най- важното да видят, че има път до върха и един българин е успял. Дори и само с това е направил повече за България отколкото 90% от хората и националните отбори.

А за теб кой е гордост- Божигол ли? Щото играе в националния?



Публикацията е редактирана (12-02-17 20:38)
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: uri64   
Дата:   12-02-17 20:29

bg2014 написа:

> Браво uri64, радвай се на националния
> отбор по футбол. Аз се срамувам от
> тях. Дори ме е яд да ги
> споменавам.....
> Тук темата е за гордост и радост от
> една българска звезда.
> И ако си нормален, не влизай в
> темата. Дразниш и ставаш противен.
>
>

По-скоро се радвам на успехите на "златните момичета" в последно време. На тези на волейболния отбор на България от много близкото минало. За БГ футбола смятам, че тряба да бъде закрит за период от поне 40 години или до пълното изчистване на всичката гнус, наслоила се там.

Колкото до демонстрираното отношение и тон към някой, който мисли малко по-различно - не ме учудва и грам. Не и в този форум. Чуствайте се свободен да блокирате колкото Ви "душа сака" :). Както каза venny по-горе - живи и здрави, останалото само ще си дойде/оправи.

 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: luboar   
Дата:   12-02-17 20:37

тоя, на другия турнир в София, ще е с преводач.
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: xela1bg   
Дата:   12-02-17 21:00

Uri, тениса е индивидуален спорт.

Купя Дейвис не е върха на сладоледа, че да играе отборно за България. Да, някой от големите играят, други не, въпрос е на избор и програма.
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: the_fraction   
Дата:   12-02-17 21:02

Юри,
ти за кого играеш ? [smilie3]
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: petrov88   
Дата:   12-02-17 21:27

Aз не съм от радващите... Като всеки нормален човек, който се интересува от спорта и аз съм почитател на Григор. Тенис следя и мъжки и женски, но тук я нямаше тая емоция от победата или може би щеше да я има ако отново не беше краварската ни публика, която успя да нервира Гофен така, че направо да му съсипе играта по време на втория сет. Вярно, че при 5:0 успя да спечели 4 гейма, но друг е върпосът колко от тях му дойдоха подарък, вярно и че Гофен все пак няма победа над Григор, но не бе това начина да се изиграе един финал.
Накрая и сурата на Герджиков още повече ми уби емоцията

Иначе в интерес на истината не очаквах финал, а по- скорошно отпадане и то не за друго, а защото Григор по програма още утре играе в Ротердам на турнир от ниво ATP 500. (Според livescore мача май е оставен за вторник обаче)



Публикацията е редактирана (12-02-17 21:27)
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: camelasign   
Дата:   12-02-17 21:36

...абе за публика не сме дорасли...супер просташки изпълнения
 Re: Гришо - ШАМПИОН!!!
Автор: sherbit   
Дата:   12-02-17 21:42

Ми хората гледат, харесват, играят тенис и ядат ягоди от 150 години.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.