Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Снимане под -0 градуса
Автор: activ85v   
Дата:   20-01-17 19:33

Снимане под -0 градуса проблем или не?Питам защото в книжката на DSLR апарата пише до 0 градуса

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане под -0 градуса
Автор: victory13   
Дата:   20-01-17 19:38

снимал съм до към -25 и с дслр, и с безогледален... книжка не носех, но резервна батерия винаги до сърцето [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане под -0 градуса
Автор: Pavlov   
Дата:   20-01-17 20:08

Нали си със 6d?
Никакви проблеми [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане под -0 градуса
Автор: activ85v   
Дата:   20-01-17 20:27

да с 6 д обаче на книжката му пише от 0 нагоре за това питам по опитните дали знаят нещо по темата

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане под -0 градуса
Автор: asahi   
Дата:   21-01-17 00:27

За температури под 0 градуса Канон не ти гарантира пълноценната работа на фотоапарата. Това все още не му пречи да работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане под -0 градуса
Автор: Rand   
Дата:   21-01-17 01:34

Снимал съм с 450D на -20, не знам какво пише в книжката, но още работи. И с 6D снимах тези дни на -10, и си работи без проблем. Само трябва да го аклиматизираш апарата след студа.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимане под -0 градуса
Автор: asahi   
Дата:   21-01-17 01:43

За аклиматизацията: Влизаш у вас във входа, вадиш картата на апарата и го прибираш обратно в чантата. След това оставяш чантата в коридора да стои поне един час. В това време си разглеждаш шедьоврите от картата. Ако няма да ги гледаш може и да не я вадиш. След час можеш да внесеш фотоапарата в по-топло помещение. То е и по-влажно, но няма как да го знаеш със сигурност. Така ще избегнеш конденза.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »