Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Право на коментар...
Автор: realnoncho   
Дата:   10-01-17 20:35

Длъжен съм да ви открехна повече завесите на театъра...
 Re: Право на коментар...
Автор: realnoncho   
Дата:   10-01-17 20:35

Така се случва във форума понякога, че всеки има своя истина, която налага както сметне за добре. За съжаление трябваше да отворя тази тема по приключил за мен въпрос.

Казусът е за това произведение в категория Пейзаж, под което се затриха доста коментари:
https://photo-forum.net//i/2034717


Това, което бях написал в първия изтрит коментар е, че обработката е твърде слаба и за категория Експеримент. След това въпросът беше кое е конкретно имам предвид и аз посочих видимите разминавания, като си мислех че това е идеята. Последва залп от лични съобщения с обвинения срещу мен заради някаква си друга снимка, която съм подминал, защото е в категория Експеримент:


http://www.nonchoiliev.com/wp-content/uploads/2017/01/Ted1.jpg



Сметнах въпроса за приключен с изтриването на мненията ми под снимката и последното лично съобщение. Нямам намерение да споря с някой, който се е самонавил за собствено правораздаване, но повечето му изяви били "пародия и бъзик" и видимо не различава категориите във форума. После се оказа, че монологът от другата страна е продължил да ме намесва:


http://www.nonchoiliev.com/wp-content/uploads/2017/01/Ted2.jpg



Интересното е, че сам той го е пуснал това за да се похвали с нещо и дори не схваща колко се излага. След такъв лай подире ми заслужава да се види отстрани от другите потребители на форума. Съжалявам, че става въпрос за възрастен човек и стар член на форума, който уж трябва отдавна да е надмогнал такова поведение.

Съжалявам, че се замесих в това като си казах мнението под снимка. Явно трябва преди да кажа нещо за конкретно произведение да обмисля хубаво като част от каква схема го е мислил някой.



Ето, сега вече не е едностранчиво, каквито твърдения са останали при изтрити коментари и блокиране.

Хубава вечер и не се натоварвайте с глупости [beer]
 Re: Право на коментар...
Автор: bg2014   
Дата:   10-01-17 20:57

Колега realnoncho, хубаво и достойно е да споделиш малко от театъра и задкулисието. Да го споделиш тук пред всички.
Това, което обясняваш отдавна е обяснено на мнозина от нас. Аз се смятам за новак и въпреки това знам за задкулисието. За сбирките "на кафе" и обсъждане на всичко, което описваш и ти. За "разбирателството" кой за кого да гласува и кого да "порежат". И това от професионалисти с доказано творчество.
Толкова е жалко, че не си заслужава да го обсъждаме.
Много от кадрите СУПЕР рейтинг са боза. Но дано личното им ЕГО се е "назобило" и е доволно. А рейтингът всъщност е фалшив, измамен, подъл и недостоен. Аз не съм човекът, който може да дава оценки, но пия от "чая" предложен от "профита" като посоченият.
Поздравявам те за смелостта да покажеш истината на тези, които се досещаха, но не я виждаха и не знаеха че я има.
Тази тема дълго няма да я има. Дори се чудя, дали вече не е закрита....
 Re: Право на коментар...
Автор: ZENON   
Дата:   10-01-17 21:29

ФФ в тази си част е като клиника за инфантилни индивиди, които ако бяха толкова болни колкото е егото им и желанието им за внимание, до сега да са умрели.
В карая на краища, когато човек няма нормален сексуален живот го избива на рейтинги, сплетни и какво ли още не...
Жалки мънички същества [smilie7]
 Re: Право на коментар...
Автор: the_fraction   
Дата:   10-01-17 21:33

OMG ...
 Re: Право на коментар...
Автор: realnoncho   
Дата:   10-01-17 21:37

Ако наистина е като клиника се надявам да има и излекувани накрая [smilie24]
 Re: Право на коментар...
Автор: cTpaHHo   
Дата:   10-01-17 21:45

На мен този кадър ми харесва много. Разчупен е. Буквално ме изненада като скролнах надолу.
За пореден път се учудвам от хорски реакции...
И на темата се учудвам.
Но пък ако не беше тая тема, нямаше да го видя този кадър.
Айде - топла, приятна и уютна вечер [smitten]
 Re: Право на коментар...
Автор: asahi   
Дата:   10-01-17 21:47

За точки ли става въпрос?
За много ли?
 Re: Право на коментар...
Автор: Twingo   
Дата:   10-01-17 21:50

realnoncho, и аз получих същото съобщение като последното :) И аз просто изразих мнение, че работата в шопа е доста очевидна и прекалена, след което коментарът ми беше изтрит.

