Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Тенис ракета за любителска игра
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-17 18:27

Здравейте! Вероятно някой от нас във форума е запознат отблизо с този спорт и реших да се допитам. Темата може да се изтрие ако се сметне, че не е тук мястото.


Като малък 6-7г играех малко тенис, но бързо ми мина желанието и след 1 месец спрях. В момента започвам отново да играя, защото имам удобно място и съответно желание. Взех за кратко една евтина, за да видя дали няма да ми писне пак [smilie18] [smilie18] , но за момента имам още желание. Ракетата ми е много зле в момента и след няколко по - силни удара се изкриви на една страна. Не желае да давам куп пари, защото не играя често, но пък искам да е качествена. Няма значение дали е 2ра ръка или нова. В olx гледам, че има хубави за по 100тина лева с нов кордаж и са от графит/карбон. Искам да е с малка глава, защото сегашната ми е с голяма и не ми е удобно.
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: stef7   
Дата:   11-02-17 21:12

Аха успехите на Гришо стимулират младежите да играят тенис. :)
Първо. Тениса не е евтин спорт, така че помисли преди да започнеш. Ракета се купува веднъж но пари за топки, наплитане след скъсани кордажи и часове на корта текат нон стоп и в крайна сметка ще са доста повече от цената на ракетата дори само за една година.

Избора на ракета е много личен като всичко останало. Ракети с малки глави (85см2) вече никой не използва. Дори Федерер който беше последния от големите, който играеше с малка мина на такава със средна (95-97см2). Така че моя съвет е да избереш със средна глава ако с голяма не ти харесва.

Да на ОЛХ има богат избор на ракети на поносими цени. Всяка марка имат по 2-3 добри серии но коя да избереш е вече лично. Така че избери от известна марка и серия. А добрите серии са тези с които играят тенесистите. Отиваш в tennis-warehouse и там ще ги намериш. В ОЛХ се намират се от по-предишни години на цени от 100-150лв и са много качествени. Изгледай няколко филмчета в youtube как се избират ракети, защото грипа е с различна дебелина и трябва да разбереш кой е за теб и твоята ръка. Има много още параметри като тежина,и т.н. Добре е да ги знаеш, за да намалиш вероятността да избереш ракета която няма да ти допада.

Най-добре хвани някой приятел или познат който е в час да ти помогне в избора.

 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: bg2014   
Дата:   11-02-17 21:17

От къде си?
Ще ти подаря една (не е нова, но вече не играя) докато се ориентираш какво търсиш. След това си вземи по-хубава, АКО искаш, а тази я предай нататък.
Карбонова е и е доста висок клас. Ще ти хареса според мен. От година стоене (на тъмно) не знам колко се е отпуснал кордажа, но утре ще погледна и ще ти пиша. Аз съм в Пловдив.
Ако искаш просто ми дай адрес да ти я пратя. Ще се радвам някой да играе с нея. Поздрави!
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: vkk1   
Дата:   11-02-17 21:41

аз пък си имам artengo от декатлон и е винаги мен в багажника на колата [smile] Не се задълбавай много в марки и графити, гледай да ти е удобна, с всяка ракета се случват нещата. Навремето играех с Тангра и ходих по състезания с нея [smile]
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-17 21:43

Е баш артенгото от 17лв ми се изкриви [smilie5] .

Игрището ми е без пари и топките кажи речи почти. Аз лично не започнах от Гришо, търсих си спорт за зимата, който да играя с приятелите и се спряхме на този, но действително от тогава в моя район стана наплив [smilie5] . Бях в спортен магазин, но тези, които си харесах без да гледам цените, след това разбрах защо са ми толкова удобни [smilie5] . Аз си ги знам горе долу размерите за грип, тъй като ще намотавам отгоре ще е 2ка.
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: Jk.freeman   
Дата:   11-02-17 22:38

bg2014 голем си бате! РЕСПЕКТ !

