Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 агенция за недвижими имоти
Автор: Славчо1989   
Дата:   06-02-17 13:01

Здравейте, споделете някоя коректна агенция, с която човек може да си намери квартира в София.Звънях на доста и всички са някакви страшно дразнещи и не правят нищо.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: mrge.org   
Дата:   06-02-17 13:14

По-добре да си търсиш брокер през познати и приятели. Агенцията не е гаранция за всичките и брокери.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: roburt48   
Дата:   06-02-17 13:35

Само с една агенция или един брокер не става ...
https://www.imot.bg/
Успех :)

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: ogi100   
Дата:   06-02-17 13:50

https://assistproperty.net/ [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: Славчо1989   
Дата:   07-02-17 11:57

Звънях на толкова много обяви, които масово се оказват фалшиви и веднага искат да ти пробутат нещо друго.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: Imaginarium   
Дата:   07-02-17 13:58

Адрес имоти

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: xsakex   
Дата:   07-02-17 14:12

И аз в момента съм в процес на търсене. Вчера точно звънях на Assist Property, защото ми ги препоръчаха, някаква дама прие изискванията ми и обеща да се обади по-късно. Още не ми е звънял никой, а като им звъннях преди малко никой не вдига... така че няма гаранция.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: sherbit   
Дата:   07-02-17 20:47

Гадна паплач са :)

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: GenaDP   
Дата:   09-02-17 17:51

Какво ви пречи сами да си потърсите имот, а чакате агенция да ви я свърши тази работа? Всички актуални обяви са качени в съответните сайтове и може да бъдат разгледани онлайн.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: InnerSelf   
Дата:   09-02-17 20:13

@GenaDP само човек, който скоро не си търсил имот под наем или за покупка може да се изкаже по този начин. Нещата с търсене на имоти в София и Пловдив, за другите места не знам, са далеч по-сложни, от колкото човек си мисли.
Пълно е с фалшиви агенции, мързеливи брокери и нагли собственици. Дори и да си търсиш сам не става точно така, както човек си го представя.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: GenaDP   
Дата:   09-02-17 20:22

Пълно е с фалшиви агенции, мързеливи брокери и нагли собственици.

Очевидно и с мързеливи клиенти...

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: InnerSelf   
Дата:   10-02-17 06:47

Естествено, не сме запознати с проблема, стоим си лежерно в креслото и лепваме определения, ей така, без да сме наясно. Само че, ако ти кажа, по колко пъти на ден преравям всички сайтове за обяви, колко пари съм дал за вестници с обяви и колко пари и време съм отделил, за да поръчвам и лепя стикерчета с обява, че си търся жилище из града, не мисля, че би се изказал по този начин.
Но не, @GenaDP знае най-добре. [smilie5] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: svetoslavcekov   
Дата:   10-02-17 09:38

В момента го ям същия с продажба на жилище и покупка на ново. Та с две думи, обърнах се към една агенция за продажба на моето жилище и паралелно да ми търси друго, което да е много по-голямо.... познайте един месец абсолютно нищо не се случва хахахха. Човека го е закъсал здравата а сякаш и аз :)
Успех приятел!

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: GenaDP   
Дата:   10-02-17 12:56

Вие какво очаквате? Агенцията да направи чудо и да ви намери жилище, което се продава, но не е пуснато по сайтовете и обявите? Щом имате излишни пари, за да им пълните гушите - действайте.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: Славчо1989   
Дата:   10-02-17 21:10

Търся квартира вече 3-та седмица в София.Всеки ден гледам, но като цяло няма смисъл.Когато звънна и ми казват, че апартамента е зает и започват да ми предлагат други жилища, които са над бюджета ми и в други квартали, от тези които търся.Един познат брокер ми каза съвсем откровено, че хубавите апартаменти за малко пари се качват нарочно, за да може човек да се обади и да му предложат нещо друго, и ми каза да не търся квартира от агенции със странни имена примерно "Джеймс Бонд" или такъв тип.Ходих на няколко огледа след всичките разговори всекидневно с всякакви хора и нищо, нищо не се случват.Предлагат ми боксове за по 500лв с 20 годишни мебели.На едното място собственика искаше предплата за 1 година, което е абсурдно.А друг ми отказа понеже съм бил готвач и не можело да си пера работните дрехи в неговата пералня.Пълен потрес[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: sherbit   
Дата:   10-02-17 21:14