Интересно ми е защо снимат някои хора - да си чешат егото като събират точки във ФФ ли? Защото нормалните хора снимат за кеф. Разбира се, хубаво е работата ти да бъде оценена и да видиш, че наистина това, което правиш, е готино и се харесва от другите, но да почнеш - защо тая снимка се харесва, а другата не, колко Б точки имал еди-кой си кадър и още много такива... Просто тия хора трябва да си направят техен си сайт/група във фб, където да си постват мацаниците, и да получават супер много харесвания. Ама проблемът е, че тук никой няма да остане [smilie18]
 Re: Право на коментар...
Автор: viara123   
Дата:   10-01-17 21:56

Зенон[smilie24]
Имаш проблясъци
 Re: Право на коментар...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   10-01-17 21:58

Ееее...т'ва не може да е истина...[smilie10] [smilie10]

...
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Право на коментар...
Автор: cTpaHHo   
Дата:   10-01-17 21:58

Ама който си иска както си иска ще снима. А ако иска с пейнта на уиндоус ще прави ретуш и ще едитва.
Мъжки варианти на Мара Подробната под всеки що годе сносен кадър. И съм забелязал, че тези ми ти мъжки Мари, като им отвориш профилите, трудно можеш да наречеш кадрите им нещо повече от фейсбук/туристически фотки.
Абе, разберете, че човек има едно единствено изконно право и то е на ИЗБОР. Като го осъзнаето това, ще я позатворите оная част от мозъка която най-вече мисли да критикува [beer]
(не пия, ама ей тей, наЗдраве да е)
 Re: Право на коментар...
Автор: SLR   
Дата:   10-01-17 22:13

В някой супермаркет осребряваха точките от форума, но не запомних в кой?!? [smilie5]
 Re: Право на коментар...
Автор: catandgoddess   
Дата:   10-01-17 22:15

OMFG +1

Не сте у ред, ще се поболеете и 'враговете' ви ще се радват [smilie5] [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie8]

 Re: Право на коментар...
Автор: marrio31   
Дата:   10-01-17 23:14

Странно ми е с кви глупости се занимавате,а къде и по колко ги осребряват тия точки[cool]
 Re: Право на коментар...
Автор: realnoncho   
Дата:   10-01-17 23:26

Нямам за цел да се разпростирам повече, такива теми не носят положителни неща. Към полунощ темата ще потъне в забвение като Пепеляшка :)
 Re: Право на коментар...
Автор: alext   
Дата:   10-01-17 23:36

Преди да отиде в забвение някои може ли да обясни какво значат рейтинг А и рейтинг Б? Точките 4 отговаря на A 2 и 1 на Б или от ранга на потребителите се определя кой е А кой Б [smilie11] Никога не съм я разбирал тая система
 Re: Право на коментар...
Автор: steeens   
Дата:   10-01-17 23:42

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [shtrak]
 Re: Право на коментар...
Автор: GenaDP   
Дата:   10-01-17 23:51

Я, свърши ли индийският сериал по телевизията, та си спретнахте нов тъдява?
 Re: Право на коментар...
Автор: steeens   
Дата:   10-01-17 23:52

Някой е прекалил с лютеницата днес явно...[smilie18] [smilie18] [smilie18] Правел си чай, много яко![cool] [cool] [cool] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Право на коментар...
Автор: steeens   
Дата:   10-01-17 23:54

realnoncho , не бързай да я заключваш, дай възможност за отговор и на опонента....
 Re: Право на коментар...
Автор: georgioiv   
Дата:   10-01-17 23:56

ма за всеки случай го блокирай... [smilie18] [smilie18]
 Re: Право на коментар...
Автор: realnoncho   
Дата:   11-01-17 00:04

Тед е блокиран след като затри мненията ми под снимката докато ме заливаше с лични съобщения и на свой ред ме блокира. Който не желае дискусия, но продължава след това еднолично да си мели по мой адрес не получава по-добро отношение към себе си.


alext,
Реално нищо не значи, просто покрай Б рейтинга(който уж трябва да е по-висш) се определят някои класации из форума.

В правилата на форума е обяснено кога автор може да получи права за Б.


Хайде, че каляската стана на тиква...
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.