[beer]
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-17 22:42

Огромни благодарности на bg2014 [beer] [beer] . Страхотен жест [smile]
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: bg2014   
Дата:   11-02-17 23:00

Понякога така се получава. Аз като не мога да играя нека друг да се радва.
И към мен са правили подобни жестове и то колеги от този форум.
Хубаво е кой с каквото може да помогне, когато има желание. Смятам го за нормално и нищо странно. Поздрави на всички!
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: vkk1   
Дата:   11-02-17 23:09

bg2014 [smilie24]
Страхотен жест наистина, поздравления!
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: bg2014   
Дата:   11-02-17 23:24

Колеги, благодаря ви, но стига. Съжалявам, че не го направих на Л.С.
За мен е приятно и нормално. Извинявайте въобще че го написах тук! Грешка!



Публикацията е редактирана (11-02-17 23:25)
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: roburt48   
Дата:   12-02-17 01:25

Аз също имам един Wilson за подаряване :)... Играл съм с нея не повече от десетина часа, а ракетата е много добра ! Даже мога да добавя сак Babolat към нея [smilie5] .. Вече съм дърт и краченцата не ме държат [smilie18] ... Пиши на ЛС, ако имаш интерес. Ще се радвам да помогна [smile] ..



Публикацията е редактирана (12-02-17 01:30)
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: Marten   
Дата:   19-02-17 11:42

Огромни благодарности на колегата roburt48, който не просто ми подари неговия Wilson заедно със сака, а дори дойде да вкъщи да ми ги донесе.
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: papi   
Дата:   19-02-17 12:19

колко мегапиксела да е
с каква оптика
каква карта памет трябва да има ?!


обърнахте го на бардак фото форум [smilie11]

 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-02-17 12:30

Мисля, че можем да си затворим очите за няколко добри дела, а?
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: vkk1   
Дата:   19-02-17 12:51

Аз пък мисля, че форумът има нужда точно от такива хора, в живота не ги срещам, поне тук да знам, че съществуват.
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: papi   
Дата:   19-02-17 13:01

ами има форуми за тенис
има форуми за автомобили
има форуми за абсолютно всичко
но фото форум е за абсолютно всичко,но май не и за фотография

 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-02-17 13:12

Някак си теоретически си прав. Но на практика предполагам, че можем да си затворим очите за няколко добри дела, и да не си разваляме неделята, а?

Обесихме Васил Левски. Да обесим и bg2014 и roburt48? Може да ни стане по-хубаво, де да знам...
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: bg2014   
Дата:   19-02-17 14:36

Нашенска работа.... Срам... срам...
Папи ли си, пупи ли си.. има достатъчно теми в които да си изхвърлиш екскрементите. Защо избра тук?
Какво щеше да ти стане, ако беше подминал тази тема?
И когато утре се наложи нещо на теб да се помогне.... как да го направи човек?
Ти си типичен политик - да убием доброто защото ни пречи. А уж си фотограф.

За какво затваряне на очите става въпрос, колега Jk.freeman?
Направо БАН за такива като мен. На разстрел за да не пречат на лигавите теми и големите шедьоври.
Разбирам защо много стари колеги са си тръгнали от този форум обидени.
Е..ати смешката....



Публикацията е редактирана (19-02-17 15:02)
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: enizvk   
Дата:   19-02-17 15:05

@papi e прав. Сега и мен ли ще ме плюете и обиждате?
това е форум за тенис: http://bulgariantennisfans.proboards.com/

"И когато утре се наложи нещо на теб да се помогне.... как да го направи човек?"

Понеже има толкова много незначителни теми, ако някой наистина има нужда от помощ, ще бъде подминат от хората, които могат да помогнат, защото са били отблъснати от форума поради ред причини.
Когато обвинявате някой, първо погледнете своите дела. Умните и културни хора не реагират злобно на първата критика, която в случая е уместна.
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-02-17 15:20

Тва не е реално. Хора вий сериозно ли?

sakuraki мисля, че сега е момента да си заключиш темата...
 Re: Тенис ракета за любителска игра
Автор: sakuraki   
Дата:   19-02-17 15:26

Кофти така става ..... Както и да е. Благодаря на bg2014 и roburt48. Дано има повече като тях!
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.