Отдавам във Варна, сериозен съм :)

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: vkk1   
Дата:   10-02-17 21:25

много хора вече не се занимават с обяви, защото се ангажират да развеждат всякакви и си губят времето. Представете си да ви звънят по 100 човека на ден и 30 от тях искат оглед. Ами ще трябва да напуснете работа. По тази причина избират една агенция и тя се занимава с тези неща.
За София - пробвай с Ремакс и Мирела.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: sherbit   
Дата:   10-02-17 21:39

vkk1 колко имота си отдал? Пълни педерасти са агенциите.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: GenaDP   
Дата:   10-02-17 22:01

много хора вече не се занимават с обяви, защото се ангажират да развеждат всякакви и си губят времето. По тази причина избират една агенция и тя се занимава с тези неща.

Ахам. И агенцията като има имот за продаване или даване под наем - крие го, и не пуска обяви за него, а?

Очевидно ти е трудно да вденеш, че ако се напънеш сам да огледаш обявите - виждаш всичко, което се предлага в момента. Ако чакаш на някоя агенция - тя ще ти предлага нейните мижави няколко % от това всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: vkk1   
Дата:   10-02-17 23:57

агенцията ще ти предложи всичкото това нещо + нейните оферти с изключителни права + обяви, които са изтекли, но актуални!
Основна част на агенцията е да преравя всеки Божи ден всеки един ресурс, който съществува и за които много от нас не са и чували + всички вестници, където цяла тумба баби все още използват, но аз например вестник не съм купувал от поне 5 години.
Агенцията ще съблюдава правата ти при сделка и ще ти спести такъв калъч, че после ще страдаш с години.
Всичко това важи единствено за професионални агенции, каквито са двете, които посочих по-горе. От разни събирателни дружества чинка, вуйна и стринка - не разбирам, не съм работил с такива, мисля и да не пробвам за в бъдеще.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: rumensh   
Дата:   11-02-17 13:05

Като GenaDP ,скоро продавах имот, агенциите само звънят,тях ги интересуват само кинтите които могат да ти смъкнат,искат изключителни права,само разкарване за огледи,клиенти кът вдигат ти само нервите, абсолютни пиявици които не вършат никаква работа,поне за мен не свършиха,какво Ви пречи да следите големите сайтове за имоти предполагам като сте на тази вълна отделяте поне малко време за това явно хората имат доста пари излишни за да товарят самата сделка,май мързела не ходи по дърветата.....


Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: vkk1   
Дата:   11-02-17 13:31

[smilie5] и разходите за адвокат при сделката са товарене, нали?
Хора, не може ли всеки да прави това, от което разбира.
Покупко-продажбата на имот е толкова сложно нещо, че си нямате идея.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: sherbit   
Дата:   11-02-17 13:40

Ми принципно са товарене, ако се има в предвид, че агенцита агенциите взимат комисионна и техните юристи изготвят договорите. Дефакто ги боли фара за евентуални последствия. Най даобре да си платиш на адвокат да защити интересите ти.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: vkk1   
Дата:   11-02-17 14:02

Всъщност ако си платил за изготвяне на договора и проверката на имота, ама не просто да идеш в агенцията по вписванията и да ти направят една устна справка за 2лв за последните 2 години - и се установи след това, че не е направено, така ще ги заболи "фара", че ще им се отще да са се захващали изобщо с имоти.
Но кой както разбира нещата, така да ги прави, далеч съм от мисълта да убеждавам някой в каквото и да било.

Отговори на това съобщение
 Re: агенция за недвижими имоти
Автор: quazimodo   
Дата:   11-02-17 14:07

Грешка с агенция може да стане само ако купувачът плаща в брой, пък такова чудо с апартамент за 200 000 лева неа ка да се случи[smilie5]. При всяка ипотека банката те обръща с хастара навънка и всичко се явява на бял свят[smilie18][beer].


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »