Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Tamron SP 60MM F/2.0 Di II 1:1 Macro - мнения, впечатления, снимки
Автор: spotter84   
Дата:   14-01-17 19:37

Поне за мен един много интересен обектив (макар и кропски), който сякаш често остава "извън прожекторите". Доколкото съм слушал. чел и гледал, много остър и с хубаво макро и боке.
Аз лично ползвах този обектив на Sony a57, картинката много ми хареса, но при мен имаше някакъв странен проблем, че макар и да превключвах на ръчен фокус, тялото и обектива продължаваха да си снимат на AF..[smilie8] [smilie8] [smilie8] И тогава това малко ме разубеди да си го купя. Ще се радвам някой да сподели по-детайлни впечатления и също така портрети с него!

Благодаря предварително!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Tamron SP 60MM F/2.0 Di II 1:1 Macro - мнения, впечатления, снимки
Автор: io_bs   
Дата:   14-01-17 21:43

Сериозно го обмислях, но накрая си купих 50мм ф/1,8. Разколебаха ме разказите за проблеми с автофокуса, но иначе не съм настроен против третите производители.

Отговори на това съобщение
 Re: Tamron SP 60MM F/2.0 Di II 1:1 Macro - мнения, впечатления, снимки
Автор: obscureman   
Дата:   14-01-17 22:11

Аз също обмислях покупка на този обектив. Изобщо не е "извън прожекторите", има много продажби и ревюта и за кропка ми се струва нещо много читаво за парите си, но накрая скочих на Сигма 105/2.8 и тези моои мисли отидоха в историята... :)

Отговори на това съобщение
 Re: Tamron SP 60MM F/2.0 Di II 1:1 Macro - мнения, впечатления, снимки
Автор: spotter84   
Дата:   14-01-17 23:15

Ето, очевидно това с фокуса не е изолиран случай... [smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Tamron SP 60MM F/2.0 Di II 1:1 Macro - мнения, впечатления, снимки
Автор: axlastro   
Дата:   15-01-17 10:10

Павка, говорили сме си го на по чашка - "скъпи 3-rd party" обективи за кропка от умираща система не винаги са добра инвестиция. Виж колко време се опитвам да си продам сигмата. Ако ще го ползваш на а6000 е все тая автофкуса - или ще го има или не. В конкретния случай просто сивзвми 50 1.8 за безогледалка.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »